עיר באירופה שנעים לטייל בה באמצע מרץ.

נחל

New member
עיר באירופה שנעים לטייל בה באמצע מרץ.

שלום לכולם. מחפשת עיר באירופה שנעים לטייל בה מאמצע מרץ מבחינת מזג אוויר ולא יהיה יותר מידי גשום וקפוא. חוגגים 40 שנות נישואין ורוצים לטוס לחו"ל לטייל של כ-5, 6 ימים. טיול בעיר בירה ונסיעה בסביבה הקרובה. רצינו לאמסטרדם אבל הבנו שזה קפוא וגשום.

הייתי בודקת באינטרנט לגבי מקומות שבא לך עליהם

כשבעיקרון במרץ עדיין קר ברוב צפון אירופה אז אולי הייתי מכוונת יותר דרומה, איטליה, ספרד, יוון.
אבל אני חושבת שזה הרבה עניין של מזל במרץ, זה חודש לא צפוי.

מזג האוויר בברצלונה די דומה לזה שיש לנו בארץ

אז יכול להיות שיהיה לכם שבוע נוח במרץ (אבל אולי גם יהיה גשום, את זה כבר אי אפשר לחזות מראש)
בכל מקרה - זאת עיר שמתאימה מאוד לטיול באורך שתכננתם, אתם יכולים להיות רק בה, ויכולים לצאת לגיחות של חצאי ימים או יום שלם למקומות מחוץ לעיר (מוזיאון דאלי/הר המונסראט ועוד)
יכול להיות שגם במרכז/דרום איטליה יהיה מזג אויר נוח

נחל

New member
תודה. בברצלונה כבר היינו. מחפשים עיר חדשה לטייל...

מיקהפ

New member
לבדוק באתרי מזג אויר.

לא לוקחת אחריות, מציעה להסתובב קצת באתרי מזג אויר,
בחרתי ברומא, (לא מחייב, לא ציינת תחומי עניין, ברומא לדעתי מעניין לאוהבי ישן וחדש, הסטוריה ואוכל ועוד) בדרום איטליה יהיה יותר חם ויש שם מקומות מרתקים, אבל לרומא יש טיסה ישירה.
למשל:
[URL]https://www.accuweather.com/he/it/rome/213490/march-weather/213490?monyr=3/1/2018[/URL]

Nרב

New member
אמסטרדם לא קפואה במרץ אלא קרירה

סביר להניח שדרום אירופה יהיה אולי חמים - ברצלונה/ספרד, פורטוגל, הרביירה הצרפתית/איטלקית, דרום איטליה

dudi4321

Member
קרוב

קפריסין
אפשר לרנקה, לימסול, פאפוס ולהגיע ברכב לאייה נאפה ולניקוסיה ועד לאצ'י ולהרים.
גם שבוע לא יספיק. מאידך אפשר להסתפק בחלק ולהשלים מתי שתחשק. זמן טיסה פחות משעה, מזג אוויר במארס, כמו בישראל.

למעלה