פריז במאי...

red885

New member
פריז במאי...

האם חמישה ימים יספיקו לפריז?
איזה איזורים מומלץ ללינה? (עדיפות למלונות,משהו ממוצע..)
מגיעים זוג בחודש מאי..

חמישה ימים מספיקים, בדיוק כמו ש-20 או 40 יום מספיקים

לפריז בעיני אף תקופת זמן לא "מספיקה" כי תמיד יש מה לגלות. אבל 5 ימים כביקור ראשון, כן, למה לא.
רוב האזורים מומלצים ללינה, ממש כל אחד מהרבעים, חשובה יותר גישה נוחה למטרו שחוצה את הגדות ימנית ושמאלית.
טוב שעדיפים מלונות כי מספר הדירות הולך ופוחת שכן רובן מושכרות באופן לא חוקי והפיקוח הולך ומתהדק.

חודש מאי הוא חודש עמוס, שיא העונה, עתיר חופשים צרפתיים ואירופיים אז יהיה טוב לשריין מלונות כבר מעכשיו, עם אפשרות ביטול. בדוק באתר booking.com עם קריטריונים כגון אפשרות לביטול ללא תשלום (לא מובן מאליו בפריז), דירוג מתארחים קודמים, כוכבים (2-3, אם מחיר סביר הוא הרצוי), מחיר (אני מעריכה שסביבות ה-150-200אירו ומעלה יתנו רשימה של מלונות 3 כוכבים סבירים, שער האירו נמוך כעת וזה יתרון כי פריז אינה עיר זולה לינה. ועם הרשימה שתדוג, בוא לכאן ושאל על מיקומים ספציפיים.

דוגמא למלון נחמד שלנתי בו בסוף 2013: Hotel Gardette Park. חיסרון מסוים הוא שהמטרו טיפה רחוק אבל זה לא נורא. סביבה נחמדה מאוד, מסעדות רבות בסביבה. אתה יכול לגגל אותו ולראות איזה מחיר בוקינג נותן עליו במאי הקרוב.

לאונידס

Active member
חמישה יספיקו לאטרקציות של חמישה

ועשרה יספיקו לאטרקציות של עשרה.
תבדקו שיש אטרקציות שמעניינות אתכם ל 5 ימים ואם יש אז למה לא לנסוע?
אם תראו שיש אטרקציות לשבועיים אז לא תסעו אלא אם יש לכם לפחות שבועיים? יש איזיג'ט - מכסימום נוסעים עוד פעם.
&nbsp
אגב 5 ימים זה לא תמיד 5 ימים, נטו הם יכולים להיות גם 4.

פריז היא עיר שיש בה המון מה לעשות

חמישה ימים, אם זה מה שיש, יספיקו לטעום ממנה פחות או יותר, אבל אחלה, יותר טוב משלושה, שזה כמה שאני הייתי בה בפעם הראשונה שהייתי בה.
מאי זה יופי של מזג אויר בדרך כלל, תהנו!!

למעלה