עצירת בינים במוסקבה

guinness76

New member
עצירת בינים במוסקבה

האם אפשר לצאת מהשדה לעיר ?
13 שעות בוקר בהלוך
9 שעות אחה"צ ערב בחזור.
את העיר אני מכיר חלקית הייתי שם לפני 5 שנים , שבועיים .
כך שאני יודע לאן אני רוצה להגיע ומה לעשות.

ואני מבין חלקי משפטים ברוסית בסיסית.

sitvaniyot

New member
כיום ישראלים לא זקוקים לויזה לרוסיה

אז לדעתי כן. בדוק ליתר ביטחון בשדה התעופה כשתגיע.

guinness76

New member
תודה , האם מישהו יכול לתת מסלול ל-13 שעות במוסקבה המדהימה.

הדבר שאני מחפש כרגע באתר של שדה התעופה שרמטייבו זה הלוקרים על מנת לאכסן את התיק יד ...
בוורשה ביזבזתי על זה שעה ארוכה... וחבל נורא.
להגיע למרכז מוסקבה אני יודע , גוגל מאפס ידאג לזה...
משם יש לי קצת חוסר ידע והייתי שמח לאיזה מסלול יותר מסודר....
אני רוצה להגיע לכיכר האדומה , קרמלין , גינות אלכסנדרוני ולקניון גום שנמצא בדיוק באותו אזור.
אני גם רוצה לעשות סיבוב ארוך בתחנות תחתית נבחרות שאני זוכר.
השאלה היא מה עוד יש לעשות במוסקבה המדהימה.
מזכיר שהייתי שם ואני קצת זוכר מקומות ופרטים .

sitvaniyot

New member
שרמטייבו כזכור לך הוא ענק

אם יש לך רק 13 שעות חבל לבזבז שעתיים על חיפוש לוקר. יש שתי אפשרויות, למצוא בגוגל מפה של שדה התעופה ולאתר את הלוקרים מראש והשניה לצאת עם תיק יום קליל ולקחת אתך וזה מה שאני הייתי עושה.
בנוסף צריך להביא בחשבון הגעה לשדה התעופה שעתיים לפני הטיסה וזמן נסיעה מהעיר לשדה.
בקשר למה לעשות בעיר תלוי במזג האויר. אם קר זה לא זמן לשיטוטים ברחובות אז חפש מקומות שיענינו אותך שהם סגורים. ליד הכניסה לקרמלין יש מוזיאונים מענינים וגם במרחק הליכה קצר ממנו. זה יעסיק אותך ליום מלא בקלות.
ביום יפה וחמים הייתי יוצאת לטייל בפארקים ובמיחד פארק הניצחון שקל להגיע אליו בתחתית.
אבל כל המלצה תלויה בתחומי ההתענינות שלך ואותם אינני מכירה. אני יכולה רק לתת כיוון.

guinness76

New member
העניין של הלוקרים הוא קריטי בעיניי

בעצירה הראשונה שלי בוורשה התעכבתי על זה מלא וזה קצת ביאס...
בעצירה השניה שהיתה ארוכה יותר בוורשה כבר מצאתי את הלוקר בשנייה והכל טס.
אני לוקח לטיסה טרולי קטנה כי תמיד בכל הטיסות והעצירות אני נכנס לטרקלין להתפנק לפני כי זה חלק מחווית הטיסה אז כן זה להגיע מוקדם לשדה אבל אין קטעים של מזוודות ותורים כמו בארץ בד"כ לפחות לא בטיסות האחרונות שהיו לי ...
חשבתי לעשות סיבוב תחנות תחתית ולהגיע לתחנת VDNH יש שם את מוזיאון יורי גגארין והאנדרטה המרשימה...
תחנת DINAMO זו אחת שאני זוכר ואהבתי ... בכלל הקו החום העגול התחנות שם מרשימות וגדולות.
אני טס במאי אז אני מאמין שיהיה מזג אוויר סבבה גם לסיבוב בחוץ.
עקרונית אני פתוח להצעות ועושה דברים נורא מהר מבחינת הליכה ולהסתדר עם כיוונים.

בוורשה היה לי הספק מטורף ב-8 שעות הגעתי לעיר העתיקה , למוזיאון קופרניקוס ואפילו הספקתי לאכול ארוחת בוקר מפנקת באיזה מלון...
ה-13 שעות עצירה בחזור בוורשה כבר הרגשתי שהעיר קטנה עליי כי אני מכיר ויודע.. מניח שזה מה שיקרה בעצירה השנייה.

guinness76

New member
האם יש לוקרים בתחנת הרכבת בשדה שרמטייבו מישהו יכול לאמת ?

יש להם באתר של שדה התעופה מעין מפה כזו שאני לא בדיוק הבנתי ממנה איפה הם ממוקמים אם בכלל...

גם בפעם הקודמת שהייתי במוסקבה היה גשם אבל הפעם זה סוף מאי אז אני מקווה שיהיו ימים יפים.
זה לא היה בדיוק גשם אלא יותר זרזיף אנגלי מרגיז...
אבל היעד הסופי זה טוקיו ושם בטוח יהיה לי גשם אז אני ערוך....

למעלה