הי, ניו יורק באוגוסט - מה לשלב?

הי, ניו יורק באוגוסט - מה לשלב?

נוסעים לשבועיים וחצי זוג + 3 מתבגרים. לא מעוניינים במרדף אחרי כל האפשרויות הבלתי מוגבלות, רוצים גם סטלבט על יד אגם/בריכה/ים וכמובן ספורט אתגרי בככיף.מתחילים ומסיימים בעיר הגדולה ושם מכירים כמעט הכל. יש המלצות על אטרקציות שהן מאסט באזור ניו-יורק? חשבנו על וואגס לכמה ימים. אשמח לחוות דעת, תודה.

לאונידס

Active member
וגאס אזור ניו יורק כמו שפריס אזור תל אביב

אני לא ממש מבין את ההגדרה

Nרב

New member
וגאס היא בחוף המערבי זה כמו לטוס מפה לצרפת בערך

אני יודעת שווגאס רחוקה

אנחנו יודעים שווגאס רחוקה כ 5 שעות טיסה, רק ששם עדיין לא היינו אז בגלל שהטיול הוא בעיקר כייף ולמרות הטיסה הארוכה זה עומד על הפרק. זו הסיבה בגינה פניתי לשמוע על מקומות אחרים/נוספים שהייתם משלבים עם ניו יורק סיטי.

Nרב

New member
בוגאס אין ים או אגם... לאורך הצד המזרחי של

ארהב לא חסרים מקומות לבלות בהם - מיאמי ואורלנדו, לנסוע לוושינגטון או לבוסטון, לטייל בניו אינגלנד, לנסוע למפלי הניאגרה ואפשר גם לנפוש בהמפטונז (בקיץ) כמו ניו יורקר אמיתי ...

לאונידס

Active member
אם וגאס מבחינתך בקרבת ניו יורק אז כל ארה"ב בקרבת ניו יורק

יש עשרות או מאות מקומות שעונים על הדרישות שלכם, למשל לאתגרי כל הפארקים של six flags.
יש כמות אין סופית לריזורטים לסטאלבט
ואתרי MUST יש גם לחצי שנה ושנה של טיול.
&nbsp
אם את שואלת מה אני הייתי משלב עם ניו יורק סיטי אז היית נשאר בצפון מזרח ארה"ב, אבל וגאס לא שם. מה זה משנה מה אני הייתי משלב, אני לא זה שנוסע לטיול

לאונידס - אשמח לשמות של ריזורטים מומלצים באזור.

פרקי השעשועים נלקחו בחשבון. פחות מוזאונים, רוצים אטרקציות לבוגרים, טרקים וכיבוש יעדים, נקודות תצפית. אשמח להמלצך. תודה

iris mom of two

New member
ברקשיירס, או ניו המפשייר

ספורט אתגרי, טיולי הייקינג, ים אגם...
&nbsp
מיין, גם כן. לייק ג'ורג', לייק סבגו, אין שום מאסט אבל בהחלט נעים.

חיפאית88

New member
אפסטייט ניו-יורק

יכולים לנסוע לאגמי האצבעות, מקום מעולה לסטלבט על שפת אגם או להרחיק עוד יותר לכיוון האנדירונדק, גם אגמים שקטים וגם ספורט אקסטרים.

מ א1

New member
ווגאס באוגוסט? חם ומעיק...

להשאר רק בתוך המלונות הממוזגים

למעלה