בא לכם כריסמס בארופה? 12 השווקים הטובים ביותר- פודור

AlonPe

New member
ואף מילה על השוק בפאיצה נאבונה?

Faria

New member
אולי לא שווה מילה?
אמנם לא ביקרתי בו, אבל מתמונות ואנשים שכן היו בו, הוא לא כזה מרשים.
&nbsp
לפני שאני פותח רשימה כזאת, אני תוהה איפה ימקמו את שני ה"גרמנים" הטובים (נירנברג ושטרסבורג). אני רואה שפה זה מקום 2 ומקום 8...
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
כל מיני אתרים מנסים לדרג כל מיני שרותים
למשל חברות תעופה, למשל מוצרי אלקטרוניקה, למשל קרוזים וכו' וכו אז פודור דירג שוקי חג המולד ואני בטוחה שיש עוד מדרגים רק שלא חפשתי אחרים. תמיד יהיה מי שיטען שהשוק שהוא ביקר בו או היא ביקרה בו, הוא המוצלח בין כולם. על טעם וריח אין להתווכח כבר נאמר בעבר, לכן לא אתווכח פה אם אף אחד ואני אישית לוקחת כל REVIEW חוות דעת, סולם דירוג וכו' עם מה שנקרא באנגלית with a grain of salt
מצא חן בעיני המשפט הזה וההסבר (אחד מהם)
?What's the meaning of the phrase 'Take with a pinch of salt'
To take a statement with 'a grain of salt' or 'a pinch of salt' means to accept it but to maintain a degree of skepticism about its truth
What's the origin of the phrase 'Take with a pinch of salt'
The idea comes from the fact that food is more easily swallowed if taken with a small amount of salt. Pliny the Elder translated an ancient antidote for poison with the words 'be taken fasting, plus a grain of salt'.

שמע, הכל יכול להיות. אתמול ראיתי קישור למאמר שמיקם את חוף
גורדון בתל אביב כאחד מעשרת היפים (עשרים אולי?) בעולם...לא היו בריביירה האיטלקית כנראה, אלה שחיברו את הפנינה הזאת.

Faria

New member
אין בעיה
אני פשוט לא בטוח בכלל שמקומו של השוק בנאבונה צריך להיות ב12 האלה.
בכל מקרה, אני חושב שהם הלכו ברשימה הזאת על גיוון כמה שיותר גדול מבחינת מדינות שונות וכו (רק בריטניה מופיעה פעמיים). אחרת יש סיכוי לא רע שאת מקומם של הרבה שווקים שם היו מוחליפים בעוד כמה מרכז אירופאים כמו מינכן, דיסלדורף, וינה, ברלין וכו

השוק בשטרסבורג במקום סגור?
אם כן, זו סיבה טובה מבחינתי לטוס דווקא לשם בפעם הבאה.
אני מתארגנת עכשיו לטיסה להמבורג, ועוד כמה שעות בטח אקלל את עצמי ואת הבחירות שלי, כשאקפא בשווקים.

Faria

New member
חס ושלום
שווקי הכריסטמס הגדולים הם תמיד בחוץ, בכיכר או רחוב ראשי בעיר. מתלבשים טוב ושותים הרבה יין חם. מתחממים מהר.

Faria

New member
התמונה לכל שוק היא מעל הטקסט לא מתחת
השוק הסגור שם זה ניו יורק.

milk man

New member
השוק בשטרסבורג מדהים.הייתי בשבוע שעבר.הכל כמובן בחוץ. יש כמה שווקים.שווה ביותר,רק מה,קפוא

דניאלה1311

Active member
מנהל
השוק בשטרסבורג פתוח לגמרי כך כתוב גם בתאור שלו
עשרות דוכנים מפוזרים בכל העיר ובעיקר במרכז העיר. כלומר הכל פתוח ומתחת לכיפת השמים. להתעטף טוב, בגדים תחתונים חמים ונעלים טובות וכמובן כפפות כובע וצעיף, אני טובה בעצות אבל לא יתפסו אותי בקור הזה בשוק פתוח כמה שלא ישמע נהדר.

תמונות מהאירוע יתקבלו בשמחה בפורום.

למעלה