תאילנד דרך טאשקנט עם החברה האוזבקית

יעקב ו

New member
תאילנד דרך טאשקנט עם החברה האוזבקית

האם צריך ויזה למרות שזה רק מעבר באוזבקיסטן?
משום מה זה מה שכתוב באתר של גוליבר והם לא עונים לטלפון.

וחוץ מזה האם החברה הזו בסדר?

בדכ לא צריך ויזה כדי לעבור דרך שדה תעופה

אם לא יוצאים מהשדה אלא רק עוברים שם כנוסע "טרנזיט" - בדכ אין צור בויזה.

Nרב

New member
חברה שלי ומשפחתה טסה איתם הקיץ והיתה מרוצה מאד

טסתי איתם, לפני כמעט 7 שנים.

לא היה צריך ויזה בשביל המעבר.
הטיסות בסדר, אבל שדה התעופה היה מזעזע. אני מקווה ששידרגו אותו בשנים האחרונות.
כשנחתנו הודיעו במטוס שכל הממשיכים לתאילנד צריכים לרדת ראשונים, ולעלות לאוטובוס שיקח אותם. האוטובוס לקח אותנו למקום הנכון, והכל עבר חלק. העובדים בשדה התעופה לא יודעים אנגלית, אז שימו לב לשאול מראש כל שאלה את הדיילות על המטוס.
אני מדגישה את זה, כי בעקבות הנסיון הטוב שהיה לנו, טסנו איתם אחרי שנתיים לקוריאה. אז היה ממש מזעזע. התברר שהאוטובוס, שאמרו שמיועד לטסים לתאילנד, מיועד לכל הטרנזיטים. אנחנו לא עלינו עליו, ובגלל חוסר ההבנה הגענו לאיזור אחר בשדה התעופה. אף אחד לא ידע אנגלית, וטירטרו אותנו יותר מארבע שעות עד שהפנו אותנו למקום הנכון.
אני חושבת שזאת היתה החוויה הכי מדכאת שהיתה לי בשדה תעופה אי פעם. אני כבר לא אטוס איתם, אבל זה בגלל החוויה האישית שלי.
הטיסה לתאילנד היתה סבירה.

guinness76

New member
טסתי איתם לתאילנד

לפני כמה שנים כנראה דברים השתנו.
לא יצאנו מהשדה.
ההמתנה היתה ליד השער המראה משום מה לנו לא נתנו להסתובב יותר מדי בשדה אם בכלל.
עוד דבר שצריך לזכור וזה למד על בשרו חבר שטס איתי לתאילנד ... לבוא עם בגד טיפה יותר ארוך למרות שטסים לתאילנד ושם קיץ בטשקנט חורף קור ושלג והירידה מהמטוס לטרמינל לאוטובוס והחוצה קור כלבים.
לנו היו 10 ס"מ של שלג... לא הכי נעים עם מכנסיים קצרים וכפכפים....
אם לא עשו שינוי הם טסים מהארץ לטשקנט עם 767 אמנם מיושן אבל אני מעדיף את התצורה של 2-4-2 על פני ה-777 3-3-3 .לא מאמין שהם עם איירבוס הגדולים.
ויש להם לג קצר יותר שהם עושים עם 757 או 737 שזה 3-3 .
זה בד"כ טשקנט בנגקוק .
וזה מבחינתי עדיף על ה-777 או אפילו על הדרימליינר החדש .
עוד יתרון שלהם למי שמגיע מוקדם לצ'ק אין אפשר לבקש את המושבים בחירום עם המון מקום לרגליים והם נותנים אותם בלי עלות.... צריך לבקש ולהגיע ממש ראשונים לצ'ק אין.
שוב כשאני טסתי איתם לפני כמה שנים הם נתנו אותם בחינם לא יודע מה כעת.
שווה לנסות.
הם אחלה לגמרי.

למעלה