לאן לטוס? אשמח לכמה שיותר תגובות ודעות :)

nofi1456

New member
מגניב, אדע לחפש בו בפעמים הבאות

וכמובן אוודא באתר הרשמי של אותה להקה שהפרטים נכונים

תודה :)

לאף אחת

אלא אם את מממנת לי את הטיסה, לשום מקום לא הייתי טורחת לנסוע בשביל יומיים-שלושה ברוטו. עד שמגיעים כבר חוזרים, לא כיף בכלל.

זו דעתי. היא כנראה לא עוזרת לך בגרוש, אבל גם תשובות אחרות לא יעזרו. בשביל לבחור יעד לעצמך צריך להסביר מה את רוצה לראות במקום ומה תחומי העניין שלך. אם אגיד שאני אבחר בפריז כי זו הזדמנות עבורי לבקר חברים, במה זה יעזור לך?

nofi1456

New member
מה שכתבת פחות רלוונטי כי

אני נוסעת למטרה ספציפית, כלומר צריכה להגיע לאחד מהיעדים האלה למספר מועט של ימים, ואין מי שייסע איתי. ברור שלא הייתי טסה סתם לחו"ל ליומיים שלושה, זה ממש מיותר. ועוד לבד, לא אידאלי בכלל. עכשיו, כל מה שנותר לי לבדוק זה מי מהיעדים מתעלה על האחרים.

קיצור, אתה צודק. תודה על התגובה

וכדי שנוכל לעזור לך עם תשובה רלוונטית...

...אנא תסבירי מה את צריכה ורוצה. הוספת שזה לצורך הופעה, אבל לא נתת עוד פרמטרים: למשל, האם יש מגבלות תקציב ולכן חשוב לך לדעת איזה מהיעדים זול יותר, או שהתקציב פחות קריטי? בזמן החופשי שכן יהיה לך, מה תעדיפי לראות/לעשות - חיי לילה/מוזיאונים/פארקים וגנים/בתי קפה ומסעדות טובות/אדריכלות מעניינת/אמנות רחוב וכו'?
כי "איזו עיר הכי מתעלה על השאר" זו שאלה של טעם אישי. אדם אחד יכול להיות מאוהב לחלוטין בפריז והשני לשנוא אותה עד כלות. יותר קל לכוון אותך אם נדע מה את מחפשת.

nofi1456

New member
שיקולי תקציב לא רלוונטיים

(כפי שכתבתי).
לגבי השאר - מוזאונים של אמנות/היסטוריה - פחות. אם יש דברים אחרים שמוצגים בקונספט של מוזאון אז יש על מה לדבר.
פארקים וגנים, אמנות רחוב - מתאים לדעתי, גם זה לא נראה מוזר להסתובב לבד :)
חיי לילה..תלוי מה.
בתי קפה ומסעדות - תמיד טוב לדעת (אם כי די מביך לשבת לבד, לפחות לדעתי).
רוצה לשלב גם קניות..אז אם יש המלצות בנושא הזה אשמח לשמוע.

iris mom of two

New member
אמסטרדם

כי אם את טסה רק ליומיים לראות להקה, זה נוח להגיע משדה התעופה, יש לינה זולה אם כי מעופשת, וקופי שופס

nofi1456

New member

מקווה שיש שם גם לינה איכותית (גם אם היא יקרה) ולא רק זולה ומעופשת ;)

Nרב

New member
יש בהחלט לינת מעולות באמסטרדם וממש לא מעופשות ואפילו לא יקרו

dudi4321

Member
לאמסטרדם

כי לא היתי שם

וכן עיר שוקקת ומצויינת לצעירים.
&nbsp
מקום שני ברלין, כנ"ל מלאה בילוי בערבים אבל הרוב מפוזר.
&nbsp
בהמבורג ברובע St. pauli ליד הנמל מקום לצעירים. וזו מקום "הולדת" של החיפושיות ששם התבססו. https://www.google.co.il/maps/@53.5441409,9.9772287,14.47z?hl=iw
&nbsp
פריז כדאי לטעימה. צריך לפחות שבוע ואפילו הרבה יותר.
&nbsp
לטעמי המקום שתהיי בהופעה, לשם תטוסי. בעדיפות המבורג כי חוץ מהרובע החדש Hafencity מעבר לנהר אין עוד הרבה.
&nbsp

nofi1456

New member

ברור שאיפה שתהיה ההופעה, לשם אטוס.
הלהקה מגיעה לכל היעדים האלו, השאלה לאיזה מההופעות ללכת :)

YosMan1

New member
אמסטרדם או ברלין כי אפשר לטעום אותן ביומיים

פריז זה חסר טעם לנסוע ליומיים בפעם הראשונה והמבורג ממש לא.

trilliane

Well-known member
מנהל
הייתי בוחרת את הדיל הכי זול ונוח (מבחינת טיסות, תחבורה וכו')

כלומר בהנחה שאין משהו שמושך/מעניין אותך באחת הערים. בכל עיר יש מה לראות, השאלה באמת מה מעניין אותך.
&nbsp
באופן אישי ארבעתן ערים שנראות לי אפשרות לא רעה למי שעוד לא היה. בפריז כרגע אולי לא הייתי בוחרת כי הייתי בה לאחרונה יומיים נטו (על הדרך) ואף שזו הייתה הפעם הראשונה, דווקא הרגשתי שדי סימנתי V על הדברים העיקריים שרציתי לראות, כך שאני לא מסכימה עם מי שכתב לך שזה בזבוז וחייבים יותר ימים. אבל אני למשל תמיד רציתי להיות בלובר וגם לראות את אייפל מקרוב וכו', ונראה לי שאת לא... (השאלה מה כן).
&nbsp
המבורג פחות מעניינת אותי כעיר, אבל מכיוון שהביטלס בילו בה לא מעט בראשית דרכם, זה שיקול מבחינתי. לא יודעת אם גם מבחינתך.
&nbsp
לפני כמה שנים נסענו לארבעה ימים לווינה להופעה, זה מה שהסתדר לנו מבחינת הדיל והתאריכים. לא היה לי משהו מיוחד לעשות בווינה, אבל תמיד מוצאים. ראינו קצת כנסיות, טיילנו בעיר, שמענו קונצרט עם יצירות מפורסמות של מוצרט (וקצת שטראוס...), קצת סיבובים בחנויות (לא ממש קנינו, אלה לא ערים זולות) כפי שבכל עיר גדולה אפשר לעשות.
&nbsp
זו הייתה הופעה באצטדיון (כלומר בחוץ) ומזג האוויר היה נעים, אנשים לא נדחפו... אבל עישנו בטירוף. וזו הבעיה בהופעה בחוץ באירופה וזה אחד הדברים שסבלתי מהם בפריז: מעשנים בלי סוף. נכון לעכשיו הייתי בוחרת בעיר שבה הסיכוי שיעשנו עליי הכי נמוך... לא יודעת אם יש כזאת מבין הארבע הנ"ל.

nofi1456

New member

נראה לי קצת בעייתי לברר על כזה דבר..לא?

בכל מקרה..הלכתי על אמסטרדם..מקווה שאצליח להנות שם גם מעבר לזמן של ההופעה :)

nofi1456

New member
תודה לכולם! בסוף בחרתי באמסטרדם

האמת שהייתי שם לפני 14 שנים עם המשפחה כחלק מטיול בת המצווה שלי.
היינו יומיים באמסטרדם אז יש מצב שדי כיסינו את האטרקציות החשובות אבל בטח לנסוע לבד (ובגיל 26 במקום 11.5) זה לגמרי אחרי, אז אם יש לכם איזו המלצה אתם מוזמנים לשתף :)

למעלה