הזמנת טיסה לתאילנד לחגי ספרמבר 2018 כבר מעכשיו?

הזמנת טיסה לתאילנד לחגי ספרמבר 2018 כבר מעכשיו?

היי.
אנחנו קבוצת חברים שמתכננים בילוי של כחודש בתאילנד בחגי ספטמבר 2018.
ראיתי לפני כמה ימים טיסה עם אירופלוט (קונקשין קצר יחסית של שעתיים) בכ 750$(לא זוכרת את המחיר המדוייק).
מבקשת אם יש למישהו הערכה, עד כמה המחירים עולים ככל שמתקרבים למועד הטיסה? להזמין מעכשיו לכמעט שנה קדימה נראה לי רחוק מדי ובגלל שאנחנו 6 אנשים הרבה עלול להשתנות.
יודעת שאין תשובה חד משמעית לגבי מתי עדיף להזמין, אבל מתעננינת בדעות ובנסיון שלכם.

דניאלה1311

Active member
מנהל
חלק מתושבי ארופה מזמינים שנה מראש את החופשות שלהם
כך זה נהוג, כך הכל מוכן. יודעים שיש חופשה מוזמנת ואין ריצות של רגע אחרון ואז אזל המלון, או המחירים עלו. בקיצור שנה מראש זה מאד טבעי, אולי פחות לישראלים.
ישנה אפשרות דרך הפניקס לבטח את הטיול (טיסות, בתי מלון וכל מה שמזמינים מראש והוא או נון-רפנדבל או שיש קנס גבוה). לאונידס, אחד החברים הותיקים בפורום עשה חשבון שהביטוח לא תמיד כדאי. מחזירים 80% ממחיר הכרטיס ויש עוד סייגים. מה שאין זה שלא חייבת להיות סיבה לביטול. עושים זאת תוך מספר ימים קצר מאד לאחר הזמנת הטיול על כל מרכיביו. אם זה מענין אותך אפשר לקרוא באתר של חברת הביטוח את התנאים.

המחיר עכשיו נראה לך סביר? בדקת קצת מחירים? לעיתים קרובות המחירים, בטח לקראת חגים, עולים במידה כזו או אחרת. לפעמנים פשוט הכרטיסים אוזלים כי כולם רוצים לברוח למקום אחר. זה דוקא יוצא טוב, כי אז הארץ פחות פקוקה, אבל לא זה נושא הדיון כרגע. בקיצור עכשיו מתקרב החורף, המחירים יורדים לפעמים כי החברות רוצות למלא את המטוסים לקראת האביב, הקיץ והסתיו. אז נכון, יש בזה הימור לקנות עכשיו. אולי אפילו המחירים ירדו לתקופה מסויימת, או לא. כשאני רואה מחיר טוב למקום שאני רוצה לנסוע אליו אני משתדלת לעקוב אחריו ולנסות לנחש מתי הרגע האחרון לפני עליה במחיר. לא תמיד הצלחתי בניחוש אחרת הייתי כנראה מהמרת בעוד שטחים

לי יש הערכה, ישבתי ותיעדתי מחירים

במשך כמה חודשים, משהו כמו לפני שנתיים, ומצאתי שכדאי לקנות עד 3. 4 חודשים לפני הטיסה.
אבל!!!
&nbsp
זה היה לפני שנתיים ודברים בתחום הזה כל הזמן משתנים
זו היתה בדיקה למקום ספציפי שאני התענינתי בו (אפילו לא זוכרת לאן), אז אין לזה ערך סטטיסטי
מעבר לזה, קרה שהחלטנו לטוס ומצאנו מחירים טובים גם חודש לפני הטיסה.
&nbsp
אני אישית, מנסה להזמין בערך חצי שנה, 4 חודשים לפני הטיסה. לפני שבוע הזמנתי כרטיסים לטאיוואן לאפריל, שזה 4 וחצי חודשים

red885

New member
כמה דברים..

1. הייתי בתאילנד 3 פעמים ואם אני זוכר נכון עדיף להזמין לפחות חצי שנה מראש...
אחרת יש רשימת המתנה...לקראת החגים המחירים עולים ..
2. האם אתם מתחת לגיל 33-34 יש בחברת פלי איסט דילים זולים..

red885

New member
לא מבצעים מיוחדים אלא מחירים מוזלים עד גיל 33 34 נראה לי..

Nרב

New member
מכירה כבר כמה אנשים כולל אני שהזמינו שנה מראש

המחירים אכן מטפסים בדרך כלל בהתקרב למועד הטיסה ... תעשו 3 חודשים לפני הטיסה ביטוח ביטול נסיעה ותמזערו ככה סיכונים ...

השיקולים שלי

אני לרוב נוסעת לבד, ובדרך כלל מזמינה הרבה יותר קרוב למועד הטיסה. כן, אולי זה עולה לי יותר (אגב, לא תמיד), אבל כאדם לא מתוכנן במיוחד התוכניות לפעמים משתנות ואני מעדיפה לשלם קצת יותר בשביל לא להתחייב יותר מדי זמן מראש. כבר קרה לי לצערי שנפצעתי שבועיים לפני טיסה מאוד מאוד יקרה, וכל כך שמחתי שדחיתי את זה לרגע האחרון וטרם הזמנתי אותה.
במקרה שזו קבוצת חברים, השאלה היא האם כל אחד מהם מוכן לקחת את האחריות והסיכון כבר מעכשיו לגבי הכרטיס שלו. שווה לדעתי לבדוק עלות ביטוח טיסה, אם זה בכלל משתלם, ולעשות חושבים אם הסיכון משתלם ועד כמה החיסכון שווה, ומנגד, גם לזכור שבכל מקרה לא תוכלו להשאיר את זה לרגע האחרון ממש בתור 6 חברים עם לו"ז מאוד קשיח ותקופה עמוסה בטיסות.

netzza

New member
משהו מנסיון שלי

בעבר עם טיסה שסגרתי די הרבה זמן מראש וקצת לפני המועד של הטיסה קרו דברים בדרך ולא הסתדר לי עם הטיסה. זה גם שיקול שלמדתי

למעלה