טיסת אליטליה לאתונה..רשמים

אודרי11

New member
טיסת אליטליה לאתונה..רשמים

למי שצריך להגיע לאתונה, יש טיסה ישירה יומית עם חברת אליטליה...קצת מבלבל, כי המטוס והדיילים מדברים איטלקית, ויש לך תחושה שבעצם אתה תנחת ברומא

לשים לב, הטיסה יוצאת מטרמינל 1, למרות שלא מצויין העניין על הכרטיס, אנחנו הגענו לתומינו לטרמינל 3, והיינו צריכים בעצם להגיע לטרמינל 1...היתה הפתעה לא נעימה אבל צלחנו אותה..זו פעם ראשונה שלי בטרמינל 1 מאז שנפתח טרמינל 3, הופתעתי לראות כמה הוא קטן, ונזכרתי איך בעצם כולנו טסנו מהטרמינל הזה שנים רבות, והיה נראה לנו חוויה מדהימה.
נסיעה קצרה באוטובוס למטוס, דיילים חביבים..מחלקים שתייה ושקית קטנה של חטיף...שעה וחמישים דקות ונוחתים באתונה.
המחיר מאד סביר .

דניאלה1311

Active member
מנהל
ברוכה הבאה

אז היית ביוון וגם בארה"ב? בגלל זה נעלמת לנו כל כך הרבה זמן? אם התשובה חיובית עליך לספר לנו עוד על הביקורים.

אודרי11

New member
תודה דניאלה

אכן מסע של חודש בקנדה וארצות הברית, ביקורים משפחתיים.
ומיד כשנחתתי, הצטרפתי לנסיעת עבודה של בעלי ליוון...קצת טירוף, אבל הפגתי את הג'ט לג במלון נוח ליד אתונה.
אשמח לשתף לשאלות הגולשים.

yossialef

New member
חבל שלא קראת מה שפרסמתי בנדון בתחילת אוקטובר

מעניין איך הסתדרת עם שעות הטיסה "המשוגעות".
בלינק המצורף תלחצי על כותרת ההודעה ותקבלי את פרוט ההודעה.

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/182590224/%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%9d_%d7%95%d7%a4%d7%a0%d7%90%d7%99/%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%9d_%d7%95%d7%97%d7%95%d7%a4%d7%a9%d7%95%d7%aa_%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c[/URL]

אודרי11

New member
אם היו אומרים לי באוקטובר שאסע לאתונה

בנובמבר, יומיים אחרי שאנחת מניו יורק, הייתי אומרת שמישהו פה השתגע...

שעות הטיסה לא הכי נוחות, אבל לא הייתי מכנה אותן משוגעות..לטיסה מתל אביב אפשר להגיע גם שעה וחצי לפני, נוחתים באתונה לפני עשר בערב, הרכב השכור ממתין, וחצי שעה אחרי כבר התמקמנו בבית המלון.
בחזרה, יוצאים בחמש וחצי מבית המלון (קצת מוקדם אבל לא בלתי אפשרי), מגיעים בשש בבוקר לטרמינל באתונה, מספיק זמן לעלות לטיסה.

למעלה