קונקשן של יותר מ24 שעות

barakint

New member
קונקשן של יותר מ24 שעות

שלום לכם,
מצאתי טיסה ארוכה לאוסטרליה במחיר מצויין עם קונקשן של 60 שעות בהונג קונג,
אני דווקא בעד ,לטייל יומיים וחצי באמצע במקום טיסה אחרי טיסה, מתאים לי,
השאלה שלי האם חברת התעופה תתן לי חדר במלון ביומיים האלו או לא ?
האם זה כלול במחיר ? או שאני צריך למצוא ולשלם לבד.
חיפשתי בגוגל ולא מצאתי תשובה
תודה

זה תלוי

קודם כל, האם זה באמת קונקשן? כלומר, האם אתה קונה את כל הטיסות כחבילה אחת מחברת התעופה או כטיסות נפרדות? אם זה טיסות נפרדות שקנית בנפרד, זה לא קונקשן ואין שום מחויבות לחברה עבורך (כולל לא אם אחת התאחרה ופספסת את השנייה).
שנית, האם זה באמת היה הקונקשן הכי קצר שיכולת לרכוש, או שבחרת בטיסה עם קונקשן ארוך למרות שהיה קצר שהיה אולי יקר יותר? אם זה הכי קצר שיש, החברה לרוב תיתן מלון. אבל נשמע מוזר קונקשן כזה ארוך, כך שיכול להיות שיש טיסות אחרות שמקצרות אותו אבל לא לקחת אותן - ובמקרה כזה זו הבחירה שלך ולכן גם החברה אינה משלמת על לינה.

barakint

New member
תשובות

1. זאת חברת תעופה אחת - קתאי פסיפיק
2. זה קניה בחבילה אחת של טיסה "אחת" תל אביב - סידני
3. זה מה שהמערכת נותנת כשמגדירים את היעד, תאריכים ומגדירים מחיר הכי נמוך, זה מה שהמערכת נותנת, לא בניתי במיוחד.

דניאלה1311

Active member
מנהל
לדעתי חברת התעופה לא תממן לך את המלון
פעם, לפני שנים, זה היה מקובל שאם יש קונקשן של לילה, חברות התעופה היו משלמות, אלו היו זמנים אחרים, והכל השתנה. אבל עבורך זו הזדמנות לבקר בעוד מקום, אז שווה להשקיע בלינה, זו דעתי.

yossialef

New member
מסידני לת"א עם קוריאן אתה מקבל לילה בחינם לידעתי

מת"א לסידני בקוריאן אתה לא מקבל. כפי שכתבו אחרים, חברות התעופה
לא "מסבסדות" לינה בבתי מלון ברגע שקיים קונקשן בזמן "סביר". מה הזמן הסביר
לכל חברה שיקולים משלה. בטוח שלא יומיים.

בכל מקרה טיסה בטוחה .

לא בהכרח

כפי שאמרתי קודם, וגם מניסיון שלי ושל חברים נוספים עם קוריאן, זה גם תלוי האם זה הקונקשן היחיד שהיה או שיצא קונקשן ארוך כי זו האופציה הכי זולה ויש חלופות יקרות יותר. לא בכל קונקשן ארוך הם מממנים מלון, גם לא באותו יעד, זה מאוד תלוי בטיסה. איך יודעים מתי כן ומתי לא? שואלים את החברה או את הסוכנות שדרכה קונים את הכרטיסים.

yossialef

New member
קבל עדכון בנושא טיסות קוריאן מסידני לת"א דרך סיאול

אני מדבר כמובן על קוריאן אייר ליין בטיסות הישירות סידני-סיאול-ת"א (לא שום טיסה אחרת !!!) בשלב הזה.
אז כך (כל השעות ע"פ שעון מקומי) : לקוריאן טיסה יומית ישירה אחת מסידני (אוסטרליה) לסיאול (ד. קוריאה) הנוחתת בסיאול בשעה PM 5:45 , זמן הטיסה קצת מעל 11 שעות.
מסיאול לת"א קוריאן טסה ישירות רק פעמיים בשבוע (שבת חמישי). שעת ההמראה מסיאול היא PM 2:55.

מקווה שאתה מסכים איתי שלוח הזמנים מחייב זמן המתנה ארוך מאוד.
לכן בשלב הזה ומה שהיה בעבר
, כל הטסים מסידני לת"א עם קוריאן אייר ליין מקבלים לילה ע"ח החברה בסיאול.
במקרה הספציפי הזה לא עוסקים בתלוי לא תלוי, חלופות או לא חלופות, לא באופציה זולה או יקרה, מדברים עובדות !!
ע"פ מה שכתבת סביר להניח שלא טסת עם קוריאן מסידני לת"א וגם לא החברים שלך. מה שאתה כותב יכול להיות נכון לגבי שאר הטיסות של קוריאן ואו שאר החברות ליעדים אחרים בעולם.

אגב הטיסה שאני מדבר עליה, מאוד פופלארית אצל משפחות עם ילדים קטנים, בגלל ההפסקה הזאת. רואים זאת במערכות ההזמנות לטיסות מאוסטרליה לישראל.

ט.ל.ח

לא הבנתי מה הויכוח

לא דיברתי ספציפית על הטיסה הזו אלא בכלל על האם חברות נותנות לינה בקונקשן וכמו שאמרתי גם בקוריאן לא בכל מקרה בכל טיסה שהיא יש כיסוי של הלינה. לכן ממילא לא סתרתי אותך, כך שאין צורך להוכיח לי שום דבר...

השואל הרי לא שאל ממילא על קוריאן, הוא מדבר על טיסה דרך הונג קונג. כלומר, אומנם לאוסטרליה אבל עם חברה אחרת שהוא לא טרח לציין את שמה. לכן הוא שאל בכללי האם חברת תעופה מתכוונת לכסות את מחיר הלינה בקונקשן או לא. התשובה היא - לשאלה שלו - שזה תלוי במקרה, בקו ובחברת התעופה. כמו שבקוריאן, שכן נותנת לפעמים מלון על חשבון החברה, יש מקרים/טיסות שבהם היא עושה זאת ויש שלא.

yossialef

New member
ישנן עובדות בשטח

א. הוא כן טרח לציין את שם החברה שאיתה טס.
ציטוט "זאת חברת תעופה אחת - קתאי פסיפיק".
ב. אני כותב לגבי טיסה ספציפית, אתה עונה "לא בהכרח" ?! כאשר העובדות הן
שזה כן "בהכרח" בטיסה הספציפית זאת.

לדעתי, כאשר לא קוראים מה שאחרים כותבים וסתם "מפציצים" מידע (נכון בחלקו) בלי הכרה, הניסיון לעזור מחטיא לפעמים את המטרה ופוגע באמינות הכותב, המרוכז רק בעצמו מבלי "להבחין/להתעלם" מאחרים כאמור.

יצא לי בטיסות לישראל שהיה לי

לילה איפושהוא ואני מימנתי את המלון, אבל האמת היא שהשאלה של המימון אפילו לא עלתה בדעתי. לא חשבתי שיכול להיות שהחברה תממן. אז לדעתי לא, אין מצב.
&nbsp
אבל, יכול להיות שאני צינית מדי וספספסתי לגמרי, פשוט תתקשר לחברת העופה, לשירות לקוחות שלהם ותשאלי...

למעלה