טיסה עם האתיופים

guinness76

New member
טיסה עם האתיופים

מי יכול לאושש או לשלול את זה שהם נותנים בעצירה ארוכה שאטל הלו"ש לאדיס אבבה עם סיורים ומלון בחינם או תוספת כספית כלשהי מינימלית?

מצאתי טיסה קורצת לבנגקוק איתם ואם זה נכון אז שווה לסמן עוד V על המפה גם באדיס.

cleveland brown

New member
אתיופיאן

היי טסתי איתם לפני שנתיים לסיישל,
במקרה של עצירה מעל 8 שעות (זה מתחבא איפשהו באתר שלהם) מגיע לך מלון + הסעה.
אנחנו ועוד נוסעים שהיו איתנו בטיסה קיבלנו עם הנחיתה (סביבות 15:00) באתיופיה ואוצ'רים וחילקו אותנו בין 3 בתי מלון. הסיעו אותנו, קיבלנו ארוחת ערב וארוחת בוקר לפני הטיסה והסעה לשדה. אנחנו לא קיבלו סיור אבל אולי עכשיו זה כלול.

עוד משהו קטן: הטיסה מישראל לאתיופיה עוצרת לחצי/שעה בקהיר בלי יציאה מהמטוס, אז לא להיבהל.

guinness76

New member
תודה .

מצאתי לינק לדבר הזה וכן זה נכון.
game changer
לפחות מבחינתי.

איפה הם מחלקים את הוואוצ'רים או שזה משהו מסודר כלומר שהם מודעים לזה או שצריך לבקש?
הבנתי שהם טסים 787 החדש וזה נשמע אחלה איך הטיסה קצת יותר פרטים.

איזו רמה המלונות?
יש עצירות שם של 15 ו-10 שעות לענ"ד בוודאות אני הולך לצאת לעיר .

אגב קהיר מושכת אותי לא פחות מאדיס אבבה.

cleveland brown

New member
המשך

1. לנו חילקו את הואוצ'רים ממש לפני העליה למטוס בישראל.
2. אין לי משהו מיוחד לומר על הטיסה, לדעתי אפילו לא היה מסך אישי...
3. המלונות לדעתי נחשבים 3-4 כוכבים בסיסיים מאד. סביר ביותר להעביר לילה לא מעבר. הארוחות היו ממש דלות....
4. אם אני זוכר נכון אנחנו עצרנו לכ- 16 שעות. אחרי הנחיתה רצינו לצאת לעיר, לקחנו נהג חאפר שיקח אותנו לעיר וקבענו איתו שיאסוף אותנו אחרי שעתיים-שלוש. לא ראינו יותר מדי גם התחיל להחשיך ולא היה נעים להסתובב ברחוב. היינו 4 לבנים היחידים וזה הגיע למצב שממש נוגעים בנו ומבקשים כסף - אז לדעתי או משהו יותר מסודר או לוותר...
5. קהיר באמת מקום מענין. יצא לי להיות שם ב- 1999-2000 ממש בחגיגות המילניום... :)

guinness76

New member
תודה. זה לא אותו החיסון של תאילנד?

בפעם האחרונה שהייתי בתאילנד הייתי מחוסן...
יש איזה תוקף לעניין הזה?

לא

אתיופיה מסומנת כמדינה שיש בה קדחת צהובה, ולכן יש מדינות בעולם שאם נכנסת לאתיופיה בדרך אליהן או בתקופה שלפני כן הן ידרשו לראות פנקס חיסונים עם חיסון קדחת צהובה. בתאילנד לפעמים מבקשים את זה ממי שעבר באתיופיה, וזה חיסון שלא עושים לתאילנד. יש לתאילנדים זכות לסרב כניסה אם לא הבאת הוכחה שעשית את החיסון.

למעלה