מסלול לחוף המערבי-ספטמבר

תמעם

New member
מסלול לחוף המערבי-ספטמבר

אחרי מאמצים רבים הצלחנו (3 משפחות) להגיע להסכמה לגבי מסלול בחוף המערבי .

האם פספסנו משהו? קשה מדי? מעט מדי? (הזמן שלנו מוגבל לחגים ואנחנו לא רוצים לפספס כמה ימים בניו יורק).
8.9 טיסה לסן פרנסיסקו- מגיעים אחר הצהריים
9.9 סן פרנסיסקו
10.9 נסיעה ללוס אנג'לס-לינה בדרך
11.9 המשך נסיעה ללוס אנג'לס -הוליווד
12.9 דיסנילנד
13.9. יוניברסל
14.9 נסיעה לסן דייגו לקרוז+קרוז 5 לילות באניית דיסני למקסיקו (אפשר בבוקר לעשות את הוליווד אם לא נספיק ביום הראשון)
15.9 קרוז
16.9 קרוז
17.9 קרוז
18.9 קרוז
19.9 סי וורלד-סאן דייגו
20.9 נסיעה ללאס וגאס
21.9 לאס וגאס
22.9 לאס וגאס-גרנד קניון
23.9 לאס וגאס
24.9 לאס וגאס-קניות
25.9 טיסה לניורק
26.9 ניו יורק
27.9 ניו יורק
28.9 ניו יורק
29.9 חזרה לארץ- טיסה אחר הצהריים (נחיתה בארץ ב30.9).

מה דעתכם?

דניאלה1311

Active member
מנהל
כמה הערות
אתם מגיעים אח"צ לסן פרנסיסקו ויהיו לכם רק שני לילות להתגבר על ג'ט לאג של עשר שעות וטיסה של 15 שעות או משהו דומה. קחו את זה בחשבון גם לגבי טיול בסן פרנסיסקו ביום שלמחרת הנחיתה וגם כשאתם מתכננים נהיגה ללוס אנג'לס.

אתם נוסעים מסן דייגו ללאס וגאס, נטו 5 שעות, ברוטו שלוש משפחות, פיפי, לשתות, לעצור לחלץ עצמות וכו' יותר קרוב ל-6 שעות ואולי קצת יותר. יום מנוחה בלאס וגאס ואז לנסוע הלוך וחזור לגראנד קניון? 5 שעות נטו בכל כיוון כלומר 10- שעות במקרה הטוב או 14 שעות בדרך ביום אחד, או שפספסתי לילה שתשנו שם באזור?

מה בכוונתכם לעשות שלושה ימים בלאס וגאס? אלא אם אתם מהמרים ומבלים בקזינו ורוצים לראות מופעים.

נראה לי ממש עמוס.

רק יום אחד בסן פרנסיסקו, לא תספיקו לראות כלום, גם תהיו בג'טלג וגם עייפים מהטיסה. נהיגה ממש ארוכה ללוס אנג'לס תוך כדי הג'טלג נראית לי מועדת לפורענות.
אם זה מה שתעשו, אני ממליצה על לינה קרוב לטירת הרסט, וסיור בוקר מוקדם בטירה לפני שממשיכים. זה ממש אמצע הדרך, וגם נחמד.
בסן דייגו אני מעדיפה את גן החיות על הסי וורלד. מסכימה שהסי וורלד יותר מיוחד, אבל החיות נראות די סובלות. לי זה מקלקל את הבילוי, וגן החיות ממש נחמד.
בלאס ווגאס אפשר לראות הכל ביום אחד, ועוד יום אחד לקניות. יום סיבוב שני בסטריפ נראה לי מריחת זמן. הייתי מעבירה את היום הזה לסן פרנסיסקו.
שימו לב שהנסיעה לגראנד קניון הלוך וחזור שואבת הרבה מיום הטיול. הייתי שוקלת לעשות יום טיול מאורגן מלאס ווגאס, ממילא ביום אחד אפשר להספיק לראות רק את ההיילייטס.
אני הייתי מתכננת טיול שונה לגמרי. מוותרת על לאס ווגאס, מאריכה את סן פרנסיסקו. טיול טבע הייתי עושה באחד הפארקים הדרומיים לסן פרנסיסקו, למשל היוסמיטי, כחלק מהמסע דרומה לכיוון לוס אנג'לס וסן דייגו.
הייתי מתכננת יום קניות באאוטלט הענקי בדרום סן דייגו- לאס אמריקאס, ומשם טסה לניו יורק.

תמעם

New member
תודה

לגבי לאס וגאס, שכחתי לציין פרט מאד חשוב- אנחנו ניקח את הטיסה מלאס וגאס לגרנד קניון- טיסה של יום אחד שגם טסה מעליו.
&nbsp
לגבי סן פרנסיסקו- בהחלט צריך עוד יום רק שכרגע אין לנו מאיפה לקחת אותו.
&nbsp
יש דרישה של הקהל ליומיים מנוחה בלאס וגאס, עוד יום אחד של הגרנס קניון ויום אחד קניות והם לא רוצים לקצץ שם.
&nbsp
אולי נוריד יום אחד מהשיט לטובת סן פרנסיסקו.
&nbsp
&nbsp

יעקב ו

New member
תכנית לא הגיונית בכלל

האם התכנית מניחה שתהיו בחוף המערבי פעם אחת בכל החיים?
כי אם כן אז יש הגיון בלקפוץ כך ממקום למקום.
&nbsp
אם לא אז:
- סן פרנסיסקו היא לא עיר ליום אחד. לדעתי לפחות 3 ימים ואולי 4. זאת לדעתי אחת הערים הכי יפות ומעניינות לביקור בארה"ב בכלל
- הנסיעה ל-LA דורשת זמן לעצירות רבות. זו דרך של לפחות 3 ימים אחרת פשוט לא רואים כלום
- לאס וגאס היא בזבוז זמן. אבל אם מתעקשים אז לא יותר מיום אחד. כל בתי הקזינו שם נראים אותו דבר אז לא צריך לבקר ביותר מאחד או שניים
- העצירה בניו יורק מיותרת. עדיף לבלות עוד בפארקים של החוף המערבי (כגון ציון וברייס) ולהשאיר את ניו יורק לפעם אחרת.
- יוסמיטי פארק נהדר ולא כדאי לוותר עליו
&nbsp
יש לי עוד הערות אבל התכנית בבסיסה כל כך בעייתית שאין טעם.

red885

New member
כמה הבהרות..

סן פרנסיסקו זו אחת הערים היפות בארהב..
יש אטרקציות כמו גשר הזהב,כלא אלקטרז ועוד..
יום וקצת לדעתי לא מספיק.
בלאס וגאס אם אתם לא מהמרים אין ממש מה לעשות..כל היופי חוץ מלהמר זה לראות את איזור המלונות/הסטריפ בערב ולעבור בין בתי המלון..(מלון ונציה,פריז ועוד)
קניות יש לכם כמעט בכל מקום אאוטלט ..
בניו ג'רזי יש אאוטלט ענקי- נקרא ג'רזי גרדנס.. חצי שעה נסיעה מניו יורק.
בל.א יש כמה אאוטלטים, הטוב שבהם לדעתי הוא קמאריליו.

תמעם

New member
תודה על ההערות

לגבי סן פרנסיסקו הוספנו עוד יום.
&nbsp
לגבי לאס וגאס- זו דרישת הקהל. מתוך ארבעה ימים, אחד זה טיסה לגרנד קניון, אחד זה טיול בסכר והאזור והשאר זה קניות והמלונות.

moco10

New member
לגבי ווגאס - רק לוודא שהקהל יודע מה הוא רוצה

ווגאס זו לא עיר לsightseeing (חוץ מכמה שעות בסטריפ) אלא עיר לבילויים.
אם יש לכם תוכנית של פעילויות ומופעים לזמן הזה אז סבבה, אבל אם אתם מתייחסים אל זה כמקום "לראות", כמו שנראה שהמגיבים פה מניחים, אז זה באמת יותר מידי זמן.

אסף563

New member
וגאס לילדים?

אני ברחתי מוגאס אחרי יום וחצי, הייתי אז בלי ילדים. יכול להיות שאני כבר לא זוכר טוב (זה היה לפני כמה שנים טובות) אבל לדעתי וגאס לא תעניין ילדים (ולמיטב הבנתי הטיול כולל ילדים) ואין מה לעשות בה כל כך הרבה ימים, פשוט חבל, כשבצד המערבי יש כמה מאתרי הטבע היפים בעולם, לבזבז כמעט רבע מהזמן על שיטוט בין בתי מלון. מה שכן, מומלץ ללכת לראות מופע שיתאים גם לילדים (היינו בזמנו בסירק דה סוליי, לא זוכר כרגע באיזה מהמופעים שלהם, לדעתי מתאים לילדים וזה מופע שחבל לפספס אם כבר נמצאים שם).

moco10

New member
צודק, אם אכן זה כולל ילדים. יש המגדירים

את ווגאס כ"דיזנילנד למבוגרים". אני לא חושב שזו הגדרה ממש מדוייקת.

למעלה