36 ש' בפראג, 36 ש' בהמבורג, 36 ש' בלובליאנה, שופינג במילנו

יופי של טיימינג

בדיוק מתכננים סוף שבוע ארוך בהמבורג.

נוסעים בדצמבר,
מפנטזים על שווקי הכריסמס, ומקווים שמזג האוויר יהיה סביר.
אעדכן.

Faria

New member
אם אתם שם במקרה בסופ"ש של ה10 או ה17 בדצמבר
ממליץ ללכת למשחק של זנקט פאולי. אמנם ליגה שניה בגרמניה, אבל זאת חוויה מהבחינה שאוהדי זנקט פאולי ידועים כפנקיסטים וקצת אנרכיסטים מאד מתנגדים לגזענות/אלימות/להט"בפוביה שנותנים אווירה מדהימה באיצטדיון.
בלי קשר, זנקט פאולי שכונה מדהימה מבחינת חיי לילה, ולא מדבר על רובע חלונות האדומים אלא על שאר הפאבים, מועדונים, הופעות מוזיקה וכו.

תודה. נהיה שם ב17.
יכול לכתוב לי את שם הקבוצה בגרמנית? רוצה למצוא יותר פרטים, ולבדוק את האפשרות עם בעלי.
נהיה שם עם ילדה בת 10, יש מופעי מוזיקה שיתאימו גם עם ילדים?

Faria

New member
עוד המלצה למקום שיכול להיות נחמד
שטראנד-פאולי, באר נחמד נמצא על חוף מלאכותי על שפת הנמל.
מהאתר שלהם אני רואה שהם פתוחים ומחממים גם בחורף אז אם אין גשם יכול להיות מקום נחמד לעצור לאכול/לשתות משהו (פתוח בימי חול אחרי 17:00 ושבת-ראשון מהבוקר).
&nbsp
http://www.strandpauli.de/startseite-winter.html
(האתר רק בגרמנית כמה שאני רואה)
&nbsp

מזל שגוגל מתרגם

נראה יפה, וגם התמונות של האוכל מפתות.
המון תודות.

אספרסו2

New member
קצת מוזרה ומסוכנת עצת האחיתופל לבקר ב St. Pauli
עם ילדה בת עשר בשעות הלילה לא הייתי מתקרב לאיזור שעקומת הפשע בו היא הגבוהה ביותר בהמבורג ובו מתרחשים מידי סופשבוע יותר משלוש מאות מיקרי פשע שמדווחים למשטרה.

dudi4321

Member
St. Pauli לא מומלצת לילדים
זה רובע, סליחה על הביטוי, של בתי זונות. אפשר למצוא שם שיכורים, שתויים שרויים על המדרכה, סמים שהכל זה למעשה פשע.

Faria

New member
לגבי לובליאנה
לא בטוח שצריך 3 ימים בשבילה. היא יפה מאד, אבל לא כ"כ גדולה ואפשר ביום טיול אחד למצות אותה. מה שטוב בלובליאנה, שמחוץ למרכז הסגור למכוניות קל למצוא חניה, והיות שסלובניה קטנה היא שימשה אותנו כיופי של נקודת מוצא לטיולי כוכב - מערות שקוצ'אן/פוסטוינה/קריז'נה, טרייסטה, אזור הטריגלאב עם האגמים וההרים, כולם מרחק נסיעה לא גדול במיוחד.

למעלה