בחירת מושב

lironyit

New member
בחירת מושב

שלום חברים,
האם יש עדיין חברות שלא צריך לשלם בהן על בחירת מושב?

דניאלה1311

Active member
מנהל
בארה"ב כן, בשאר החברות בעולם? לא מכירה את כל החברות
בדרך כלל במחלקת תיירים כיום כולם משלמים, אבל לבטח ימצאו אי אלו חברות שעדיין מקצות בחינם מושבים.

butwhy

New member
לפי הניסיון שלי בזמן האחרון

בכל חברות התעופה למיטב זכרוני הייתה אפשרות לבחור מושב ללא תוספת תשלום, אבל מבין מבחר מצומצם מאוד של מושבים ובד"כ בחלק האחורי מאוד של המטוס.
וכמובן שהמושב שמוקצה ע"י חברת התעופה הוא לא בתוספת תשלום, או לפחות לא ראיתי ששינו את זה

השאר בתשלום.

lironyit

New member
אנחנו רוצים לטוס עם ילדה בת שנתיים שקונים לה כבר כרטיס במחיר

מלא. נצטרך לשלם בחירת מושב עבור 3 כרטיסים הלוך חזור. אין הקלות לילדים?

באל על יש אפשרות לבחור מושבים ללא עלות בעת הצ'ק אין, 24
שעות לפני הטיסה. כלומר, הם משבצים ולכם יש אפשרות לשנות מושבים, במידה ויש מושבים פנויים שלא שולמו מראש.
מניסיוננו בטיסות עם הילדים בשש השנים האחרונות (באל על, לופטנזה ואוסטריאן איירלינס) לא הפרידו בינינו לבין הילדים. כלומר, שבצו אותנו בזוגות או ששבצו אותנו שלישייה+1. לדעתי אין סיכוי שישבצו כל אחד מכם בכיסא נפרד, ולכל הפחות ישבצו זוג צמוד + 1 איפשהו בסביבה הקרובה.

Nרב

New member
אולי כי יש לי חשבון נוסע מתמיד? למרות שבכניסה ללינק

הוא דורש מספר הזמנה + שם משפחה ולא מספר מתמיד

אולי. באמת שאין לי מושג.. בכל מקרה, לנו אין נוסע מתמיד איתם
לבן זוגי יש בלופטנזה. נראה לי שננצל את זה בטיול לארה"ב.

כן, בוודאי. זכור לי מפורשות שבחירת מושבים עלתה כסף
אני זוכרת שנכנסתי לשם בקיץ כדי לשנות את הארוחה של הבכור, וכשבדקתי את אופציית בחירת המושבים, זה היה כרוך בתשלום נוסף.
נכון שמבקשים שם מספר הזמנה, אבל אני מניחה שכשבצעת את ההזמנה גם הזנת מספר נוסע מתמיד? מן הסתם המידע הזה מקושר (לדעתי). או שאולי יש הבדל בין טיסות בהתאם לזמנים ולביקוש?..... מי יבין ללב חברת תעופה.
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
גם נוסע מתמיד בלופטי אינו מקנה פטור מתשלום עבור מושב
אלא אם יש סטטוס גבוה, אולי אז כן יש פטור.

אני באמת לא יודעת. אבל בואי נאמר שבטיסות טרנס-אטלנטיות
יותר קל לי להשקיע את עוד כמה עשרות הדולרים האלו מאשר בטיסות קצרות לאירופה.
בכלל, 4 כרטיסי טיסה בפרימיום בלופטנזה יעלו לנו כפול מאשר בתיירים (וזה כמובן לא בא בחשבון), אז אם איכשהו כמה עשרות דולרים יקנו לנו עוד קצת מרווח רגליים או הרגשה קצת יותר טובה - מוכנה להשלים עם זה.
עד היום לא הייתי מוכנה לשלם על מושב, וזו הפעם הראשונה שאני מוכנה בכלל לשקול את הרעיון.

דניאלה1311

Active member
מנהל
כן, ההתדרדרות ליותר נוחיות היא מדרון חלקלק

גם אצלנו זה החל בבחירת מושב בתשלום, לאחר מכן רצינו יותר מקום לרגלים. לאחר מכן הרעיון או הנסיון של להיות מקופלת במשך X שעות בטיסה טרנסאטלנטית, הגוף שלי כבר לא גמיש כמו שהיה ואני מגיעה וסובלת לא רק מג'ט לאג של 5-6 ימים (כן אני מהסובלות) אלא מחוסר שינה נוראי בעיקר כל עוד שבחרתי לטוס בטיסות הבוקר של השעה 5 או 6. הסיפור הפך לכזה שכל נסיעה היתה מלווה בדכאון של מה יהיה? ואז הצטברו לנו נקודות נוסע מתמיד דיין כדי לשדרג לביזנס ו......אי אפשר היה לחזור לאחור. אמרתי לבן הזוג שלי, לילדים לא תשאר ירושה אבל אני אסע בנוחיות או שלא ניסע בכלל. תפסתי כמה פעמים דילים לביזנס אבל עדיין המחיר שערורייתי ואני עדיין עם רגשות אשם ומצפון לא נקי על הבזבוז המשווע....תתחילי בתשלום על מושבים ותראי לאן תגיעי

זה היו 30 שניות על המדרון החלקלק.

לאונידס

Active member
לאמקס פלטינום אמריקאי היתה בזמנו הטבה של 1+1 בעסקים

לא יודע מה המצב היום אבל אולי שווה לך לבדוק.
בישראלי אין

Nרב

New member
גם לטיסה הקרובה עכשיו לניו יורק נכנסתי עכשיו לבדוק

שדרוג
יושבת ב- 49 (מה שבעלי בחר לי לאחר הכרטוס ליד החלון).
יש כסא אחד לשדרוג בשורה 45 בכסף (שורה ראשונה בcompartment)
ויש עוד הרבה כסאות שאני יכולה לבחור ללא תשלום שכולם מושבי אמצע.....

YosMan1

New member
באל על כל מי שיש לו נוסע מתמיד יכול לבחור מושב ישר בהזמנה

וגם לשנות אחר כך.
מי שאין לו נוסע מתמיד יכול לבחור רק בצק אין.
&nbsp

למעלה