טסים לארה"ב? כמה עצות לא רעות בכלל איך לעבור בטחון בשלום

דניאלה1311

Active member
מנהל
טסים לארה"ב? כמה עצות לא רעות בכלל איך לעבור בטחון בשלום
נזהרתי לא לכתוב בשלום בטחון אחרת יש פה מי שחושב שכל הערה כאן היא פוליטית ומנסה להתחיל דיון מיותר.

לענייננו, הכותב נותן עצות לכל מי שעובר בטחון בארה"ב וההגבלות והעיכובים רק יחמירו (לא כתוב כאן אלא בכתבה אחרת) אז אולי תלמדו משהו חדש או תרעננו משהו ישן.

https://www.nytimes.com/2017/06/21/...rning-briefing-europe&nlid=45432673&te=1&_r=0

yossialef

New member
העצות לא עונות לצרכי תייר ישראלי היות ואינן רלבנטיות
לנכנסים עם ויזות לארה"ב בטיסות בינלאומיות, אילו המלצות לטיסות פנים בארה"ב ואו למעבר בין קנדה/מקסיקו לארה"ב (למיטב הבנתי). למי שמגיע 3 שעות לפני מועד ההמראה לשדה, ההמלצה של ה-20 דקות הקדמה נראת "באור אחר".

בקיצור, ההמלצות לא לשלום לא לבטחון לא לרווחה במזרח התיכון.

yossialef

New member
אתה מוכן להוציא מאות דולרים באפליקציות חד פעמיות
בחלק מהאפליקציות החיוניות המוזכרות במאמר, צריך להשקיע כסף. האם יש מקום שישמשו אותך כתייר (לא איש עסקים) רק כאשר אתה מגיע לארה"ב נניח פעם בשנה או שנתיים.

שעות הטיסות הבינלאומיות לא "מתחשבות" ב- TSA ובעומסים בשעות ספציפיות
ביממה, הן נוחתות בדר"כ (אם אין עיכובים) בשעות קבועות.
ישנם הרבה משתנים הקובעים אילו טיסות פנימיות נבחר כתיירים בארה"ב.
בראש ובראשונה יעדי הטיול כמובן לדוגמה ועוד... אישית וגם אצל חברים לא נתקלנו בהתחשבות ברוב רובם של השיקולים המופיעים בכתבה המדוברת.

המסקנה, בכתבה אין שום דבר מועיל באופן חשוב וקרדינלי לתייר הישראלי.

מה שכן, ישנם שדות תעופה בינלאומיים בארה"ב שהם פחות עמוסים מבחינת הישראלים או שאר התיירים הנכנסים עם ויזות לארה"ב.

moco10

New member
מה קשורות האפליקציות?
יש שם אוסף של עיצות שרק חלקן קשורות לאפליקציות.
אין לי מושג אם העיצות טובות או לא, אבל הן מיועדות לכל מי שעובר בשדות תעופה אמריקאים.
הייתה לך נקודה אחת נכונה, שהעיצות פחות רלוונטיות בכניסה והיציאה מארה"ב, אבל תיירים ישראלים טסים גם בתוך ארה"ב.

מסכים שאין שם משהו קרדינלי לתייר הישראלי, אבל בעצם, גם אין שם משהו קרדינלי לנוסע העסקים האמריקאי. סתם אוסף של עיצות. לא צריך לראות בהן משהו מעבר לכך.

לאונידס

Active member
בכניסה לארה"ב יש קיוסקים לפני פקידי ההגירה, מי שכבר ביקר
בארה"ב עם אותה ויזה יכול להשתמש בהם, חוסך המון זמן
&nbsp
פעם נתנו TSA Pre גם למי שלא אזרח ארה"ב, הספיק מעמד גבוה בתוכנית מתמיד של חברת תעופה אמריקאית. היום לא (אני מקווה שזו לא תיחשב לי כהערה פוליטית)
&nbsp
שאר ההמלצות לא נראות לי חוסכות תור לאדם ספציפי אבל הבדיקה שלו עצמו קצת מתקצרת.
אני משתמש בטיפ של מעיל/טרנינג עליון בעל כיסים עם רוכסן. כל שם בכיס עם הרוכסן את כל החפצים שצריך בנפרד כמו ארנק טלפון סלולרי וכו' ואז הסיכוי שיאבדו הרבה יותר קטן. לא מקצר תור אבל מקצר דאגות

דניאלה1311

Active member
מנהל
לא בכל מקום יש קיוסק לצערי
בניוארק לא היה וזה אילץ אותנו לעמוד בתור. היו די הרבה אנשים וכרגיל זה לקח
זמן אבל לא פספסנו את הקונקשן. תמיד יש תור ארוך בבטחון בעיקר כשאתה עובר מהטרמינל הבינלאומי לטרמינל המקומי NATIONAL.

בקיצור אני לוקחת בחשבון שעתיים, פרט לחגים אמריקאים וחופשות שאז יש עומס הרבה יותר גדול. אנני יודעת במה יתבטא ההידוק בכניסה לארה"ב, אולי יותר שאלות, מי יודע.

בשדה התעופה בציריך יש גם תור נפרד בכניסה לגייט של הטיסות לארה"ב וגם שם מתשאלים ובודקים וכו'. כמודמני שזה קיים גם בפרנקפורט.

לאונידס

Active member
בפרנקפוט אכן טרמינל Z לטראנס אטלנטי
אבל לפחות כשאני טסתי לופטהנזה לא חסך לי כלום באימיגרשיין בארה"ב.
היתרון הוא בעיקר בטרקלין ששווה במיוחד בטרמינל Z ובהגעה לנמלי תעופה בארה"ב שיש בהם קיוסקים.
&nbsp
בניוארק להערכתי שעתיים זה גבולי, אפילו לנוסעים מנוסים.
לאלו שלא מנוסים ממליץ לקחת יותר משעתיים, לשאוף ל 3 לפחות.
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
בהמשך למה שכתבתי :הבדיקות ה"חדשות" בטיסות לארה"ב!!!!
משהו מהסוג ארזת לבד? איפה היו המזוודות? תוציא את המכשירים האלקטרוניים. הישראלים מכירים את התשאולים, אבל בארצות אחרות כנראה אנשי חברות התעופה ולא אנשי בטחון יבצעו את התשאולים

https://www.nbcnews.com/news/world/new-screenings-start-all-u-s-bound-airline-passengers-n814386

yossialef

New member
שטיפש בארה"ב זורק אבן לבאר מיליון חכמים לא יוציאו
לדעתי אחת ההחלטות (מיני רבות) המטומטמות מבית היוצר האמריקאי.
אחת הסיבות שאני כותב בלשון חריפה שכזאת נעוצה בציטוט הבא (מתורגם מאנגלית), "These new measures will impact all flights from airports that serve as last points of departure locations to the United States." "הצעדים החדשים האלה ישפיעו על כל הטיסות משדות התעופה המשמשים נקודות מוצא אחרונות לארצות הברית".

אז מה קורה בטיסות הקונקשיין (מעבר/חיבור), בין ישראל לארה"ב דרך אירופה,
כאשר מדובר בחברות תעופה אמריקאיות הטסות ישירות מאירופה לארה"ב.
כולם יודעים שזמני הטיסות מתואמים למרווחי זמן הגיוניים במעבר בין המטוסים והטרמינלים (קונקשן). אז מה, כל חברות התעופה בעולם ישנו את לוחות הזמנים שלהם במקרה של קונקשנים ע"פ "השגעון" האמריקאי החדש על מנת לתת מספיק זמן לנוהל החדש הזה. לא נדבר על שינוי נוהלים בשדות התעופה האירופאים ותוספת כוח אדם בימים אילו שחברות תעופה רוצות להיות ריווחיות. הנה מגיע "הדוד סם" שחושב לשנות את עולם התעופה ושוכח שהוא לא בעל הבית בשדות התעופה ברחבי העולם.
מי יודע, אולי זו שיטה חדשה להוריד אבטלה בארה"ב על ידי תוספת כוח אדם לחברות התעופה האמריקאיות בגין הבדיקות החדשות הנ"ל
.

הייתי קורה לזה בסגנון טראמפ "A fake decision" עד כדי כך.

moco10

New member
הבדיקות הללו לא מאוד חדשות
אולי מה שחדש זו ההוראה הרשמית, אבל ביוני האחרון כבר עברתי את הנוהל הזה בקונקשן במדריד.

התהליך היה מאוד יעיל ולא הייתי מעריך שהיה עיקוב של יותר מכמה דקות בשל התשאול. לא נראה לי שזה צריך להשפיע על לוחות הזמנים של אחרים ואין כאן "שינוי של עולם התעופה".

כמובן שהם זקוקים לעוד כוח אדם, בדיוק כמו אל על.

דניאלה1311

Active member
מנהל
כמו שכבר כתבתי באחד הפוסטים בשרשור הזה - ציריך ופרנקפורט
אלו שני שדות תעופה שאני מרבה להשתמש בהם בטיסות שלי לארה"ב ושם כבר כמה שנים שיש ביקורת דרכונים וויזות וכל שאר התשאולים. הנוסעים נבדקים ע"י אנשי בטחון או אנשי חברת תעופה. מסתבר שזה אפשרי ויש מספיק זמן והכל מסתדר מהר וביעילות. מעולם לא היה איחור בטיסות שאני טסתי בהן. אני משערת לעצמי שבכל מקום בו יש טיסות לארה"ב זה יעשה. מבקשים מהנוסעים להגיע יותר מוקדם לטיסות ולדעתי כולם ינסו לרצות את ממשלו של טראמפ כי זה מה יש.

yossialef

New member
רק משתדל לתת תחזית לקראת העתיד כמיטב יכולתי
שימו לב לציטוט הבא (עם תרגום מאנגלית) :
They include "heightened screening of personal electronic devices" and stricter security procedures around planes and in airport terminals, Farbstein said. She did not elaborate. "
"הם כוללים סינון מוגבר של מכשירים אלקטרוניים אישיים ונהלי אבטחה מחמירים יותר סביב מטוסים ומסופי נמל התעופה, אמרה והיא לא פירטה.

לא סתם איגוד התחבורה האווירית העולמית טרם הגיב.

רמז לכל מיני דברים נוספים או שינויים בתקנות האילו מוזכר במשפט הבא :
"This is just the latest decision by President Donald Trump's administration affecting global travel. "

אז כפי שציינתי קודם: במערב הפרוע של טראמפ, קודם יורים בבן אדם ורק לאחר מכן תולים את תמונתו ברשימת המבוקשים.

למעלה