רכישת כרטיס טיסה לארה"ב לקיץ הבא דרך בריטיש: מומלץ?

רכישת כרטיס טיסה לארה"ב לקיץ הבא דרך בריטיש: מומלץ?

(קראתי ברפרוף את הנכתב מטה. האמת, די מזכיר אותנו). אממה - אנחנו בשלב מתקדם יותר: שלד המסלול מוכן, בתי המלון משוריינים (כולם עם free cancellation). כעת להזמנת כרטיס הטיסה:

האם כדאי לרכוש כבר מעכשיו כרטיסי טיסה בבריטיש? האם אין חשש שחברה כזו תקרוס (כמו שקרה לאליטליה / מונארך וכו')?
למרות שהשליטה שלי באנגלית מעל הממוצע, האותיות הקטנות של BA די מתישות אותי... מישהו יכול לאמ"לק (קרי - ארוך מדי - לא קראתי...) זה פשוט די מתיש... ניסיתי לקרוא שורה-שורה, אבל נראה שצריך עו"ד כדי להבין את כל הדקויות האלו...

האם יש משהו ספציפי שצריך לשים לב אליו?
האם הזמנה עכשיו, 8 חודשים מראש, הינה החלטה טובה? עקבתי אחר הטיסות בחודשיים האחרונים. זה הולך ויורד במתינות. אני לא רוצה להגיע לרגע שזה יעלה בתלילות...

תודה רבה!

YosMan1

New member
מנסיון רב על הקו לארהב עם בריטיש אני מאד אוהב אותם

זו אחת החברות הגדולות בעולם, סכוי נמוך יחסית לקריסה.
אין להם יותר מידי אותיות קטנות, את דמי הביטול אפשר לראות בזמן ההזמנה,
העז היחידה שלהם זה שגובים כסף על הזמנות סיטינג מראש (אלא אם את סילבר ומעלה בנוסע המתמיד שלהם) ומשלמים על כל לאג בנפרד, כלומר 4 פעמים על המושבים 30$ כל אחד (במחלקת תיירים).
בזמן הצקאין באינטרנט (24 שעות לפני) אפשר לעשות סיטינג חינם.
מחלקת הטוריסטס + שלהם מעולה, כיסאות באמת מרווחים גם לרוחב וגם לאורך.

בעניין המחירים חצי שנה מראש זה די והותר, 2-3 חודשים מראש המחירים מתחילים לקפוץ. יש להם תנודיות די גבוהה במחירים מיום ליום למעלה ולמטה.

YosMan1

New member
עוד כמה הערות

מחיר הכרטיס כולל שליחת מזוודה, העלאת תיק למטוס וארוחות.
חלק מהטיסות ללונדון הם עם ה 787 החדש.
צריך לשים לב שיש להם קוד שיירינג עם אמריקן אירליינס ועם איברייה, אז באתר הם מציעים גם טיסות שלהם, זה רשום די ברור עם סמל חברת התעופה.

Nרב

New member
זאת חברת legacy לא לואו קוסט. הן לא מתמוטטות בן לילה...

החתולית

New member
מצטרפת להמלצה על בריטיש

אחרי פעמיים טיסות הלוך ושוב לקנדה.
&nbsp
הזמנו כרטיסים חצי שנה מראש, ממש לפני שהמחירים התחילו לעלות.

הרגת אותי עכשיו

להגנתי אומר, שבאוגוסט האחרון היינו בטיול משפחתי בן 15 ימים בצפון איטליה. לקח לי זמן להתאושש מזה ולהתחיל לתכנן טיול חדש...

תופס?

תומלול

New member
טסנו איתם לקנדה לפני שנתיים. היה טוב. דמי ביטול סבירים

הזמנו דרך סוכנת נסיעות.
דמי הביטול היו 100$ (כשבאייר קנדה היו 275 $).
בטיסה מישראל ללונדון - מטוס נהדר כולל חיבור USB למסך אישי. משם לקלגרי היה מטוס מיושן יותר.
הנחיתה בהית'רו עושה סחרחורת מרוב סיבובים...
אם אתם טסים עם ילדים, הם משתדלים להושיב את המשפחות ביחד, כך שאצלנו בכל 4 הלאגים הושיבו ביחד ולא שילמנו על הושבה.
אצלנו גם בצ'ק אין לטיסה ללונדון עשינו כבר צ'ק אין לטיסת ההמשך לקלגרי, כך שהיה לנו סוג של יתרון של זמן על פני מי שצריך היה לעשות צ'ק אין רק מלונדון.
עוד דבר שאהבתי בבריטיש - אפשר לעשות בחינם נוסע מתמיד עם שיתוף הנקודות של כל המשפחה. הטיסה שלנו: ישראל - קלגרי ובחזור ונקובר - ישראל הקנתה לנו 60,500 AVIONS. שנה לאחר מכן תוך ניצול 60,000 הנקודות, קנינו 3 כרטיסי טיסה ללונדון ב- 750 דולר סך הכל!

למעלה