חידוש וויזת תייר לארה"ב

u r i el

New member
חידוש וויזת תייר לארה"ב

מזה כמה חודשים שפג תוקפה של וויזת תייר לארה"ב לאשתי ולי.

שאלות :

1. אם מבצעים בקשה לוויזה דרך האינטרנט ניתן גם לשלם דרך האינטרנט ?

2. האם ניתן לתאם פגישה לאשתי ולי באותו היום ובאותה השעה ?

3. באיזו מידה קיימת גמישות לגבי קביעת מועד לפגישה, אשתי ואני עובדים עד שעות אחה"צ כל יום, האם ניתן לקבוע איתם לשעות אחה"צ המאוחרות או ערב ?

4. באיזה אופן מתבצעת קביעת השעה, טלפונית ? מי יוזם את הטלפון ?

תודה.

האנפה

New member
מנסה לענות

1. כן
2. כן, אתם על אותה בקשה ועוברים את כל התהליך בשגרירות ביחד
3. אחרי שתמסרו את הטפסים (באינטרנט, כן?) תיפתח בפניכם האפשרות לקבוע ראיון. גמיש מאד, אתם בוחרים יום ושעה מתוך מה שפנוי. כמה שאני זוכרת מדובר בשעות עבודה רגילות, לא בערב, אבל אפשר למשל בימי שישי.
4. אתם נכנסים לאתר ובוחרים מועד, אפשר גם לשנות כמה פעמים שרוצים. אפשר גם בטלפון, נראה לי פחות נוח.

u r i el

New member
תודה רבה, קצר מהיר וקולע ....

האם ניתן באינטרנט על אותו הטופס לבקש גם עבור אשתי וגם עבורי או שצריך שני טפסים שונים ?

SPnage

New member
כל אחד צריך למלא ולהדפיס טופס נפרד

אולי אפשר לעשות את התהליך ביחד לכמה אנשים, אבל את הטופס הראשי כל אחד צריך למלא בנפרד.
הכי נוח זה להגיע ביום שישי. זה גם היום הכי מבוקש אז יכול להיות שלא יהיו תורים בימי שישי שבועות הקרובים. כשתגיעו למסך של לבחור תור, כבר תראו בדיוק באיזה שעות הם עובדים ומתי יש תורים פנויים.
גם אחרי שקבעתם תור, אפשר תמיד לשנות אותו כל עוד לא הגיע יום הראיון. אז קודם כל תזמינו ליום ושעה שנוחים לכם, גם אם קצת רחוק. אחר כך תבדקו אם אפשר להקדים, הרבה פעמים אנשים מבטלים ואז מתפנים תורים. שווה לעקוב.

u r i el

New member
תודה. מה שחשוב לי שהמפגש של אשתי ושלי יהיו יחד

ואם קביעת יום המפגש היא חלק ממלוי הטופס, יתכן שעד שנמלא את הטופס השני כבר לא יהיו תורים לאותו היום, לא ?

YosMan1

New member
זה לא חלק ממלוי הטופס, זה שלב נפרד שעושים לכל המשפחה ביחד.

u r i el

New member
יופי. תודה !

למעלה