אני מתלבט בין טיול מאורגן לעצמאי

oren1947

New member
ובהזדמנות המלצה על בלגרד..מלון מצויין ועיר נעימה ומעניינת

אוכל טעים במסעדות שאינן יקרות לכיס..בורקאסים הכי הכי[ממול המלון]
https://youtu.be/ngJIaD2ipVI

דניאלה1311

Active member
מנהל
כיף לך ללא ספק
אצלי הבעיה הפוכה, האיש רוצה תמיד ללכת איתי לקניות ואני מתחלחלת. אז מצאנו סידור שמתאים לשנינו. נפרדים בפתח החנות מסכמים על שעה בה ניפגש שוב וכל אחת מאתנו יכול/ה לעשות מה בראש שלו/שלה במשך הזמן הנקוב. בשאר הזמן אנחנו תאומים סיאמיים.

תומלול

New member
אנקדוטה: כדאי לבדוק טוב טוב את מקום המפגש המחודש...

לפני מספר שנים טיילתי עם הורי בברצלונה. בשלב מסויים נכנסנו לאל-קורטה אנגלס ה"קטנטן" וקבענו להפגש כעבור חצי שעה (בלתי ראלי בעליל, בדיעבד) ליד המדרגות.
אבל - מסתבר שיש לפחות 4 גרמי מדרגות בחנות הפיצית הזו... לא היו לנו טלפונים ובסופו של דבר נפגשנו באזור המודיעין כשאנחנו מתלבטים האם לקרוא בכריזה במדור לחיפוש קרובים...

דניאלה1311

Active member
מנהל
כן כן מוכר ולא חביב אם כי היום צוחקים על זה
גם אנחנו לא פעם קבענו מקום פגישה כעבור X זמן ולא נפגשנו בגלל?
כל מיני סיבות, כולל אי בהירות לאן התכוונו בדיוק כשאמרנו שנפגש. גם כניסות מרובות, גם פינת רחוב לא נכונה, בקיצור משהו שנדמה היה שנאמר ולא קרה. בכל פעם שמחתי בדיעבד שלא היתה רבנות בסביבה כי אחרת היינו כנראה מבקשים גט אחד מהשניה ולהיפך.

moco10

New member
לא רק עולם צר, אלא גם היגיון עקום

הסקת המסקנות שלך דומה לטענה הבאה: כל מי שגר בדיור מוגן הם אנשים זקנים, לכן כל האנשים הזקנים גרים בדיור מוגן.

dudi4321

Member
יש עוד "צדיק בסדום" oren1947

שגם מצדיק אותי.
בכללי סטינו מהנושא. נסיים בנימה אופטימית שמי שנמצא בפורום טיולים אכן אוהב טיולים.

moco10

New member
אני בעד אופטימיות וגם בעד עובדות, אך נגד המצאתן

oren1947 לא הצדיק אותך בשום מקום. הוא רק ציין שאשתו עושה קניות והוא מבלה באותו זמן לא בקניות. בזאת הוא שותף להרבה גברים (גם לי) וזה כנראה נפוץ ומסתדר עם העובדה הנכונה שציינת שרוב השופינג נעשה על ידי נשים.

לשמחתי, לא ראיתי אף אחד מצדיק אותך פה לגבי האמירה הלא עובדתית שגרמה פה לתרעומת.

לאונידס

Active member
מה הערך המוסף שאתה רוצה לקבל מהטיול הקבוצתי?

תספר מה אתה מצפה לקבל מטיול בקבוצה שמישהו אחר קבע אותו ואז יהיה אפשר לעזור לך עם שיקולים בעד ונגד

למעלה