משחק כדורגל בברצלונה

kkkhhh

New member
משחק כדורגל בברצלונה

האם יש משחקים בחודש ספטמבר? ממה שאני רואה בכל האתרים כרגע ניתן לרכוש כרטיסים רק עד חודש מאי 2018. ידוע האם ומתי תפתח מכירת הכרטיסים למשחקים של ברצלונה בקמפ נואו?

Faria

New member
יהיו משחקים, אבל אי אפשר לדעת אילו

הגרלת המשחקים בליגה לעונת כדורגל (אוגוסט-מאי) נעשית בסביבות יולי, ההגרלה לליגת האלופות תהיה בסוף אוגוסט. לא ימכרו לך כרטיסים למשחקים שלא ידוע בכלל נגד מי הם יהיו.
&nbsp
בלי קשר, אם זה למשחק ליגה, ברצלונה (למעט המשחק נגד ריאל מדריד) לא ממלאת את הקמפ נואו בשום משחק, ככה שאפשר לקנות אותם גם כרבע שעה לפני המשחק.
&nbsp
&nbsp

moco10

New member
מעבר למה שכתב קודמי, גם אין שום סיבה לקנות כרטיס לכדורגל

כל כך הרבה מראש - גם לא למאי, אלא אם כן מדובר במשחק מאוד מבוקש.
זו לא טיסה שהכרטיסים הזולים נגמרים בה קודם.

אספרסו2

New member
ממש לא מדויק

אם רוצים להבטיח מקום טוב במחיר סביר עדיף לקנות מראש.

moco10

New member
תקרא שוב מה שנכתב

לא נכתב שלא כדאי לקנות מראש. התיחסתי לקנייה בטווח כל כך גדול מראש וסייגתי מראש משחקים מאוד מבוקשים (ליגת אלופות וקלאסיקו).
למשחק ליגה רגיל של ברסה ברור שלא מחכים לרגע האחרון אם רוצים דיל טוב, אך קנייה חצי שנה מראש לא תורמת לכלום.
ההיפך, חלק נכבד מההיצע הוא של מקומות ששייכים למנויים שמודיעים שהם לא מגיעים למשחק (או שלא מודיעים שכן מגיעים, לא יודע איך הנוהל), וזה לא קורה חצי שנה מראש אלא שבוע-שבועיים לפני במשחק.

Faria

New member
גם ככה מעל חודש מראש לא תמיד רלוונטי

בשלב הבתים של ליגת האלופות אולי כן (כי זמני המשחקים ל3 חודשים קדימה נקבעים כבר בהגרלה). אבל בשלב הנוק אאוט גם ככה לא ידוע נגד מי ישחקו עד 3-4 שבועות קודם כשנגמר הסיבוב שלפניו, ובליגות לרוב מפרסמים מועדי משחקים עד חודש-חודש וחצי קדימה, מעבר לזה, גם אם יודעים נגד מי בארסה תשחק באותו סופ"ש, לא יודעים אם המשחק יהיה בשבת או ראשון או באיזו שעה.
&nbsp
אלה שמוכרים כרטיסים יותר מחודש קדימה הם לרוב אתרי ספסרות שעושים כסף על אנשים תמימים (שוב, חוץ ממשחק גדול שהוא Sold Out) בידיעה שלא משנה מתי המשחק יהיה, הם יקנו כמות כרטיסים גדולה לספסר.
&nbsp
זה לא איזה דורטמונד או ליבפול שכל משחק שלהן הוא Sold Out וכמעט כל המושבים הולכים למנויים. בארסה קבוצה שלא מביאה קהל מקומי גדול.

אספרסו2

New member
זאת הטעיה

אם המטרה היא קניית כמה כרטיסים במושבים צמודים אין סיכוי למצוא שבוע-שבועיים לפני המשחק.

Faria

New member
כרגיל אתה מתעלם מעובדות.

עוד 6 ימים בארסה תשחק בביתה נגד מלאגה. יש מקומות צמודים (2, 3, 10) לכל מקום ומחיר באיצטדיון. אבל באמת, למה להסתכל על עובדות.

אספרסו2

New member
אולי אתה לא מודע למציאות הפוליטית העכשווית בברצלונה

ייתכן שמרתיעה צופים בפוטנציה.ולא רלוונטית לספטמבר הבא.

Faria

New member
אבל מסבירים לך שזה תמיד ככה

זאת לא "דעה" שלי. אלא עובדה שבארסה לא ממלאת את הקמפ נואו ב18 מ19 משחקי ליגה בעונה (חוץ מהקלאסיקו)

אספרסו2

New member
ההסבר לא קשור

כשרוצים ללכת על בטוח ועל מקומות טובים צמודים.
&nbsp
השואל יחליט .

moco10

New member
זה פשוט עובדתית לא נכון לחלוטין

יש לי ניסיון אישי עם זה וגם למכריי. קאמפ נואו זה איצטדיון ענק שלא מתמלא ברוב המשחקים. חוץ מכמה משחקים מיוחדים אין בעייה למצוא כרטיסים.

בכל מקרה הדיון כאן לא היה אם לקנות חודש מראש או שבועיים מראש או יומיים מראש, אלא על כך שזה חסר טעם לקנות הרבה חודשים מראש.

הראל me

New member
מלון בברצלונה

היי, אם עדיין לא הזמנת מלון בברצלונה אשמח אם תוכל לעזור לי במחקר קטן שאני עושה.. תודה רבה

למעלה