שאלות בנוגע למילאנו בדצמבר

koganzon

New member
שאלות בנוגע למילאנו בדצמבר

מגיעים בדצמבר למילאנו לסופ"ש בהרכב של זוג + 1.
1. אנחנו נוחתים ברביעי בחצות , מה האופציות שלנו להגעה למלון במילאנו, הבנתי שהרכב עובדת עד 01:00 בערך ואני לא בטוח שנספיק לתפוס אותה .
2. אני מתכנן יום או יומיים במילאנו ויום נוסף מחוץ למילאנו .
בהתייחס בתקופה ובעובדה שזו הפעם הראשונה שלנו באטליה לאן הייתם ממליצים לי לנסוע (יציאה בבוקר וחזרה בערב למילאנו), האם עצמאית ברכבת או בטיול מאורגן שראיתי שיש לא מעט כאלו ?.

תודה לעונים וחג שמח לכולם

לאונידס

Active member
לפי השעה נראה שמדובר בטיסה של איזיג'ט

אם אכן זהו המצב מול טרמינל 2 יש מלון שנקרא MOXY במרחק הליכה קצרצר.
מלון מסוג "עסקי", פשוט פונקציונלי יעיל ונוח.
בכל הפעמים שבדקתי הרבה יותר זול מלינה בעיר עצמה.

ממליץ במקום להלחץ בהגעה לאם כן או לא תספיקו לרכבת ואיך תגיעו מהתחנה במילאנו למלון עצמו ללון במלון הזה ובבוקר לנסוע לעיר. בעיר לדאוג לצ'ק אין מוקדם למלון או מלון עם חדר מזוודות כדי שתוכלו למסור אותן ולצאת לטייל.
אגב מ ואל טרמינל 2 היה לי נוח יותר להגיע באוטובוס ולא ברכבת

אם כל הטיול הוא יומיים לא הייתי ממליץ לצאת ממילנו, לפחות לא בלי לבדוק קודם לכן מה אתם רוצים לראות בעיר עצמה וכמה זמן זה יקח.

אם כן לצאת ה"לאן" תלוי בתחומי העניין שלכם ובלי לדעת מה היעד אי אפשר להצליץ על צורת תחבורה

koganzon

New member
נוחתים בלילה בין רביעי לחמישי , ממריאים חזרה בראשון בבוקר

תחומי העניין הם עיירות עתיקות, נופים ואגמים ....... אם רלוונטי לתקופה

לאונידס

Active member
לא ענית לי כן או לא טרמינל 2, איזיג'ט או אחר

אם טיולים מאורגנים אז לאן חשבת ומה היו ההצעות.
&nbsp
בלי מידע אני צריך להתחיל או לנחש או לכסות את כל האפשרויות או שילוב של שניהם, הרבה מאמץ שלא מתאים לי כרגע

koganzon

New member
נוחתים בטרמינל 2 ......

הסתכלתי על הטיולים הבאים :
1. אגם קומו ובלג'יו
2. ורונה וסירמיונה

לאונידס

Active member
אז ההמלצה שלי להשאר את הלילה הראשון במלון מוקסי

.או כל מלון אחר בסביבה, פשוט למוקסי הכי קל להגיע והם גם יודעים להיערך לטיסות, ברגע שנוחתת טיסה הם מתגברים את הקבלה כדי שהאורחים לא ימתינו זמן רב.
מכיוון שאתם ממריאים בבוקר אולי כדאי לכם לבלות את הלילה האחרון באותו מלון. תלוי בתוכניות הבילוי בערב לפני.
לדעתי לטרמינל 2 נוח יותר להגיע באוטובוס מאשר ברכבת, לאוטובוס יש תחנה בטרמינל 2 ואז לא צריך עוד התניידות בשאטל בין הטרמינלים (למרות שבסכ"ה הוא בסדר).
&nbsp
לאגמים יש תחבורה ציבורית, הרכבת מגיעה. אבל קח בחשבון שלמרות שאת העיירות כמובן אף אחד לא סוגר הרבה אטרקציות כמו איזולה בלה סגורות.
בנוסף קח בחשבון את מזג האוויר, יכול להיות קצת מזל אבל גם יכול להיות לא נעים לטול בחוץ.
עוד גורם לקחת בחשבון הוא זמן הנסיעה. יש לכם בסך הכל 3 ימי טיול. לא יודע מה האטרקציות שאתם רוצים לחוות במילאנו, אם הן ממלאות 3 ימים ויותר נשמע לי חבל לבזבז אחוז גבוה מהטיול על נסיעות. אם ממלאות יומיים בקושי אז אולי שווה לצאת
לשיקולך

למעלה