לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3193331,933 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות בנוגע למילאנו בדצמבר'
שאלות בנוגע למילאנו בדצמבר
04/10/2017 | 11:25
6
103
מגיעים בדצמבר למילאנו לסופ"ש בהרכב של זוג + 1.
1. אנחנו נוחתים ברביעי בחצות , מה האופציות שלנו להגעה למלון במילאנו, הבנתי שהרכב עובדת עד 01:00 בערך ואני לא בטוח שנספיק לתפוס אותה .
2. אני מתכנן יום או יומיים במילאנו ויום נוסף מחוץ למילאנו .
בהתייחס בתקופה ובעובדה שזו הפעם הראשונה שלנו באטליה לאן הייתם ממליצים לי לנסוע (יציאה בבוקר וחזרה בערב למילאנו), האם עצמאית ברכבת או בטיול מאורגן שראיתי שיש לא מעט כאלו ?.

תודה לעונים וחג שמח לכולם
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לפי השעה נראה שמדובר בטיסה של איזיג'ט'
לפי השעה נראה שמדובר בטיסה של איזיג'ט
04/10/2017 | 12:01
5
88
אם אכן זהו המצב מול טרמינל 2 יש מלון שנקרא MOXY במרחק הליכה קצרצר.
מלון מסוג "עסקי", פשוט פונקציונלי יעיל ונוח.
בכל הפעמים שבדקתי הרבה יותר זול מלינה בעיר עצמה.

ממליץ במקום להלחץ בהגעה לאם כן או לא תספיקו לרכבת ואיך תגיעו מהתחנה במילאנו למלון עצמו ללון במלון הזה ובבוקר לנסוע לעיר. בעיר לדאוג לצ'ק אין מוקדם למלון או מלון עם חדר מזוודות כדי שתוכלו למסור אותן ולצאת לטייל.
אגב מ ואל טרמינל 2 היה לי נוח יותר להגיע באוטובוס ולא ברכבת

אם כל הטיול הוא יומיים לא הייתי ממליץ לצאת ממילנו, לפחות לא בלי לבדוק קודם לכן מה אתם רוצים לראות בעיר עצמה וכמה זמן זה יקח.

אם כן לצאת ה"לאן" תלוי בתחומי העניין שלכם ובלי לדעת מה היעד אי אפשר להצליץ על צורת תחבורה
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'נוחתים בלילה בין רביעי לחמישי , ממריאים חזרה בראשון בבוקר'
נוחתים בלילה בין רביעי לחמישי , ממריאים חזרה בראשון בבוקר
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2017 | 12:09
4
56
תחומי העניין הם עיירות עתיקות, נופים ואגמים ....... אם רלוונטי לתקופה
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'לא ענית לי כן או לא טרמינל 2, איזיג'ט או אחר'
לא ענית לי כן או לא טרמינל 2, איזיג'ט או אחר
04/10/2017 | 13:43
3
53
אם טיולים מאורגנים אז לאן חשבת ומה היו ההצעות.

בלי מידע אני צריך להתחיל או לנחש או לכסות את כל האפשרויות או שילוב של שניהם, הרבה מאמץ שלא מתאים לי כרגע
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'נוחתים בטרמינל 2 ......'
נוחתים בטרמינל 2 ......
04/10/2017 | 14:55
2
63
הסתכלתי על הטיולים הבאים :
1. אגם קומו ובלג'יו
2. ורונה וסירמיונה
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אז ההמלצה שלי להשאר את הלילה הראשון במלון מוקסי'
אז ההמלצה שלי להשאר את הלילה הראשון במלון מוקסי
05/10/2017 | 12:05
1
51
.או כל מלון אחר בסביבה, פשוט למוקסי הכי קל להגיע והם גם יודעים להיערך לטיסות, ברגע שנוחתת טיסה הם מתגברים את הקבלה כדי שהאורחים לא ימתינו זמן רב.
מכיוון שאתם ממריאים בבוקר אולי כדאי לכם לבלות את הלילה האחרון באותו מלון. תלוי בתוכניות הבילוי בערב לפני.
לדעתי לטרמינל 2 נוח יותר להגיע באוטובוס מאשר ברכבת, לאוטובוס יש תחנה בטרמינל 2 ואז לא צריך עוד התניידות בשאטל בין הטרמינלים (למרות שבסכ"ה הוא בסדר).

לאגמים יש תחבורה ציבורית, הרכבת מגיעה. אבל קח בחשבון שלמרות שאת העיירות כמובן אף אחד לא סוגר הרבה אטרקציות כמו איזולה בלה סגורות.
בנוסף קח בחשבון את מזג האוויר, יכול להיות קצת מזל אבל גם יכול להיות לא נעים לטול בחוץ.
עוד גורם לקחת בחשבון הוא זמן הנסיעה. יש לכם בסך הכל 3 ימי טיול. לא יודע מה האטרקציות שאתם רוצים לחוות במילאנו, אם הן ממלאות 3 ימים ויותר נשמע לי חבל לבזבז אחוז גבוה מהטיול על נסיעות. אם ממלאות יומיים בקושי אז אולי שווה לצאת
לשיקולך
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'חידוש: יש רכבת גם בטרמינל 2'
חידוש: יש רכבת גם בטרמינל 2
05/10/2017 | 21:56
46
כבר לא צריך לנסוע בין טרמינלים. 

טיולים וחופשות בחו"ל >>

הודעות אחרונות

15:34 | 21.10.17 החזרה למוטב
14:17 | 21.10.17 udilir
17:16 | 20.10.17 ido432
22:24 | 19.10.17 some117
22:14 | 19.10.17 some117
21:14 | 19.10.17 xfwind
12:53 | 19.10.17 י ו מ ט ו ב
09:20 | 17.10.17 ExLibris499

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ