לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3191831,918 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'נפולי - שאלות'
נפולי - שאלות
01/10/2017 | 03:49
15
130
שלום שלום, אני נוסעת ל 3 ימים לנפולי בדצמבר, ורציתי לראות אם יש פה אנשים שיכולים לתת לי אנפורמציה:
1. למישהו יש המלצה למלון נחמד (2, 3 כוכבים נגיד) במקום מרכזי
2. היכן בעיר כדאי לי לחפש לינה?
3. ראיתי שיש אוטובוס מהשדה תעופה לעיר שעוצר רק בשני מקומות. יש דרך יותר נוחה להגיע משדה התעופה (אני טסה לבד, אז נראה לי שמונית יהיה לי יקר מדי)?
4. אני מתכוונת ליסוע לפומפיי ואולי גם להרקולניום, מישהו מכיר סיור טוב למקומות האלו?
5. המלצות נוספות? אני בטוח מתכוונת ללכת למוזיאון הארכיאולוגי, אבל אשמח לאיזה המלצות ספציפיות על מקומות מענינים נוספים וגם אוכל

תודה :)
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'6. תזהרי בהליכה ברחוב.'
6. תזהרי בהליכה ברחוב.
01/10/2017 | 07:54
1
145
הנפוליטנים נוהגים כמו נפוליטנים, פחד. הם לא רואים צבעים ברמזור. לא רואים איפה ימין ואיפה שמאל בנתיבים. אבל, הם כל כך מיומנים שרק מפחיד לראות אבל אין תאונות .
כל המקומות שכתבת מומלץ. אין לי מה להוסיף.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אוקיי תודה - אני אזהר '
אוקיי תודה - אני אזהר
02/10/2017 | 04:32
11
לצפיה ב-'תראי אם את יכולה להיעזר באתר Napoli Unplugged'
תראי אם את יכולה להיעזר באתר Napoli Unplugged
01/10/2017 | 09:40
1
61
לפחות לגבי ההגעה.

למשל עשרת אתרי החובה לדעתה (היא אנגלוסקסית בנאפולי):
אני הייתי רוצה לראות אכן את קאפלת סנסוורו, את מוזיאון קאפודימונטה, את הקלויסטר של סנטה קיארה ואת צ'רטוזה סן מרטינו, כל אלה ברשימה שלה.
אני גם אהבתי את הבלוג הזה וקיבלתי ממנו רעיונות:
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'תודה אורלנדה אני אכנס ללינקים וכן גם אני'
תודה אורלנדה אני אכנס ללינקים וכן גם אני
02/10/2017 | 04:34
28
קראתי על הקאפלה סןסוורו ועוד שניים שלושה דברים שרשמתי ואני לא זוכרת כרגע
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'ראי אם יעזור לך המידע המפורט שנתן Faria בפורום במאי השנה'
ראי אם יעזור לך המידע המפורט שנתן Faria בפורום במאי השנה
<< ההודעה הנוכחית
01/10/2017 | 11:28
8
63
ועוד תיאור מפורט כאן בפורום של עוד פיה אחת פחות

ותודה לשניהם על התיאורים, שעזרו לי לתכנן את הטיול הקרוב לנאפולי, במסגרת טיול לדרום איטליה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'יופי אני אסתכל בלינקים - לא זכרתי....'
יופי אני אסתכל בלינקים - לא זכרתי....
02/10/2017 | 04:35
4
35
אני אשמח לקרוא גם על מה שתכתבי כמובן - מתי את נוסעת?
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אנחנו נוסעים בסוף עונת החגים כשכולם חוזרים וחוזרים בסוף '
אנחנו נוסעים בסוף עונת החגים כשכולם חוזרים וחוזרים בסוף
02/10/2017 | 10:19
3
54
החודש.
מלון בנאפולי כבר הוזמן, באיזור הנמל, אבל אנחנו מגיעים מרומא עם רכב כך שחיפשנו מלון עם חניה וגם לא אוכל לתת לך עצה בנוגע להגעה באמצעות תח"צ.
לגבי פומפיי - גם אנחנו חשבנו שלסיור מודרך יהיה ערך מוסף. חיפשתי באינטרנט הדרכה ומצאתי שהדרכה פרטית יקרה.  גם הבנתי במהלך החיפושים שהדעות חלוקות לגבי הצורך בהדרכה ובכל מקרה תמיד אפשר  למצוא מדריכים בכניסה לאתר.
עוד בעיה בהדרכה מוזמנת מראש היא נושא מזג האויר, במיוחד בחורף. לא נראה לי נחמד להסתובב בפומפי בגשם כך שבעיני עדיף לא להתחייב מראש למועד מסויים לסיור.
אדווח על התוצאות והמסקנות אחרי שנחזור.
ראי מדריך לפומפי

ומפה של המקום
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'מעולה - אני אשמח לשמוע מה עשיתם בסופו של'
מעולה - אני אשמח לשמוע מה עשיתם בסופו של
02/10/2017 | 15:23
2
35
דבר בקשר לסיור בפומפיי מכיוון שגם אני נתקלתי באותן דילמות :) --> תהנו..
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אנחנו הלכנו לבד'
אנחנו הלכנו לבד
02/10/2017 | 15:57
1
53
בטח החמצנו דברים אבל לא היתה לנו סבלנות לסיור אז הלכנו בין הבתים, ראינו את ציורי הקיר וכל מה שנשאר וכוסה בלבה. לא חייבים סיור רק למי שרוצה לשמוע את כל הפרטים, אז כן.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'בהחלט דניאלה - נראה לי שאני רוצה לשמוע'
בהחלט דניאלה - נראה לי שאני רוצה לשמוע
02/10/2017 | 21:29
34
את ההסברים, אני מאוד אוהבת כשמדריך טוב מעביר לי את הסיפור וההיסטוריה של מקום. בשבילי נראה לי שאני מעדיפה מדריך במקום הזה, אבל היתה לי קצת בעיה עם המחירים שראיתי באינטרנט...
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אה לא זכרתי שכבר כתבתי על נאפולי. תודה!'
אה לא זכרתי שכבר כתבתי על נאפולי. תודה!
03/10/2017 | 08:19
35
לצפיה ב-'חייב לציין'
חייב לציין
08/10/2017 | 01:34
1
14
הטיול הוא היה פעם שניה שלי באזור קמפניה (גם בסיציליה). לכן הוא לא כולל מספר מקומות שאני בהחלט ממליץ עליהם באזור כמו האי פרוצ'ידה שמאוד אהבתי (אפילו יותר מקפרי), שהמעבורת אליו מביאה ישר ללב כפר דייגים יפיפה. ופומפיי שהיא חוויה שאין בשום מקום אחר.
בנוסף, בטיול ההוא (לפני כ9 שנים) היות שלא היה לי רכב מצאתי עצמי מטייל הרבה יותר בנאפולי עצמה, והשכונות מסביב למרכז על הגבעות גם הן יפות ומעניינות.

ולחלוטין בלי קשר לזה, כרגע בסוף היום ה10 מתוך 17 של טיולנו לצרפת. אחד הטיולים המושלמים בינתיים, ומקווה שמתישהו אחרי שאחזור לספר עליו.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'אני אוהבת את צרפת - איזה יופי - תמשיכו להנות :) - אני '
אני אוהבת את צרפת - איזה יופי - תמשיכו להנות :) - אני
08/10/2017 | 17:56
6
אשמח לקרוא כשתספר פה...
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'הייתי בנאפולי לכמה ימים במאי'
הייתי בנאפולי לכמה ימים במאי
03/10/2017 | 08:18
1
61
המונית משדה התעופה לא יקרה. אנחנו לקחנו את האוטובוס והתבאסנו, חיכינו לו זמן רב בשמש, ואז מהאוטובוס להחליף למטרו עם המזוודות זה לא תענוג גדול. בחזור לקחנו מונית כי ירד גשם ואני לא זוכרת כמה זה היה אבל בטוח לא יותר מ30 יורו. שווה לקחת מונית וזהו.
ממליצה על המלון שלנו בו, חדרים גדולים ונקיים, מיקום מצויין, צוות קבלה שישמח להמליץ לך על פיצריות: Corerra 241.
הגענו לפומפיי ברכבת וכשירדנו בתחנה יש שם חברה שמציעה סיור. ממליצה מאד לעשות את הסיור, הוא היה מרתק, ונראה לי שבלעדיו פשוט היינו הולכים שם ואומרים "אה הנה אבנים עתיקות".
לא יודעת להמליץ על מוזיאונים וכו' כי מלבד פומפיי וגיחה לשוטטות בסורנטו, פשוט הסתובבנו בנאפולי ואכלנו. דווקא לבית האופרה הייתי שמחה להיכנס לסיור, הוא נראה מרשים מאד מבחוץ, אבל הגענו כשכבר היה סגור. שווה לבדוק.
תהני!
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'מעולה, יופי של טיפים!! תודה :)'
מעולה, יופי של טיפים!! תודה :)
03/10/2017 | 19:08
4

הודעות אחרונות

15:34 | 21.10.17 החזרה למוטב
14:17 | 21.10.17 udilir
17:16 | 20.10.17 ido432
22:24 | 19.10.17 some117
22:14 | 19.10.17 some117
21:14 | 19.10.17 xfwind
12:53 | 19.10.17 י ו מ ט ו ב
07:38 | 18.10.17 dariosaric99
09:20 | 17.10.17 ExLibris499

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ