טיול יומי מחוץ ללונדון

izhakizhaki

New member
טיול יומי מחוץ ללונדון

מחפש טיול יומי מודרך מחוץ ללונדון ליעדים כמו אוקספורד באת סטונהג'

לאונידס

Active member
תבדוק את London walks, אני זוכר שיש סיורים לבאת' ואוקספורד

לא זוכר אבל אולי יש גם לסטונהג'

Jupiter30

New member
למה את כל פעם מפנה לגוגל?

מטרת הפורום היא לשאול שאלות, להעשיר אחד את השני, לנדב אינפורמציה.. אחרת אין ממש משמעות לפורום. כל שאלה ששואלים - את מפנה לחיפוש עצמוני באינטרנט.. מה הסיפור?

סתם מבקרת

Active member
הרשה לי לחלוק על דעתך. אף אחד כאן, כולל מנהלת הפורום, לא

אמור להכיר את כל האפשרויות לסיורים וכד'.
דניאלה חיפשה בגוגל ומצאה אפשרויות והפנתה את השואל לקרוא ולבחור לעצמו את מה שמתאים לו. אתה מצפה ממנה שגם תעתיק לכאן את כל המידע? להגיש את הארוחה וגם להאכיל בכפית? אולי גם ללעוס במקומו?
פניה בסגנון "מבוקש טיול" מתאים להפנות לסוכן נסיעות. כאן דניאלה והגולשים האחרים מקדישים מזמנם החופשי לתת מידע והם בהחלט נותנים מידע מעולה ומפורט, אני מניחה, כשהוא נמצא בידם.
אישית, הבנתי שיש עצלנים שלא יטרחו לעשות חיפוש בפורום על מידע שכבר קיים, לא יטרחו לעשות חיפוש מינימאלי באינטרנט ולשאול שאלות ממוקדות ומצפים שאחרים יטרחו ויקדישו להם זמן שהם עצמם לא רוצים להשקיע.
אז יש אינפורמציה ויש שיתוף מידע כאן ויש משמעות אדירה לפורום הזה.
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
תודה רבה

לאונידס

Active member
אולי במקום לבקר תתן דוגמה אישית?

נניח לשאלה הראשונה תפרט לשואל מגוון אפשרויות לטיולים מחוץ ללונדון. אל תחסוך, תן הרבה אפשרויות
ואז אחרי שתטרח ותכתוב הוא יזכר לכתוב לך שהוא בכלל רוצה טיולים בעברית בלבד.
ואז אחרי שתפרט...
&nbsp
ממליץ להתחיל בדוגמה אישית
&nbsp

גם אני חולקת

יש מקום לשאול שאלות על חוויות, על נסיון אישי, על המלצות.
יש מקום לבקש טיפים, לחדד ולשייף מסלול שכבר בנית.
אבל אין מקום לבקש מאחרים לעשות עבודה שהיא תהיה בדיוק אותה עבודה עבורך אם תעשה אותה בעצמך, ולפעמים אם תעשה אותה בעצמך היא תהיה פחותה.
אתן דוגמה מקבוצת פייסבוק של מטיילים שהייתי חברה בה, ויצאתי ממנה כי כולם שם עצלנים באופן בלתי נסבל: אנשים נכנסים ושואלים מה מזג האוויר בבייג'ינג. את אותה השאלה בדיוק יכלו לכתוב בגוגל, היו מקבלים תשובה מדויקת, זריזה, מבלי לחכות, ומבלי להטריח אף אחד אחר.
אין לי ספק שאתה מבין את ההבדל בין שאלות כמו "נוסע לפריז לחמישה ימים מה שווה לראות?" לבין "נוסע לפריז לחמישה ימים, מתלבט בין האורסיי ללובר, מישהו היה בשניהם ויכול להשוות?"

למעלה