תשלום עבור כרטיסי טיסה של משפחה שנקנים באינטרנט

hillelt

New member
תשלום עבור כרטיסי טיסה של משפחה שנקנים באינטרנט

אני רוצה לקנות ששה כרטיסי טיסה למערב ארה"ב - זה יוצא בערך $2000 לכרטיס - או ~$12000 סכום כולל -שזה בערך 45000 שקל.
אי אפשר להשתמש בכרטיס אשראי לצורך התשלום כי זה סכום שהוא הרבה הרבה מעבר למסגרת האשראי.
אפשרות אחת שחשבתי עליה (אני מודה, לא בדקתי אותה) היא לקנות את הכרטיסים בסוכנות נסיעות ולעשות העברה בנקאית על הסכום.
אם אני רוצה לקנות דרך אחד האתרים באינטרנט - איך משלמים סכום גדול כל כך?
אשמח לתובנות בנושא.
תודה

moco10

New member
אפשרויות

קודם כל קיימת האפשרות שהזכרת לא לרכוש באתר אינטרנט אלא מסוכן אנושי ולשלם בצ'ק או משהו.
אם יש במשפחה יותר מכרטיס אשראי אחד וסכום המסגרות שלהם יחד מספיק, אז אם מדובר באתר שמאפשר גם קניות טלפוניות (דיבור עם נציג) אז הם לרוב יכולים לפצל את התשלום על פני כמה כרטיסים. לצערינו, זה לא דבר שראיתי שאפשריים לביצוע ישיר בטפסים בווב.

שלישית, ואולי זה כדאי בכל מקרה. התקשר לחברת כרטיס האשראי ו/או לבנק אם זה כרטיס בנקאי ובקש להגדיל את המסגרת. בהתאם להיסטוריה שלך הם יגדילו ואולי יגדילו מאוד זמנית אם תסביר את הצורך.
זה יותר נוח כשמדובר בכרטיס בנקאי כי אז הבנק יכול לעזור אם יש לך את היתרה בחשבון.

רעיון תאורטי כי איני יודע אם זה מעשי: לרכוש כרטיס פריפייד בדואר בסכום הזה. אני אבל לא בטוח שהם מאפשרים לטעון בכאלה סכומים גדולים.

אפשר להגדיל את המסגרת חד פעמית

אנחנו נסענו לפני שנתיים לחופשה משפחתית, 11 איש- זה יצא די יקר סה"כ. התקשרנו לבנק, הסברנו, והגדילו לנו את המסגרת.
אופציה אחרת היא באמת להתקשר ולעשות את ההזמנה בטלפון על כמה כרטיסי אשראי.

למעלה