הופעה של ליידי גאגא בפריז בוטלה,טיקטים לא מתחייבים להחזר מלא

amirline

New member
הופעה של ליידי גאגא בפריז בוטלה,טיקטים לא מתחייבים להחזר מלא

הם בודקים עם מארגני האירוע...

האם זה הגיוני ?, אני שילמתי לטיקטים ולא למנהלי האירוע!

Nרב

New member
סביר להניח שהם לא קנו את הכרטיס מהמארגנים של ההופעה אלא

מסוכני ביניים (=ספסרים). אני נכוותי פעם אחת ולעולם לא אזמין עוד מסוכן כרטיס אלא באתר ההופעה עצמה (טיקטמאסטר וכד')

Nרב

New member
שלחו לך חשבונית/קבלה? יש כל מיני אותיות קטנות...

amirline

New member
יש חשבונית, לא כתוב כלום לגבי החזר במידה של ביטול ההופעה

כתוב רק "זכרו, טיקטים ממליצה לכל לקוחותיה לרכוש ביטוח נסיעות לאחר קבלת אישור הזמנה זה", לא אומר לי הרבה...
&nbsp
אני בהחלט מתכוון לתבוע אותם במידה ולא אקבל החזר מלא, בטלפון החצופה אומרת לי שאם הייתי קונה חבילה ולא רק כרטיס אז הייתי מבוטח....

לאונידס

Active member
העמדה הרשמית של הסוכנים שתפקידם לנפק שובר תקין וזהו

לפחות כך הסביר דוד פתאל.
העובדה שבתי משפט פעם אחר פעם לא קיבלו את פרשנותם לחוק לא שינתה את עמדתם.
&nbsp
אני חושב שאתה צריך לתעד את הדרישה שלך להחזר כספי.
במקומך לא הייתי רק פונה בטלפון (ומקליט את השיחה) אלא גם בכתב.
&nbsp
אם הפניה לא הייתה עוזרת הייתי פונה לבית דין כדי שיסביר גם לסוכנים האלו את המחויבות שלהם.
&nbsp
אני לא משפטן או עו"ד, זו לא עצה מקצועית, אני רק מסביר איך אני הייתי נוהג.
&nbsp
&nbsp

Nרב

New member
במה שהם רשמו לך הם בעצם רמזו מה יקרה בעת ביטול-

שלא הם יכסו אלא חברת ביטוח (ביטוח כדוגמת פספורט קארד ששמעתי עליו, לא בדקתי אף פעם)
אכן, מרגיז, ומלמד לקח שלא לקנות מהסוכנים האלו... הופעות שאזלו להם הכרטיסים באתר הרשמי אני מוותרת עליהן...

Nרב

New member
תיקח בחשבון שכרטיס בסיסי להופעה באירופה עולה כ- 50-60 אירו

וזה עוד במה שנקרא אצלנו גולדן רינג, ושם floor standing.... ועכשיו תחשב איזה קופון גזרו עליך

amirline

New member
ידעתי מראש, שיהיה להם לבריאות אבל למה להיות כאלה גרידים ?

למה לא לבטח בכמה יורו את הכרטיסים של הלקוח ?, כמה חזירים אפשר להיות ?
&nbsp
קיבלתי עכשיו מייל מהם עם ציטוט מהודעת ההפקה:
&nbsp
לקוח/ה יקר/ה,
בהמשך להודעתנו על ביטול/דחיית ההופעה של ליידי גאגא, להלן הודעה שהתקבלה היום במשרדנו מהפקת מסע ההופעות:
Lady Gaga is suffering from severe physical pain that has impacted her ability to perform. She remains under the care of expert medical professionals who recommended the postponement earlier today. Lady Gaga is devastated that she has to wait to perform for her European fans. She plans to spend the next seven weeks proactively working with her doctors to heal from this and past traumas that still affect her daily life, and result in severe physical pain in her body. She wants to give her fans the best version of the show she built for them when the tour resumes.
Lady Gaga sends her love to all her fans across Europe and thanks them for their support and understanding.
&nbsp
As the tour is currently working on rescheduling the European dates, fans should hold onto their existing tickets pending the announcement of additional information once it is available. The second North American leg of the tour is scheduled to continue as planned.
&nbsp
Live Nation and Lady Gaga apologize sincerely for the inconvenience.
כאמור, משרדנו ימשיך לעדכן אתכם בסטטוס מסע ההופעות ברגע שיתקבל אצלנו מידע מהספקים השונים.
בברכת שנה טובה
שירות לקוחות טיקטים
&nbsp
בקיצור אני אמור לחכות למועד חדש ואז לטוס שוב לפריז רק בשביל ההופעה.... הגיוני לא ?

dudi4321

Member
הליידי שווה

ליידי גאגא שווה גם טיסה בתאריך אחר. ושהיה לה רק בריאות. מעריץ שלה.

תמיד: לקנות רק מאתר המכירה הרשמי

עצם העובדה שבאתר כזה לא מראים את מחיר ההופעה אלא כתוב "לחץ לבירור" ואז צריך להשאיר פרטים, אומרת דרשני. עדיף תמיד לקנות מהמקור, לא מסוכנים, לא ממתווכים ולא מספסרים.

amirline

New member
למדתי עכשיו, כמו כן אזהיר אנשים מחברת טיקטים

גם ככה הם גוזרים על הצרכנים קופון אדיר אז מה הבעיה שלהם לבטח את הכרטיס בכמה יורו ? ,למה להיות כאלה חזירים ודורסנים ?

amirline

New member
במה להיזהר ? שליידי גאגא לא תהיה חולה ??

אם שילמתי על מוצר והמוצר לא יכול להיות מסופק אני מצפה לקבל זיכוי על מה ששילמתי... נראה לי לגיטימי

אספרסו2

New member
כשקונים את החתול

בעודו בשק,רצוי לעשות ביטוח על סכום כזה.
הם,מצידם בוודאי הציעו.

amirline

New member
לא הציעו לי שום ביטוח, לא הייתי חוסך עוד 10 יורו אם הייתי

מקבל הצעה כזאת...
למה שיציעו בכלל ? , להם זה win-win בכל מקרה

קנייה דרך מתווך

אמרת שידעת שאתה לא קונה כרטיס באופן ישיר אלא דרך מתווך, וידעת שאתה משלם דמי תיווך גבוהים או מחיר גבוה יותר מהמחיר המקורי. לי לפחות, ברגע שידוע לי שזה תיווך עם עמלה גבוהה על כרטיס שאוכל באותו מספר קליקים להשיג ישירות בכוחות עצמי, נדלק סימן שאלה. מה בעצם נותן לי התיווך לעומת קנייה ישירה? על מה העמלה? למה בעצם מחיר הכרטיס גבוה ובכמה? מה המקור שלו? ואם אבחר לשלם יותר, מה האחריות במידה וקורה משהו?

כשהופעה מתבטלת וקנית כרטיס ישירות אתה מקבל כסף בחזרה. זה גם קל לביצוע, כי שילמת ישירות והביטול הוא גם ישיר. אם קנית ממקור לא רשמי, בין אם זה אתר מתווך או אדם פרטי, כלום לא מובטח אלא אם האתר פירט את מידת אחריותו והחליט לכלול במקרים כאלו פיצוי/החזר. לכן אם חושבים לעשות זאת צריך להסתכל על האותיות הקטנות לפני ביצוע הרכישה - ואכן הסתכלתי על כך עכשיו באתר טיקטים, ובאמת לא כתוב שיש החזר מלא אלא שזה תלוי בספק המקומי שדרכו הם השיגו את הכרטיס.

amirline

New member
לגבי המשפט האחרון , האם זה מכסה אותם?

לגבי עניין התיווך, המחירים היו זהים באתר לייב טיקט ו טיקטים , לא חלמתי שחברה מסודרת עם המלצות תעשה דבר כזה

למעלה