יוון כרתים - סנטריני

konixx

New member
יוון כרתים - סנטריני

1. מחפש איזור בכרתים שיותר מזכיר את האיים בקטנים ביון , יש כזה?
2. במידה ואני רוצה לשלב את כרתים וסנטוריני – האם כדאי לטוס ישירות לסנטוריני או לכרתים ומשם מעבורת לסנטוריני?

הכל אפשרי

אני יכול להמליץ לך על כפר הנופש "אנאגרון" שנמצא ליד הכפר אקסוס. בכפר יש לך גם עתיקות וגם אמנן העץ 1 מ-14 בעולם שמגלף בגזעי עצים ענקיים.

הכפר הוא בעצם כפר עתיק משוחזר, אוכל מצויין (המקימים גרמנים) ויש אפשרויות טיול ברגל או על אופניים או על גבי חמורים.
יש בכפר בריכה והוא נמצא בתוך נוף ככה שהוא לא על שפת הים.

אם חייבים ים, יש לכם למשל את "וילה מדוזה" בכפר העתיק "חרסוניסוס", עם בריכה, עם מטבחון ללא כלכלה, במרחק 500 מטר המרכז עם מספר חנויות ומסעדות , משם לשפת הים ענין של כ-2 ק"מ או לפארק המים העירוני "סטאר ביץ" במרחק של כ-4 ק"מ מהמקום.
אין בעיה לשכור טרקטורון עירוני (קטן) לכל ההקפצות הללו.

מחוץ לאיזור התיירותי ועל שפת הים יש מעט מלונות שאינם 5* הכל כלול ובאיזור כפרי.

בקשר לסנטוריני ישנה רחפת שיוצאת בשעה 0945 מנמל הרקליון , שייט כשעתיים, ובחזרה המעבורת יוצאת מסנטוריני בשעה 1730 (לברר שעות מהמלון אם אין שינוי).
השאלה אם אתם באים לראות ארכיאולוגיה, אזי זה שמן מספיק, לראות את השקיעה מעל קמני, החזרה מוקדמת מידי.

בכלל בנסיעה של חמישה ימים תוריד את זמן ההגעה ואת זמן היציאה, ובעצם אין זמן מיותר לבזבז בנסיעה לסנטוריני, אלא אם רוצים לסמן "וי",הייתי.

בכלל ישנה אפשרות, אם אין ילדים, למלון 4* "סילבה ביץ" בתוך העיירה לימאני חרסוניסו, בנוי בצורת כפר, עם בריכה ועל שפת הים ובהליכה נעים בתוך עיירת התיירות.
המלון עצמו שקט כיוון שבצד הרחוב זה הלובי.

oren1947

New member
מאיר,אני קורא ומבין את מידת הסבלנות שיש לך להסביר בדיוק..

למטיילי האי הנהדר הזה כרתים,אותו מכיר כבר בעיניים עצומות.
שבוע טוב לך ולכל באי דף הפורום הזה...

למעלה