אז נהיה יותר ספציפי - לינה לא יקרה בסביבות נ"ת מינכן?

• פותח הנושא dovk
  • פורסם בתאריך

dovk

New member
אז נהיה יותר ספציפי - לינה לא יקרה בסביבות נ"ת מינכן?

משום מה כל האופציות ב- AirBNB נראות לכאורה סגורות לתאריך שלנו (31 לאוגוסט).
נגיע לנמל התעופה ב 21:30...
כל רעיון להעברת הלילה באופן סביר יתקבל בתודה.

ואני מזכיר שאני עוזר לאתר, לבדוק, לתמכר ולרכוש רכב יד שניה
דב, "אוטודב" בפייסבוק, 054-7876562

מיקהפ

New member
סבלנות.

מחר יתעוררו והפורום יקום לתחיה.
אתה לא חייב לספר על עצמך, אבל "באופן סביר" - מה זה? תגדיר מחירבערך לפחות, רמה מלון, גיל- שלפעמים אומר משהו על דרישות, לפעמים.
הייתי מתחילה כאן: בהצלחה.
[URL]https://www.google.co.il/maps/search/%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%E2%80%AD/@48.346422,12.8814,8z/data=!3m1!4b1!4m8!2m7!3m6!1z157XnNeV16DXldeq!2z16DXntecINeU16rXoteV16TXlCDXnteZ16DXm9efINek16jXoNelINeZ15XXltejINep15jXqNeQ15XXoSAoTVVDKSwgTm9yZGFsbGVlIDI1LCA4NTM1NiBNw7xuY2hlbiwg15LXqNee16DXmdeU!3s0x479e135923da6d45:0xe3c57a853a56cf4b!4m2!1d11.7750279!2d48.3536621[/URL]

dovk

New member
בבקשה פרטים נוספים

היות ומדובר בלילה ראשון, אז רק לישון בתנאים סבירים ולהיות קרובים לנמל התעופה... בשביל לקחת את המכונית למחרת בבוקר.
אין דרישות, והמחיר לא חייב להיות באדמה. רוצים שקט ונעימות, משהו כפרי עדיף.
(עוד לא ס'תכלתי בקישור, תיכף).

לחילופין, גם מקום בעיר שקרוב לסוכנויות השכרת רכב הגדולות (יש איזה איזור כזה?)...

חרשתי אופציות. אחת הבעיות זה שפע האפשרויות שממנו הראש מסתחרר והמוח נאטם. הייתם במקום כזה ויכולים לתת כתובת? לזה אני מתכוון.
תודה בכל מקרה, ובוקר טוב לפורום!

האנפה

New member
מה ההמשך? האם התכנון הוא להישאר במינכן?

אין טעם להיכנס לעיר רק כדי לצאת ממנה למחרת בבוקר. מצד שני, כדי להגיע ללינה כפרית צריך רכב. ובעלי צימרים בגרמניה לא אוהבים לקבל אורחים בשעה מאוחרת, זה גם שיקול.

dovk

New member
תודה, המוונפיק יהיה פיתרון אם לא נמצא משהו אחר.

לא אוהבים מלונות (לא בגלל העלויות)...
&nbsp
יש גם אפשרות לקחת מכונית בעיר עצמה ואז אולי יותר פשוט למצוא משהו שקל להגיע מנ. התעופה?
&nbsp
מישהו יכול לעזור עם עלות הנסיעה מנמל התעופה למרכז מינכן?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אנחנו הגענו לשדה בסביבות 9 וחצי בלילה
הזמנתי מהארץ דרך האינטרנט מונית, עלות 55 יורו. נכון שיש רכבת ישר ליעד
אבל מאחר והיו לנו מזוודה יחסית כבדה וטרולי החלטנו "להתפנק" עם מונית.
הנהג חיכה בשדה עם שלט, לקח אותנו ישירות למלון שהיה ליד תחנת הרכבת הראשית של מינכן. המלון נקרא NH München Deutscher Kaiser. היה להם מבצע חדר+ארוחת בוקר+אינטרנט+יציאה מאוחרת מהחדר. שלמנו 125 יורו לחדר זוגי בקומה ה-13. היה בסדר גמור. אנני יודעת איך המחירים לתקופה שלכם בדוק בבוקינג וגם ישירות מול המלון. למחרת בבוקר הלכנו לרכבת שהיא מול המלון, חברות השכרת הרכב נמצאות בקומה הראשונה בתחנת הרכבת. קצת קשה למצוא את המשרדים שמתחבאים להם אי שם. קבלנו מפתחות, חוזה וכל השאר והלכנו כמה דקות לחניה של הרכב השכור משם יצאנו את מינכן בעזרת וייז או גוגל מאפס (אני לא הייתי הנהגת כך שאנני זוכרת אבל היציאה היתה מהירה ונוחה). אם אתה רוצה את שם חברת המוניות, תודיע לי. הלינה בכפרים בסביבות שדה התעופה מצריכות רכב. בתי המלון שליד השדה מספקים שאטלים ולא ברור לי מדוע אתה נמנע.

xfwind

New member
בפעם האחרונה הגענו בשעה דומה ושכרנו רכב שהובא לשדה"ת

ואיתו נסענו כשעה וחצי מזרחה עד לכפר שבו היה הצימר.
מעייף ולא ממליץ.

dovk

New member
אני אגיד לך למה לא בוקינג:

אני חופר שם כבר די זמן, ולא מצליח להבין - ארוחת בוקר כלולה או לא, במחיר החדש?
&nbsp
הסעה מ- ואל שדה התעופה בתשלום?
&nbsp
אין לאף אחד ניסיון מוצלח עם אחד המלונות האלה?
&nbsp
תודה, דב
&nbsp

תומלול

New member
לגבי בוקינג - דווקא שם די ברור

מנסיוני (ותמיד אני לוקחת דרך בוקינג) -
במחיר כתוב אם כולל או לא כולל ארוחת בוקר ובפירוט של המלון למטה כתוב אם יש או אין הסעות לשדה תעופה ואם זה בתשלום.

זה גם הניסיון שלי. כבר שנים אנחנו מזמינים רק דרך בוקינג ואף
פעם לא חווינו חוסר ודאות או הפתעות לרעה. ידענו למה לצפות, וכשהיו הפתעות - הן היו לטובה.

זה גם הניסיון שלי. כבר שנים אנחנו מזמינים רק דרך בוקינג ואף
פעם לא חווינו חוסר ודאות או הפתעות לרעה. ידענו למה לצפות, וכשהיו הפתעות - הן היו לטובה.

dovk

New member
איזה מהמלונות הקרובים לשדה התעופה מינכן, יהיה שקט בלילה?

(בכך זאת קרבה לשדה תעופה, ואנחנו עכברי כפר...)

אספרסו2

New member
בלילה דממה

קיים איסור לטיסות לילה בשדה התעופה של מינכן.
מחצות הלילה עד חמש בבוקר.

dovk

New member
רוב תודות!

איכשהו בבוקינג יש דינמיקה של הלחצה - "10 אנשים מסתכלים עכשיו על אותו חדר, נשארו רק שני חדרים..."

זה מה שקורה כשלא נוסעים הרבה, כל המיומנויות מחלידות. אבל אני לא מתלונן, עדיף לנסוע קצת מלא לנסוע בכלל, לא?

בכל זאת עזרתם, תודה!

מ א1

New member
משהו לעניין ה"לחץ" בבוקינג

גם אני לא אוהבת את זה...ולמרות שאני יודעת שזה עניין שיווקי ולא צריך להילחץ, זה מלחיץ אותי. בעיקר לא אוהבת את ההודעה: "you just missed this great deal" (או משהו בסגנון הזה...) אם ההצעה לא רלוונטית אל תפרסמו אותה! בכל מקרה, אני מוצאת ש hotels.com יותר נעים ונוח לחיפוש ולהזמנות.

למעלה