המלצה על על קווי חופשה

davidpak

New member
המלצה על על קווי חופשה

האם מישהו מכיר את קווי חופשה(דרך חברת גוליבר)? ויכול להמליץ עליהם לטיול מאורגן לרומניה?

מכירה אותם דרך טיסות לרודוס, ואני יכולה להגיד שלעולם לא עוד

הייתה בעיה בשדה וכל הטיסות עוכבו. לא אשמתם, נכון?
דרך הטיפול שלהם: אין מענה בטלפונים, כשיש מענה לפעמים מתנתק והם לא חוזרים אליך,
לא מוכנים לתת לך פתרון גם כאשר כתוב על הלוח שהטיסה בוטלה.
חיכינו שם 8 וחצי שעות בשעה עד שפינו אותנו, למלון מאוד רחוק מהשדה, רצו לתת לנו חדר אחד לשני זוגות(הזוג השני זה ההורים של בן זוגי ולא תיכננתי לישון איתם), אני פשוט כבר לא הסכמתי. כאשר נשארתי בלובי, פתאום כן נמצא חדר שלא היה לפני כן..
לעולם לא עוד.
&nbsp

כלל של זקנינו: "מה שבזול עולה ביוקר".....

נתקלתי בכל כך הרבה בעיות עם חברות טיסות השכר (בגלל הדרכת קבוצות) שנקעה נפשי מהם, כולם, ובאופן פרטי אני טס רק בטיסות סדירות, וכך שלא טסתי בטיסת שכר לפחות 10 שנים.

יש אמנם רמות שונות של חברות גרועות, כולן מביאות בחשבון שהישראלי הממוצע לא מתלונן אלא רק מקטר, שהם מוכנים לספוג אם פה ושם יש איזה עקשן שיש לו חוצפה להתלונן.

היום אם הייתי צריך להדריך קבוצה שהיתה טסה באחת החברות הקיקיוניות הללו כמו: ...חופשה, בליק, בלו בירד - הייתי מוותר על ההדרכה.

כל כך הרבה הונאות שזה מוטרף, היום צריך להיזהר על כל צעד ושעל ומי שמוצא משהו טוב, שיצמד אליו.
אני טס מזה שנים רבות רק בטיסות סדירות יווניות, בתחילה אולימפיק" וכעת "אגאין".

אפילו הפרסומות מקשרות, למשל בצד שמאל אני רואה פרסומת למוניות ג'ט, מראים את המונית חונה ליד מטוס, מה שנותן את התחושה שאפשר להגיע עם המונית עד המטוס וזה כמובן שקר מוחלט , פעם אחרונה שהגעתי במונית למטוס היה לפני 20 שנה בכרתים, בארץ, מעולם לא אפילו בתקופה שהיו הולכים ברגל מהטרמינל למטוס.....

האמת שזה לא היה זול, זה מה שמצאנו

והיה כתוב שהטיסות הן ארקיע ואל-על. לא ידעתי שזה צ'רטר.
הטיסת חזור שנדחתה ליום אחרי בבוקר(וגם אז התעכבה), הייתה בכלל UP בסוף,
ועוד אז בעילה למטוס אמרו לנו שמחליפים לנו את המקומות כי הכיסאות שבורים.
&nbsp

לאונידס

Active member
מה מסלול הטיול? מה הוא כולל? יותר חשוב - מה לא כולל?

באילו מלונות תלונו?
כדי לקבל חוות דעת מועילה צריך פרטים.
&nbsp
ועוד פרט חשוב, החברה מתחייבת להוציא את הטיול או מתחייבת לנסות ומקווה שיצליח?

למעלה