airbnb לגייז

airbnb לגייז

שאלה, ראיתי שיש אר (לא אגיד את שמו) שמציע שירותי airbnb לקהילה הגאה בעולם.

אני מנסה להבין - למה שמישהו יפרסם באתר הזה ספציפית ולא בairbnb
או לחילופין למה שמישהו יחפש באתר?

מה זה באמת אומר airbnb לגייז? במה זה שונה מדירה רגילה?

החתולית

New member

האנפה

New member
יש לי קרוב-רחוק שגר בוילאג' של מונטריאול

הוא קם בבוקר והולך לבית קפה של גייז, למכולת של גייז, לדואר של גייז וכו'. הוא גם ספורטאי, אז מלבד חדר הכושר הגיי שלו הוא גם חבר בנבחרת של רוכבי אופניים. גייז כמובן. לדעתי הוא יכול להעביר ימים שלמים בלי לפגוש כמעט סטרייטים. אה, והוא מרצה לענייני מגדר וזכויות מיעוטים באוניברסיטה, אז אתה יכול לנחש גם מי הקהל שלו.
כשהוא נוסע לחו"ל (לא לישראל חלילה, זה ממש לא מקובל אצלו בשכונה) הוא בדיוק הצרכן של האתרים האלה.

כנראה היחס מקבל מראש

במקום לקחת סיכון של אפים מעוקמים ואף גרוע מזה, כך גייז יודעים שהמקום אליו הם באים ידידותי כלפיהם. מי כמונו יודעים שהומופוביה נפוצה מאוד.

כן אבל זה שלב שלא בהכרח רוצים אנשים לעשות אותו

למשל כפי שאני מכירה את עצמי, הרבה שנים הייתי לא בטוחה בעצמי והססנית וגם היום אני ביישנית. נניח שהייתי רוצה לנסוע לחו"ל עם בת זוג והייתי חיה את החיים האלה של מבטים בכל פעם שמחזיקות ידיים, כל מיני אמירות של נציגי ציבור מנוולים וחסרי אחריות לגבי חיי, סביר שהייתי שמחה אם היה לי שירות שמראש פונה אלי, במקום לגשש ולהסביר.

לא ברור לי למה לעשות את זה

בעיניי זה מוזר, ליידע בעל דירה או מלון בעניין הזה. למה שיהיה אכפת לבעל הדירה מה הנטייה המינית של הלנים אצלו? מה זה עניינו בכלל? למי שיש בעיה עם גייז המתארחים בדירת האיירBNB שלו - כנראה שעדיף שלא יארח בני אדם כלל וכלל.

למעלה