האם קיים יתרון לשכור רכב מסוכנות נסיעות בארץ?

האם קיים יתרון לשכור רכב מסוכנות נסיעות בארץ?

אז הצלחתם להלחיץ אותי, בדקתי אפשרות לבטל ומעבר לעלות הביטול, באמת שאין כבר שום דבר אחר (בעלות סבירה או גבוהה יחסית).
לכן החלטנו כן לנסוע, אבל לצאת ליום או יומיים מחוץ לרומא.
בדקתי כמה יעלה לשכור רכב דרך סוכנות נסיעות בארץ, והמחיר נשמע לי גבוה - 360 יורו ליומיים. בנוסף, אני חייבת כבר עכשיו להחליט מתי יוצאים. אנחנו צריכים רכב ל- 6, אז הוא טוען שחייבים מיניוואן.
האם עדיף להזמין דרכם או שאפשר פשוט להיכנס לסוכנות כלשהי ברומא ולשכור שם? עדיף לי אפילו לשלם קצת יותר, אבל שתהיה לי גמישות (אולי לא נרצה לצאת בכלל ואולי נרצה לצאת לשלושה ימים).

Nרב

New member
תעשי בדיקה מול כמה סוכנויות בארץ יש הפרשי מחירים

וככה לא מוכרים לך "חתול בשק" כמו שימכרו לך בסוכנות כלשהי ברומא כשהמוכר ידבר אנגלית רצוצה (הם לא חזקים שם באנגלית האיטלקים). אני ממליצה מהארץ לגמרי ואכן עדיף מיניואן ל- 6 אנשים. תקחו בוסטר/כסא בטיחות מהארץ.
אני בכל זאת ממליצה לך מאד שתסעו ל-3 -4 ימים לכפר נופש ליד רומא (נתתי לך קישור בשרשור הקודם), הילדים יהנו שם מאד - וגם אתם.
כשמזמינים רכב: א. תהיו סגורים שאתם רוצים. ב. תקחו בחשבון שסביר שהגיר ידני ג. תשימו לב מאיםה לוקחים ולאן מחזירים

Nרב

New member
את לא צריכה להכיר סוכן ספציפי כמו פעם עם סוכני נסיעות

מתקשרים למוקד לקוחות של אלדן / אויס / שלמה סיקסט / אלבר /הרץ - כולם לדעתי עובדים עם ההשכרות בחו"ל. רק תדאגו בסוף ההזמנה שיהיה לכם ואוצ'ר עם כל הפרטים.
אגב אם אתם שייכים למועדון לקוחות כלשהו - בהצדעה / ביחד (של ההסתדרות) ובטח עוד = יש להם אחלה מחירים מוזלים בד"כ להשכרות

לגבי כסא ובוסטר - מביאים אותם לצ'ק אין, עוטפים בניילון "זבל" גדול ושולחים אותם עם המזוודות. מקבלים אותם בחו"ל על המסוע הרגיל או במסוע כבודה חורגת (צוות המטוס יגידו לכם). עם העגלה / טיולון מגיעים עד שער המטוס, מוסרים לדיילים ומקבלים מיד אחרי הנחיתה מהדיילים / עובדי הנמל שצמודים למטוס

ועוד שאלה

אני צריכה שני כיסאות בטיחות + עגלה + מנשא גב. איך בדיוק אוכל להעלות את הכל למטוס?
בהנחה שאנחנו לא צריכים יותר משתי מזוודות גדולות לכולם.
אפשר להמיר מזוודה בכיסא / עגלה או שזה בכלל לא נספר?
הילדים טסים בכרטיס רגיל, לא של תינוקות

Nרב

New member
לא ממליצה על כסא של חברת ההשכרה שלא יודעים מה עבר עליו

תאונות / שמש / גשם וכו'

1AlonNave

New member
כמה טיפים חשובים בשבילך

היי אנה,
נסעתי עם ילדיי לחו״ל מספר פעמים תוך השכרת רכב ויש כמה דברים שיכולים לחסוך לך כסף וכאב ראש:
1. הזמנת רכב - אני עושה את זה רק דרך האינטרנט דרך אתרי השוואות מחירים. יש כל מיני אתרים בעולם אבל הגדול שבהם הוא רנטל קארס. יש לי אתר שסוקר שירותים כאלו ואת יכולה לקרוא על כל מיני טיפים להוזלת השכרת הרכב פה.

2. כסאות תינוק. בגדול, זה תלוי בני כמה הילדים שלך. אם הם בגיל של בוסטר, תורידי את המשענת האחורית ותקחי את זה איתך. השכרה של בוסטר תעלה באזור ב 35 יורו להשכרה. לגבי כסא תינוק, את זה הייתי משכיר בחול דרך חברת ההשכרה. זה יעלה בסביבות 45 יורו אבל זה שווה. למה? כי זה כבר ומסורבל להסחב עם זה בשדה וגם הכסא רגיש לחבטות וטלטלות במטוס. הכסא שלנו נהרס בטיסה חזור.

3. ביטוחים - שימי לב כמה זה עולה באתר. לפעמים זה שווה.

4. בארופה יש בעיקר גיר ידני וזה טוב, זה צורך פחות דלק.

5. תיקחי סטיישן, לרוב זה עולה כמו רכב רגיל ואת מרוויחה נפח יקר בתא המטען.

6. אני אוהב לשכור בחברה מוכרת עם סניפים מרובים בארופה כדי לדעת שאקבל רכב חלופי מהר, בכל מקום שאהיה.

זהו, מקווה שעזר לך.

האנפה

New member
כיסאות בטיחות ועגלות

לא נספרו אף פעם באף חברת תעופה שטסתי איתה, לא רגילה ולא low-cost. אבל תקראי באותיות הקטנות של ההזמנה שלך כדי להיות בטוחה. לא עולים איתם למטוס: כיסאות מוסרים איפה שמוסרים את המטען הרגיל או במטען חריג, תשאלו בדלפק של הצ'ק אין ויגידו לכם. עגלות מגיעים איתן עד לפתח של המטוס, שם הדיילים לוקחים מכם את העגלה, שמים בצד ומחזירים בנחיתה.

האנפה

New member
לא קרה לי

עטפתי בשקית כדי שלא יתלכלכו ושמתי תגית עם הפרטים שלנו כמו על כל מזוודה. הם שמים את כל הכיסאות בכלובי מתכת גדולים של מטען חורג ועדין, זה בד"כ לא נוסע על המסוע הרגיל עם התיקים הכבדים שיכולים למחוץ אותם.

האם אני יכולה לעשות סקר ולבחור את הסוכנות

אבל להזמין רק כשנגיע ונראה מה הכיוון שלנו?
או שחייבים הרבה זמן מראש?
במיוחד שאנחנו צריכים אוטו מיוחד.

Nרב

New member
להצעת מחיר יש תוקף. יציעו לך במחיר מסוים אך אם לא תזמיני

הוא יכול להשתנות. אבלך תמיד אפשר שיהיו לכם כמה טלפונים ותזמינו בטלפון / באינטרנט כשכבר תהיו שם. אנחנו עשינו את זה כשהיינו בניו יורק - היינו בלי רכב והחלטנו לצאת מהעיר ליום אחד. הרמנו טלפון לסוכן בארץ ולקחנו את הרכב מסוכנות בתוך העיר. כמובן שהספונטניות בד"כ יקרה יותר. וגם יתכן כמובן שלא יהיו להם מכוניות גדולות במלאי במיוחד שמדובר בעונת התיירות

מדובר על רכב לכל התקופה או ליום-יומיים ספציפיים שתחליטו

לגביהם במקום, ואולי גם לא תשכרו כלל? אם לכל התקופה, איפה המלון שלכם והאם אפשר להחנות בו רכב?

ליום - יומיים

המלון ליד וותיקן, אבדוק האם אפשר להחנות.
סוכן הנסיעות אמר שאפשר להשכיר רק בשדה תעופה, שזה נראה לי כאב ראש אם אני מעדיפה לקחת אוטו באמצע התקופה.

רזאי

New member
נסי עוד סוכן.

נאמר לי שאפשר לקחת ולהחזיר מכונית גם ליד תחנת הרכבת טרמיני.

רזאי

New member
עכשיו הזמנתי מכונית לאוקטובר.

אותה ספציפית אפשר באמת להחזיר רק בשדה התעופה. הסוכן שלי אמר שהיא יוצאת דופן, בגלל הסכם מיוחד עם חברת ההשכרה.
אנחנו נהיה ארבעה עם הרבה מזוודות, אז לקחנו פולקסווגן טוראן 5+2. לכם היא תהיה קטנה מידי.
אולי אם תגידו שאתם גמישים בדגם המכונית, ימצאו לכם כזאת שאפשר להחזיר בטרמיני.

gastro101

New member
אנחנו שכרנו מכונית קבלנו בשדה התעופה- החזרנו בעיר עצמה

במרכז העיר- זה היה חניון תת קרקעי גדול די קרוב למדגרות הספרדיות

למעלה