טיול ברומא עם ילדים

Nרב

New member
זה לא חם, זה 100% ללכת בתוך מרק. הבנות שלי היו בנות 8 ו-5

אחרי היום הראשון הן לא רצו לצאת מהדירה הממוזגת. ו"איזה כיף נלך לראות עוד מזרקה לוהטת או שוק" ממש לא דיבר אליהם. עניין אותן רק כמה חם יהיה להן לעשות עוד צעד בלחות המטורפת.
אבל אם לשואלת יש סבלנות להכריח 4 ילדים לסבול בלחות הרומית (שלא דומה בכלום ללחות התל אביבית) - סבבה ...

לאונידס

Active member
כל משפחה וילדים והטולרנטיות שלהם

גם בתאילנד הילכו עלינו אימים בכמה יהיה לנו חם לך ומגעיל בבנגקוק.
&nbsp
נכון שהיה חם ולח אבל החוויה הייתה שווה. כל יום רצו לטייל למרות שמאוד אהבנו את המלון הממוזג והבריכה המפנקת. היום זוכרים בעיקר את הטיול והרבה פחות את מזג האוויר.
&nbsp
יש כאלה שרגישים יותר לחום, כאלה שרגישים יותר לקור, עניין אישי.
מקווה שאצל השואלת המשפחה לא רגישה במיוחד לחום.
&nbsp

דניאלה1311

Active member
מנהל
נסעתי רק עם ה-significant other לתאילנד
וזה היה נורא. החום והלחות פשוט התישו אותנו הוציאו כל חשק לטייל.
אנחנו זוכרים בזעזוע את שוק הפרחים שאליו הלכנו בלילה כדי לפחות לא להיות בשמש ובחום. היה חם גם בלילה ולח ואיכסה. נשבעתי שלא אטייל בשום אזור בעולם בו שורר קיץ חם ולח. יש לי את זה בבית. אני יושבת ספונה בבית הממוזג, נוסעת ברכב הממוזג רק לחנויות (אוכל צריך? צריך) עם מיזוג וחולמת על הרגע בו הקיץ יסתיים. אז להוציא על זה כסף טוב? שגעון.
אבל זו אני ואין לי טולרנטיות לחום וזיעה ולחות. ברור שלא אטייל במינוס 20 חלילה.

anipo10

New member
הייתי ברומא באוגוסט שעבר

והיה מה זה לוהט. חייבים כובע על הראש, לשתות הרבה וגם למרוח קרם הגנה נגד השמש. לטעמי זה לא רעיון טוב לקחת ילדים קטנים לטיול כזה עם מזג אויר כזה. תיקחו בחשבון גם שהולכים הרבה ברומא. מה שכן ,הילדים יתלהבו מהפיצות והגלידות שיש שם בכל פינה. לא ממליץ לכם מה לעשות, לשיקולכם.

היינו ברומא ב 2013 באמצע פברואר

מזג האוויר היה נפלא ללא גשם מעט קריר וגם פחות תיירים. במקרה נפלנו גם על הסייל שהוארך בגלל המשבר הכלכלי באיטליה אז זה בכלל בונוס נוסף

moco10

New member
מאוד ממליץ על הספר

https://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=33074  (ויש גם לערים מרכזיות אחרות).
המשימות שם מאוד הלהיבו את ילדיי כשהיו בגילאים המדוברים. משימות בעיקר מסוג של לזהות בכיכר מסוימת כל מיני פסלים וקישוטים.
אומנם ספר כבר די ישן, אך הפסלים לא זזים כבר מאות שנים

ענתוש57

New member
אויש אל תקשיבי לאנשים

קודם כל הכל בסדר!
לא צריך להקשיב לכל המלחיצים מסביב!

יש זמן עד אוגוסט תקראו קצת באינטרנט תקנו ספר נחמד על רומא תכינו מסגרת כללית ולא מחייבת ככה שכל יום יהיה מתוכנן פלוס מינוס ולא עמוס מדי
ותאים לכולם...
בטוחה שיש ברומא דברים שמתאימים לכולם!!!
תהנו :)

למעלה