עזרה בטיול מסן פרנסיסקו ללוס אנג'לס

asaft4

New member
עזרה בטיול מסן פרנסיסקו ללוס אנג'לס

היי
מתכנן טיול בעיקרון מלוס אנג'לס לסן פרנסיסקו
בעיקרון פחות מעניין אותנו כל העצירות בדרך אלא יותר הנוף עם הים.
השאלה היא האם כדאי לשכור רכב מל.א לסן פרנסיסקו ולעשות את הדרך כביש 1
או לקחת טיסות מל.א לסן פרנסיסקו וחזרה, ובסן פרנסיסקו להשכיר אוטו ולנסוע עד לאיזור של מורו ביי וחזרה?
בנוסף האפשרות לעצור בצד עם הרכב בכביש ה 17 מייל הם מכיוון סן פרנסיסקו לל.א או הפוך?
תודה

moco10

New member
עם טיסה לא ממש תעשו את כביש 1 אלא רק חלק צפוני

תטוסו כיוון אחד ותסעו את השני.
לא הבנתי את השאלה על 17 מייל ומה זה "לעצור בצד"?
אפשר להגיע לכביש בלי קשר לכיוון הכללי (זה קצת כמו לשאול אם אפשר להיכנס לנתניה גם כשנוסעים מחיפה לת"א וגם מת"א לחיפה
) .

נקודה חשובה: איני יודע למתי מתוכנן הטיול, אך שים לב שבעקבות החורף החריג שהיה בקליפורניה היו שתי מפולות קרקע בשני מקומות שחסמו את כביש 1. אם אני זוכר נכון (הבאתי לפורום את הידיעה) דובר על כך שהכביש יהיה חסום במקום מסויים עד חודש יולי.
אם הטיול הוא לחודשים הקרובים, שווה לברר את הנקודה.

asaft4

New member
מה שמעניין זה אותנו זה מונטריי ומורו ביי..השאלה היא האם

כדאי לשכור רכב ליומיים מסן פרנסיסקו ,לראות את מונטריי ומורו ביי, + אאוטלטים (גילרוי אאוטלט לדוגמא) ואז לחזור לסן פרנסיסקו ולקחת טיסה בחזרה לל.א
או לקחת רכב מל.א עד לסן פרנסיקו ולחזור בטיסה?

moco10

New member
התשובה במפה

מורו ביי זה באמצע הדרך, אז אין היגיון לחזור בנסיעה לסאן פרנסיסקו, כאשר זה אותו מרחק ליסוע לל.א.

idanlavi1

New member
תלוי כמה נוחות אתה מחפש

תראה לדעתי אי אפשר לוותר על הנוף מהכביש המפורסם הזה, אם אתה מחפש נוחות אז תיקח את הטיסה. אבל לדעתי שווה לך הנסיעה הזאת ככה אתה נהנה מהנוף מהדרך כי בשביל מה באת לאמריקה אם לא ליהנות מהנוף, אז עדיף לך להשכיר רכב כמו אצל אלבר למשל. חבר טוב שלי סיפר לי שגם הוא כשהיה באיזור, הוא נהג מלאס ואגס עד לסן פרנסיסקו ומשם ללוס אנג'לס ושהוא מאוד נהנה מהדרך. טיסות מבחינתו לא באו בחשבון כי הוא אמר שהם יקרות שם..

למעלה