סינגפור - ארוחת בוקר במלון
- כן/לא?

xfwind

New member
סינגפור - ארוחת בוקר במלון
- כן/לא?

ממוקמים היטב במרכז (קרוב למוזיאון הלאומי, ליד תחנת BRAS BASAH). מסביב כמה FOOD COURTS לא ברורים וגם סטארבקס. (לא Hawker Centres).

למה כן: אני ואשתי אוהבים נינוחות של בוקר עם אפשרות לחזור לחדר
. בבוקר היום הרביעי אנחנו יוצאים מוקדם לשדה"ת ויש בזה נוחיות.

למה לא: אולי נפסיד את השפע שסביב וכרגע לא ברור. הבן שאיתנו (18) מעדיף בחוץ וחבל לו להשקיע אנרגיה בקורנפלקס...

פתחתי שתי הזמנות - חדר עם א' בוקר וחדר בלי. אבטל כשאחליט. מדובר בכ-22 ש"ח לאדם לארוחה (X9) = סה"כ כ-200 ש"ח....

דעתכם? (עדיף למי שמכיר את הסטנדרטים של ארוחות הבוקר בסינגפור).

חפרתי הרבה בשביל 9 ארוחות...

תלוי עד כמה חשובה ארוחת הבוקר ומהם אבות המזון שהיא מספקת

לי היא חשובה, למעשה היא ריטואל, מדי יום וכל השנה, לא משנה איפה אני נמצאת. ואני מוצאת בה אושר, באמת. אני גם אוהבת את הנוחות הזאת של חזרה לחדר אחר כך. וגם - אבל זה תקף למדינות שאני מכירה - יש לי סיכוי במלון טוב, ואני מנסה להקפיד על כך ובודקת מראש, להרכיב ארוחה שתניח את הדעת מבחינה תזונתית ותספק לי אנרגיה. מבחינתי זו באמת הארוחה החשובה והאהובה ביותר ביום.

יחסית למחירים שאני רואה באירופה, 22 ש"ח לארוחת בוקר במלון זה זול.

זו בכלל לא חפירה בעיני, זה נושא ממש חשוב.

xfwind

New member
לכן חשוב להתייחס למקום. בסינגפור האוכל זמין מאוד....

ומדובר במלון צנוע למדי...

xfwind

New member
פשוט אבל מהסוג המערבי

לא לדאוג לאיתגורי החיך שלנו - זה מבוצע תמיד, כל יום. גם באסיה....

להיפך, אני תמיד חושבת על תזונה טובה

לא סינגפורי אבל קרואסון חמאה זה אולי טעים אבל לא נותן אנרגיה והוא בעצם קלוריות ריקות. אפילו אם אני גולשת בתוך 6 שעות לשנ"צ מבורכת במלון, זה לא משהו שאני רוצה שיחזיק אותי עד ארוחת צהריים אם אני מסתובבת כל הבוקר. זו המחשבה שלי. משהו מזין, לאו דווקא מאתגר...

xfwind

New member
ירקות/גבינות/ביצה וקפה. מבחינתנו סבבה.

הבחור = קורנפלקס או (עדיף) אוכל אסיאתי בתאווה רבה.

Faria

New member
נראה לי שאף אחד פה לא יוכל באמת לעזור לך

כתבת בעצמך מה היתרונות והחסרונות של להזמין ארוחת בוקר, עכשיו רק צריך להחליט מה סדר העדיפויות שלכם.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני זוכרת עד היום את ארוחות הבוקר בהולידי אין
בהונג קונג ובסינגפור (לא באותה נסיעה) באחת הציעו ארוחות בוקר למערביים, למזרחיים (הכוונה למזרח הרחוק). המבחר היה ענק שלושה קירות מלאי כל טוב עם טבחים שהכינו הכל טרי טרי. בשניה אכלתי לראשונה (והתמכרתי) לדים סאם.
אני זוכרת שראיתי סלסלות קש (אני מדברת על לפני 20+ שנים למיטב זכרוני) אף אחד לא ניגש אליהן אז הרמתי מכסה ראיתי משהו מוזר מין בצקיות קטנות וחמות. לארוחת בוקר? חשבתי לעצמי. אבל, ההרפתקנות שלי גברה ולקחתי כמה כדי לטעום. זה כבש את ליבי. לא ידעתי איך קוראים למאכל הזה ונצרתי אותו בליבי עד שהגעתי באחת הפעמים לארה"ב והבן לקח אותנו למסעדת דים סאם ושם ראיתי את המאכל המופלא שזכרתי. זהו. לכן אם אתה יכול תברר איזו ארוחת בוקר מגישים לכם, בדרך כלל במלונות טובים יש גם תפריט באתר שלהם ואם אין, לשלוח מייל ולשאול, לא להתבייש. לפי זה תחליט. 22 ש"ח לארוחה זה צחוקים. כיום משלמים בארופה משהו בין 17 ל-20 יורו (ויותר, תלוי במלון) לארוחת בוקר.

Nרב

New member
וגם אני אהבתי בתאילנד כשהציעו לנו מזנון תאי לצד מערבי.

בעלי בהחלט הלך על הנודלס והמרק לא. בוקר

אם זה 10 בבוקר, בסדר, אני לא אוכלת ירקות לפני 9 בבוקר

אבל 8 בבוקר עם נודלס ומרק...

xfwind

New member
אני מתבסס על התמונות ב"בוקינג"

מדובר על מלון צנוע והציפיות שלנו הם לסטנדרט בסיסי.

כתבתי להם שאלה אם אני יכול להזמין ארוחה פר יום כשאני במלון - לא ענו בינתיים.

אני נוטה לכיוון של כן לקחת ארוחת מלון בגלל הנוחיות והיעילות בהיבט הלו"ז (הצפוף אם רוצים לטייל).

זה כמעט תחביב בשבילי, למצוא במלונות 3 כוכבים

באיטליה, את הטוויסט, את המשהו המיוחד הזה שיוציא מתוך השטנץ. לא קורה תמיד אבל כשכן...איזה אושר. נכון, זה לא סינגפור, לגביה ידיעותיי דלות מ-0.

דניאלה1311

Active member
מנהל
הקישור לא פתח דוקא מלון מסויים לכן קשה היה לי לנחש
אבל אם זה הראשון Bencoolen זו ארוחת בוקר ארופאית לחלוטין. נראית בסדר גמור ועוד ב-22 ש"ח? מציאה ממש.

אני לא בן אדם של ארוחות בוקר, יותר בראנץ', אבל...

אם אתם אומרים שאתם כן אנשים של ארוחת בוקר, אז אני חושבת שכדאי במלון.
למה? כי סינגפור היא אטוד מערבית ואין כל כך מה לפספס מבחינת מקוריות, אוריינטליות וכ'ו בארוחת בוקר.
יש לכם את הצהריים והערב בשביל לאתגר או לעניין את החך.

לא מזמן הייתי שבוע בסינגפור :)

אבל במלון פיירמונט - חושבת שהוא לא נחשב צנוע

ארוחת הבוקר היתה נהדרת - שלל פירות טריים , מיצים מעניינים , דגים ,גבינות , דייסות , שלל מטעמים לא מערביים - אליהם פחות התחברתי , היה לי מוזר לאכול כאלה בבוקר ( מרקים ,דים סאם , אוכל הודי )
מבחינת ירקות היצע דל אבל טרי של חסה ועגבניות שרי
המון המון מאפים ,עוגות ,ביצים לבחירה
כמובן גם נקניקים , בייקון , תפו"א מטוגנים כל ה"רגילים" של העולם המערבי שאינו ישראל :)
הקיצר מושקע מאד
שאלות נוספות ?

xfwind

New member
טעימה קצרה (3 לילות). הילדים מכירים ויתדרכו אותנו

אדמiנית

New member
אם על הארוחה גובים כסף בנפרד

ויש מקומות שאכן עושים כך,
תאכלו בוקר אחד במלון, אם ימצא חן בעינכם, תאכלו גם בבקרים האחרים, אם לא - תאכלו בחוץ.
גילוי נאות - לא הייתי בסינגפור בפרט ובמזרח בכלל.

למעלה