טיול מרובה יעדים

laman51

New member
טיול מרובה יעדים

שלום לכם,

אני מתכנן טיול שהוא מתפרס על כמה יעדים, משהו כמו תלאביב - לונדון - וינה - טוקיו-תל אביב, כלומר מתל אביב לאנגליה, משם ישר לאוסטריה, משם ליפן ואז בחזרה. האם למישהו יש נסיון בתכנון טיול שכזה? אני פשוט חשבתי על מה שרציתי ואני תוהה אם יש משהו חשוב שלא חשבתי עליו. אני גם תוהה איך לקנות את הכרטיסים לטיסה - האם קנייה דרך SKYSCANNER או KIWI וכ"ו היא דרך אמינה? האם אני לא אגיע לשדה תעופה ויגידו לי שזה כרטיס לא תקף או משהו.

אשמח לחוות דעתכם בנושא,
תודה.

Nרב

New member
סקייסקאנר שולח אותך לאתרי חברות התעופה

השונות שזה באמת אמין מאד. מציע להתחיל בטבלה תוך בדיקת איזה טיסות זמינות ובאילו מחירים, במקביל לעשות חיפוש בסיסי בכל יעד שיש מלונות זמינים כדי שלא תתקע. ואז כשיש תכנית - להזמין ...

לאונידס

Active member
היו לי טיסות עסקיות בסגנון הזה, בעיקר מחוסר ברירה

לאו דווקא את המסלול הזה אבל מספר יעדים ברצף במספר יבשות שאין בינהם שום קשר חוץ מזה שהם בחו"ל.
בגלל שהיה מדובר בנסיעות עסקיות סוכן הזמין לי את הטיסות אבל עם הנחיה צמודה שלי, אני בדקתי את שהטיסות יתאימו לי מבחינת השעות ומבחינת חניות הביניים.
אם אתה חושש אני לא רואה סיבה להימנע מלגשת לסוכן, אם נותן לך פתרונות טובים יותר מאלו שאתה מוצא לבד אפשר להזמין דרכו ואם לא - אז לא.
ריבוי היעדים לא רלוונטי לשאלה אם הסוכן אמין או לא, גם לא ממש לתכנון הטיול ביעדים עצמם.
&nbsp

laman51

New member
איזה סוכן אתה מתכוון?

תודה על התגובה. הכוונה לאתרים כמו KIWI או לסוכנויות נסיעות כמו איסתא וכ"ו?

לאונידס

Active member
אני מעדיף לבצע את העבודה בעצמי

אני בודק באתרי שדות התעופה מהן הטיסות הרלוונטיות מבחינתי, נכנס לאתרי האינטרנט של חברות התעופה ובודק מהן ההצעות.
לדעתי בסופו של דבר אני מגיע לתוצאה הטובה ביותר בשבילי, אף סוכן בשר ודם או סוכן אינטרנטי אוטומטי לא ישקיע בי את מידת הזמן והמאמץ שאני מוכן להשקיע בעצמי.
אין מצב שסוכנות נסיעות תשקיע בך שעות של עבודה, סיכוי נמוך שהם יציעו לך טיסות LOW COST, וסוכנים אוטומטיים סובלים ממחלות שלהם, האלגוריתמים רחוקים משלמות והם בעיקר מכוונים לענות על דרישות לקוחות רבים כמו אמריקאים ולא מעטים כמו ישראלים.
אבל לא כל אחד מוכן להשקעה הזו, תחליט אתה לעצמך אם אתה מוכן להשקיע.
אם אתה מוכן להשקיע אז קדימה לעבודה.
אם אתה לא מוכן אז פשוט תבדוק סוכנים אוטומטיים כמו skyscanner או expedia, תבדוק במשרדי נסיעות, תשווה מה הכי נראה לך ותבחר בהתאם.
&nbsp

anipo10

New member
תכנון

אם אתה מבקש לדעת איך לתכנן ולבנות טיול כזה אז ככה ( לפי הסדר ):
1. תלמד על המקומות אליהם אתה מתכוון לנסוע ותעריך כמה ימים אתה מתכוון לשהות בכל אחד מהיעדים.
2. שריון מועדים- לפי הסעיף הקודם, תבחר את המועד שבו אתה רוצה לטוס, מתי חוזר ומתי עושה את המעברים בין היעדים השונים.
3. הזמנת טיסות- אני עשיתי טיולים דומים והזמנתי טיסות דרך סמארטאייר.
4. הזמנת בתי מלון- תעשה שיעורי בית באיזה איזור/ים מומלץ ללון ואז תבחר דרך אתר booking מלון לפי התקציב שלך.
5. תכנון - עכשיו כשהכל מסודר צריך לצקת תוכן לטיול. עשה שיעורי בית, תכיר את המקומות והאטרקציות המרכזיות בכל מקום ותתכנן כל יום מה אתה הולך לעשות. מניסיוני, ככל שתגיע מוכן יותר וסגור יותר על עצמך , כך גם הטיול יהיה מוצלח יותר. טיפ נוסף, תשתדל עד כמה שאפשר שכל יום יהיה מיוחד ושונה מקודמו ומזה שבא אחריו ( משאיר לך למצוא את הדרכים לעשות את זה ).
6. לוגיסטיקה- תכין רכישת ציוד שאתה מתכוון לקחת איתך, מסמכים , רכישת מטבע חוץ, ביטוח נסיעות לחו"ל וכו'.
והכי חשוב, צא מהבית עם חיוך גדול, תהנה ותחזור בשלום.

למעלה