יעד לנופש עם ילדים קטנים

יעד לנופש עם ילדים קטנים

חשבנו לנסוע לחו"ל באוגוסט. הבעיה היא שאנחנו עם 4 ילדים, חלקם קטנים. ככה שטיולים רציניים לא באים בחשבון.
עדיף אם היה משהו משולב, קצת אטרקציות וקצת בטן גב.
היינו לפני שלוש שנים בקפריסין אז מעדיפים משהו אחר.
הבעיה גם העלויות המאד גבוהות של 6 כרטיסים הלוך חזור. והתמורה לא משהו בגלל הקטנים.
יש משהו שיכול להתאים לי או שאין טעם לחפש בכלל?

לאונידס

Active member
כרטיסים עכשיו לאוגוסט ברור שיהיה יקר, השאלה מה האלטרנטיבה

אם האלטרנטיבה היא חופשה מהבית זהו עניין אחד אבל אם האלטרנטיבה היא חופשה בארץ אז יכול להיות שחופשה בחו"ל תהיה כלכלית יותר.
בכל מקרה אם מדובר בחופשה מוטת מחיר תתחילו בבדיקת מחירים ליעדים שמבחינתכם סבירים, אם תמצאו מחיר שקביל עליכם תבואו עם התוצאות ויהיה אפשר לעזור

זאת השאלה

מה האפשרויות בעצם, שהם לא קפריסין. כל מנועי החיפוש מבקשים להגדיר יעד מראש

לאונידס

Active member
את יכולה לפנות לסוכן ולהגדיר לו את הצרכים שלך

סוכן יתן לך תשובה חלקית כי הוא למשל כנראה לא יבדוק לך LOW COST
את יכולה לבדוק דרך skyscanner שיתן לך תשובות לא רעות אבל גם לא מלאות.
את יכולה לשנס מותניים, לבדוק נניח באתר של נתב"ג אילו טיסות יוצאות בתאריכים והשעות הרלוונטיים לך לאיזה יעדים ואז לבדוק באתרי האינטרנט של חברות התעופה את העלויות.
את יכולה לקוות שמישהו בפורום יעשה לך את העבודה הזו.
את יכולה לא לבדוק או לבדוק פחות, אסטרטגיה שבה תעבדי פחות אבל כנראה תהיה יקרה יותר.
בחירה שלך

חשבנו על בורגס

אבל זהו, אין רעיונות. גם קשה לנו לטוס, הקטן בן פחות משנתיים, יהיה קשה איתו בטיסה ארוכה.

בסוכות היינו בבצ׳יצי מונטנגרו במלון הכל כלול.

אין לי ילדים קטנים, אבל המקום נראה מתאים למשפחות עם ילדים.המלון נמצא על חוף ים ויש בו בריכות ושטחים פתוחים למשחקים. ממליצה לכם לברר על המקום.

טסים לשדה התעופה טיבת במונטנגרו.

כדי להגיע למלון לקחנו הסעה מישראאייר. לגבי התניידות, ביום שטילנו, טילנו בטיול מאורגן חד יומי של ישראאייר.
יש להם טיולים מאורגנים חד יומיים.
אם רוצים להגיע לעיר המרכזית, בודווה, אפשר לקחת מונית.( לא לקחנו) אם רוצים לנסוע למקומות רחוקים יותר, צריך לשכור רכב. הבנתי שאפשר דרך המלונות.

זה מה שחשבתי

נראה ממש ממש נחמד ומתאים מבחינת המיקום, אבל הבעיה היא בטיסה. ממה שראיתי, אין טיסות ישירות או עם עצירה קצרה. מבחינתינו, זה מאד בעייתי. וגם המחיר לא זול. יצא לי כ- 3000 דולר. לרומניה, לדוגמה, יש טיסות ישירות ב- 2300 דולר למשפחה. כמובן בתאריכים שאנחנו רוצים.
אוף, אני ממש בספק שיש משהו שיתאים. חוץ מאנטליה שאנחנו לא מוכנים לשקול.

את בטוחה לגבי הטיסות? אנחנו טסנו טיסה ישירה.

אני יודעת שלישראייר יש או היתה בלעדיות לגבי הטיסות הישירות לשם.בררת בחברה?

idanlavi1

New member
תנסי את איי יוון

רודוס, כריתים אחלה של איים ובמחיר די נוח..

sitvaniyot

New member
השאלה לא מנוסחת נכון

1. מה התקציב שלך?
2. מה גיל הילדים?
3. מה אורך הטיסה שאת מוכנה לקחת?
4. איפה כבר הייתם?
5. מה אתם אוהבים לעשות?

אני מכירה משפחה עם 4 ילדים מהם שניים קטנים שיצאה לטיול קראוונים באלסקה. את עם הגישה שלך לא חולמת על דבר כזה ולא היית עושה את זה אפילו בחינם. כי את רואה רק את הקשיים. החליפי ראש ואל תכעסי עלי שאני אומרת לך את זה.
מה שהורים אוהבים זה לשכור רכב ודירה או להכנס למחנה קמפינג שמשמש בסיס וממנו לצאת לטיולי כוכב שבסופם חוזרים כל פעם לבסיס. זה מקל כי אפשר לכבס מה שאומר שלא צריך לקחת מזוודות כבדות ולארוז כל פעם שזזים ולבשל לבד את מה שהילדים אוהבים ולחסוך בעלויות.
אם הילדים שלך לא רגועים בטיסות בחרי טיסות ערב והם ירדמו במטוס. פצלי את המשפחה בטיסה, ואז הילדים יהיו יותר רגועים. כל הורה לוקח ילד גדול ואחד קטן. שבו מרוחק אחד מהשני. תנו לילד הגדול תפקיד - להשגיח על הקטן בשדה התעופה, במטוס ובמשך כל התקופה.
הקפידי שהילדים לא יהיו עייפים ורעבים וחלקי את היום כך שתהיינה להם מספיק פעילוית מותאמות לגילם. הרשי לילדים לבחור מה לעשות מתוך הצעות שתתני להם. לפעמים התחלקי עם הבעל, אחד יכול לקחת את הגדולים למקום אחד ואת או ההפך יכולה לקחת את הקטנים למקום אחר.
כמי שנסעה ועדיין נוסעת עם ילדים לכל מרחק, אני יכולה להעיד שזה כיף גדול לראות את העולם מנקודת מבט של ילד. כשהתחלתי ליסוע עם תינוק כולם הביטו עלי כמו על משוגעת, היום השיגעון שלי כבר מקובל. מעולם ילדים לא היוו מגבלה, רק טיול קצת אחר.

ofirtion

New member
יעד לנופש עם קטנים

הייתי עם הילדים פעמיים ברודוס ומאוד נהננו
המקום מזמין עם בתי מלון ברמה גבוהה, מסעדות שמתאימות לטעם הישראלי ואפשרות לבקר באתרי תיירות "לייט"
&nbsp
בהצלחה!

יש כאן בעיה כפולה

מצד אחד מתלוננים על המחירים כשרוצים לאוגוסט כאשר המחירים היום בהמראה ולא קונים כרטיסים זמן רב מראש להבטיח מחירים נאותים.
מצד שני לא נראה לכם שעם ילדים אתם מקבלים את התמורה להוצאות.....

תבדקו דילים לכרתים בחברות ישראליות. המרחק קצר (שעה ועשרים טיסה) , המחירים לא בשמים, קחו דיל של מלון+טיסה+העברות הכל כלול, אבל אם אתם מתכוונים באמת לטייל, אזי קחו עיסקה עם מלון חצי פנסיון, תשכרו רכב וטיילו.

אם כרתים היא לא מטרה, חפשו דילים לאתרים במזרח אירופה, שמעתי שמספרים ששם זול.

למעלה