השכרת רכב בארה"ב לצעירים

Yehuda500

Member
השכרת רכב בארה"ב לצעירים

מספר חברים צעירים (בגילאי 21-22) רוצים לשכור רכב למספר שבועות בארה"ב.
בדיקה ישירה במספר חברות לא הניבה פרי.
האם יש סוכן וירטואלי (או ממשי) אמין, דרכו ניתן לראות מיגוון חברות.
בזמנו הומלץ על חברה בשם carrental או שם דומה, אך אינני מוצא את ההמלצה ואינני רוצה להזמין מחברה "מפוקפקת", כמו אחדות שיש באינטרנט.
תודה

dudi4321

Member
פנה ישירות לסוכנויות החברות ההשכרה

בישראל לאלבר, שלמה סיקסט, הרץ, אויס.
או לthrifti herz avis ואחרים.
לפחות מה שציינתי אמינים.

dudi4321

Member
בהשכרת רכב חשובה אמינות החברה בתכלס.

במקרים של תקלה ברכב, פנצ'ר, תאונה ח"ח, חברה טובה תשלח רכב חלופי. חברה קטנה תסחב אותך עד לפתרון הבעיה. חבל לבזבז זמן יקר בחול בהמתנה לחילוץ עם זמן אין סופי כמעט.
&nbsp

liat1271

New member
מצטרפת להמלצה ומוסיפה את אלדן

יצא לך יותר זול להשכיר דרך חברות בארץ, המחיר שתקבל מהם יהיה כולל את הביטוח לרכב, וזה תמיד יוצא יותר זול, מאשר להשכיר ישירות בחו"ל.

שים לב שלא כל חברה משכירה מתחת לגיל 24

ואם משכירים, נהג בגילאי 21-24 (מתחת לגיל 21 לא ישכירו לכם, נקודה) צריך לשלם תוספת על ביטוח לנהג צעיר. זכרו את זה כשאתם בודקים ומשווים מחירים, כי המחיר הרגיל הוא לא מה שתצטרכו לשלם כשתכתבו/תודיעו מה גילכם.

Yehuda500

Member
תודה לעונים. באתרי החברות הללו אין השכרה לצעירים.

בחלקן ניתן לפנות לנציגים, וזאת אעשה.
עם זאת, האם למישהו יש תובנות על carrentals.com או על rentalcars.com שמציגות תוצאות סבירות להשכרה, אולם אינני יודע דבר לגבי אמינותן.

dudi4321

Member
אילו רק מנועי חיפוש עם גב מסויים

את ההזמנה עושים בסוף מול חברה מסויימת שממנה מקבלים את הרכב והיא שמקבלת את הוואוצ'ר והביטוח על תנאיו השונים

לאונידס

Active member
מדובר בסוכן, לא בחברת השכרת רכב

אגב גם כל שאר ההמלצות כאן היו על זכיינים או סוכנים, לא חברות השכרה. למשל שלמה הוא זכיין של SIXT, הוא לא חברת השכרה SIXT.
אתה יכול לשכור ישירות מול הסוכנות אבל בישראל עובד מולם בחור בשם
אורן מרום
www.toureply.com
אתה יכול לפנות אליו ושהוא ישבור את הראש כדי למצוא את העסקה המתאימה ביותר, הוא מאוד עוזר ואינפורמטיבי, למשל
מנסה לשים כאן קישור לעצות/המלצות שלו באופן כללי לשכירת רכב
http://www.toureply.com/GeneralPage.aspx?PageName=CarsRentals
אני לא מסכים עם 100% מההמלצות אבל לא ראיתי מקום בו היה כל כך הרבה מידע נכון - בטח בעברית.
הוא גם מרכז לינקים לסוכנים וחברות אחרות, אתה יכול לפנות אליהם ולא דווקא אליו
http://www.toureply.com/GeneralPage.aspx?PageName=UsefulLinks

מנסיון שלי ושל אחרים אורן היה מאוד זמין, גם כשלא היה אז רנטלקארס הוא עובד מול שרית שאם אני לא טועה נמצאת בסוכנות בלונדון ועונה בעברית.
אם היא איננה תמיד אפשר לפנות למרכז באנגלית שפתוח 24/7.

Yehuda500

Member
תודה. האם הקשר עם אורן הוא דרך הלינק באתר או שיש דרך אחרת

לקצר תהליכים אליו?
למרות שהטיול בארה"ב יתחיל רק במחצית השניה של אוגוסט, שני הצעירים אמורים לצאת כבר בשבוע הבא לארה"ב להדריך מטעם הסוכנות ואני רוצה להשיג עבורם את ההשכרה המיטבית (3 השכרות שונות, אם נדייק) לפני שהם טסים.
אם אתה מוצא לנכון, ניתן להעביר אלי פרטי התקשרות ישירה אליו בפרטי.

לאונידס

Active member
שלחתי

כמו שאמרתי, הוא עוד אופציה במגוון האופציות.
מבחינתי הרבה יותר מקצועי וטוב מכל מיני פקידים בסוכנויות שאין להם מושג מה הם מוכרים (מחר ימכרו לך מסלול סלולרי או ביטוח למכונת כביסה) וכל מיני סוכנויות שנגועות בחוסר שקיפות ואתה צריך לעבוד קשה כדי באמת להבין את התנאים.
אבל תמיד טוב לבדוק בשבע עיניים, למשל אני לא הייתי מרוצה מרמת המידע לנזקי גוף צד ג'.
&nbsp

למעלה