WOW air מציעה טיסות המשך מאיסלנד לארה"ב החל ב-149 דולר

לאונידס

Active member
המחיר הזה רלוונטי לאיסלנדים שטסים לארה"ב, לא רוצים לחזור

ולא לוקחים איתם למסע אפילו טרולי אלא תיק קטן עם כריכים לדרך
.
&nbsp
אני בהחלט מברך על התחרות, היא תמיד טובה ללקוח אבל הכותרת של החברה ושר התחבורה מטעה, WOW לא כזה וואו.
&nbsp
ראשית ישראלי צריך לבחון טיסה מתל אביב לארה"ב, לא מרייקיאוויק ואז אין סיכוי שיראה טיסה במחיר הבסיסי בפחות מ 200$ לכיוון (וצריך גם לחזור) וגם המחיר הזה לא ממש ראלי, קיים רק לתאריכים מאוד מסוימים ורק למקדימים.
בניגוד לטיסות low cost לאירופה שיכולות להמשך מכסימום חמש וחצי שעות כאן מדובר על טיסות שנמשכות 15 שעות ויותר, לכן כריך מהבית לדעתי לא מספיק, צריך לרכוש ארוחה.
כנ"ל מכיוון שמדובר בטיסה ארוכה ועוד לארה"ב והמחיר הבסיסי לא כולל אפילו טרולי כמטען יד, רוב האנשים יוסיפו מזוודה.
הכיסאות הבסיסיים לא כוללים אפילו הטיה אחורנית. מי שאין לו בעיה עם התנאים האלו - הכל בסדר. לי אין בעיה בטיסה לאירופה אבל בטיסת לילה ארוכה המצב אחר.
&nbsp
כך שלדעתי גם מי שמשחק אותה עם הזמנה בזמן לא מבוקש והצליח לתפוס כרטיסים זולים המחיר הראלי הוא לפחות 650$, אני ניסיתי לבדוק בחנוכה ויצא הרבה מעל 1000$.
מחירים כאלה אני רואה גם באוסטריאן החברות הרוסיות, הטורקים ודומיהן.
&nbsp
כך שאני לא רואה הוזלה משמעותית בטיסות לארה"ב, בטח לא כפי שהכותרת מרמזת, אבל שמח מאוד עם התחרות

אודרי11

New member
בדקתי ממש מוקדם בבוקר...בולשיט

כמו שכתב לאונידס, אי אפשר לטוס מתל אביב לניו יורק או טורונטו בתנאים הבסיסיים, חייבים כסא נוח, מזודה אחת, ומשהו לשתות ולאכול...
בחישוב של הכי זול יצא לי הלוך ושוב כמעט 1000 דולר ...אז מה הגליק הגדול?
אני יכולה להשיג טיסה יותר טובה במחיר הזה ואפילו בפחות

sharpcookie

New member
נצל"ש. הזמנתי דרכם לניו יורק ורוצה לחזור דרך קנדה. זה אפשרי?

יצא $149 + $70 למזוודה. עדיין זול מאוד במיוחד שזה בשיא העונה.
&nbsp
העניין שמשם אני מתכננת לנסוע לטורונטו ולעשות road-trip עד ונקובר ואת טיסת החזור לקחת משם.
&nbsp
האם זה יוצר בעייה מבחינת ארה"ב שעד כמה שידוע לי דורשת לראות כרטיס הלוך ושוב כדי לוודא שאני לא נשארת? האם זה יספק אותם לראות כרטיס חזור לישראל מחופה המערבי של קנדה אחרי שאגיע דרך החוף המזרחי של ארה"ב?
&nbsp
עוד לא החלטתי אם אגיע מניו יורק לטורונטו ברכב או בטיסה

למעלה