חופשה בקרבי KRABI תאילנד

some117

New member
חופשה בקרבי KRABI תאילנד

מחפש המלצות לחופשה (יציאה תוך יומיים) בקרבי. אשהה שם 8 ימים.
האם זה יותר מידי זמן לאי הזה? מה יש לעשות שם מלבד ים וחופים? יש טבע מסביב? אשמח להמלצה למסלול. כמו כן לבית מלון מרכזי (קרוב לחופים, מרכז העיר) כל עזרה תסייע!
כמה עולה טיסה מקרבי לשאר האיים? נגיד פוקט ציאנג מאי?

RoyceGracie

New member
קרבי זה מקום גדול - אין את התחושה של "תאילנד"

ממליץ לקחת אוטובוס לאי שנקרא "קו לנטה" - זה אי נהדר, דיי גדול, שישראלים לא מכירים כמעט. יש שם ים סבבה לחלוטין ועצי קוקוס ובונגלוסים וכל מה שכיף לעשות. גם אפשר להשכיר שם קטנוע ולהסתובב באי ולעלות למפל הנהדר שיש להם על ההרים באי. זה עולה בערך 15 שקל הנסיעה הזו אם אני לא טועה.

יש פעמיים ביום מעבורת מקו-לנטה לקו-פיפי, שזה אי מאד מתוייר אבל יפה בטירוף, כמו בסרטים. יש שם טיול שנקרא "טיול שבעת האיים" שלוקחים אותך לשבעה איים קטנים באזור - אי שכולו מפוצץ קופים, אי שנקרא "אי הבמבוק", האי שצילמו בו את הסרט "החוף" (עם לאונרדו דיקפריו). בדרך עוצרים בשוניות ונותנים לכם שנורקלים. טיול חובה !

מקו פיפי יש גם מעבורת פעמיים ביום לפוקט, שגם שם אני ממליץ בחום להשכיר קטנוע וליסוע למפלים ולמרכז הימי ולשוק בסופי שבוע (שוק מטורף). אפשר כמובן לדלג על קו-פיפי ולשוט מקו-לנטה ישירות לפוקט. אבל אני ממליץ בחום על קו-פיפי, למרות שהוא מתוייר.

some117

New member
תודה על התשובה

חשבתי בסוף לעשות 3 לילות קראבי. משם לעבור לפוקט לעוד 4 לילות.
ולחזור.
אני אהיה לבד, ראשית האם בטוח/מסובך להתנייד ולהתמצא באזורים האלה לבד?
איך המעבר לפוקט מקראבי? כמה עולה וכמה זמן?
חברים הורידו אותי מ 7 לילות קראבי בגלל שזה יותר מידי - ולכן התלבטתי אם לא החלוקה שלעיל, אז פשוט 7 לילות בפוקט.
כשאני מחפש מלון בהוטלס.קום זה מראה כמה מקומות של "פוקט" (מחוז ועוד משהו) מה צריך לבחור בשביל להתמקם במקום מרכזי? קרוב מאד לחופים ומרחק סביר לשדה"ת (תהיה לי טסה מוקדמת בחזור)
אשמח אפילו להמלצות על בתי מלון, כאלה שאין בהם הרבה ישראלים.

RoyceGracie

New member
אתה גבר בן 36, לא נשקפת לך סכנה

בתאילנד חבל לבזבז את הזמן, רק קרבי ופוקט זה מצומצם מידי לטעמי. אני חושב שקו-פיפי זה חובה חובה חובה.... כל התמונות שרואים מתאילנד, שיש בולדרים ענקיים שיוצאים מתוך הים וחופים שטופי שמש - זה קו-פיפי.

בית מלון במרכז זה דיי קל לאתר, כנס לאתר BOOKING ותסתכל איפה יש את הריכוז הכי גדול של בתי מלון (כשהוא על מצב מפה)- שם כנראה המרכז.

לא מסובך בכלל להתמצא בכל האזורים הללו גם בגלל שהם יודעים אנגלית וגם בגלל שריקשה זה דבר זול ואפשר להשתמש בזה חופשי.

מציע לך לא לסגור את כל הלילות אלא לקחת מספר ימים מצומצם ואז להחליט כשאתה מגיע לשם, למצוא בית מלון תמיד יהיה לך קל

some117

New member
מה המרחק בין פוקט לקופיפי?

יש לי נחיתה בפוקט ב 4 לפנות בבוקר והמראה , לאחר חמישה לילות, ב3 וחצי לפנות בוקר.
איך היית ממליץ לי לתכנן את הטיול? ניצול מירבי של הזמן

קראבי זה לא אי זה חצי אי..

החוף המרכבי נקרא או נאנג , ולא רחוק משם יש חוף בשם ריליל ביץ,
ריילי זה מקום קטן ודי מבודד שהגישה לשם היא רק בסירה

מקראבי לפוקט מגיעים או במעבורת כ שעתיים וחצי או דרך היבשה כ 4 שעות

מציעה לך לחלק 4 לילות או נאנג ו 4 לילות פוקט

some117

New member
תחבורה משדה תעופה פוקט לחוף קטה.

נחיתה בשדה"ת פוקט ב4 וחצי בבוקר. איך מגיעים בזול קטה?
המלון מציע הסעה ב1500 באט אבל נראה לי יקר, מה גם שיש לי זמן לשרוף עד הצק אין.
האם תהיה בעיה למצוא מוניות בשעה כזו?
בנוסף, הטיסה שלי חזרה היא גם ב4 בבוקר. את הצק אאוט אעשה במלון ב12 ואעבור למלון בשדה"ת. ההפרש ביניהם הוא 40 שקלים, לא משמעותי, מה גם שאצטרך בכל מקרה להגיע לשדה התעופה. האם זה מומלץ או שבכל מקרה כדאי יהיה לקחת עוד לילהבמלון שאהיה בו וממנו לקחת מונית לשדה"ת בערב, לקראת 9 או 10 PM. כמה אמורה לעלות מונית אז? האם סביר שבמעמד הצק אין אבקש להוסיף את הלילה הנוסף, ולהתמקח על המחיר מאחר ואשהה רק חצי יום? האם זה מקובל בתאילנד? אשמח להבהרות, תודה.

למעלה