טיול יום מפריז לנורמנדי

marinado

New member
טיול יום מפריז לנורמנדי

שלום רב,
אבקש המלצות , רעיונות לטיול של יומיים , כולל לילה אחד. למחרת בערב לחזור לפריז.
הרעיון הוא לצאת מפריז לאחר לקיחת הרכב השכור ולנסוע לכיוון deauville , טיול באזור , honfleur לאחר מכן , טיול ברחובות והגעה ל-etretat בערב או למחרת .
איפה כדאי ללון בכל האזור הזה?
האם יש עוד נקודות מעניינות שכדאי לבקר בהם לטיול קצר שכזה.
תודה רבה,

אודרי11

New member
יופי של טיול ..

לא כתבת מתי נוסעים....אם זה בעונת הקיץ, חובה להזמין מלון מראש.

היינו מזמן, אז אין לי המלצה למקום ספציפי..רק את הטיפ הזה ..

דניאלה1311

Active member
מנהל
טיול קצר עם תוספות
מאחר וכל הפוסט הארוך נמחק לי בשניה ואני מתוסכלת לחלוטין. המרחק לדוביל הוא שלוש שעות ו-15 דקות כ-200 ק"מ הכל תלוי בעומסים על האוטוסטרדה.
יש לי את מדריך מישלן לאזור ויש שם הצעות לשלושה סבובים. אתם למעשה רוצים (לפי מישלן) לחבר בין שני מסלולים.
ההצעה היא לצאת לדרך מפריז ולעצור בעיר ששמה ROUEN לבקר בקתדרלה המדהימה שלה וטיול בעיר ומשם להמשיך אמרת לדוביל והונפלר אם תבקר בשלושת הערים הללו זה יספיק ליום אחד (יחד עם הנסיעה מפריז) תלון בדוביל, אונפלר או לה האבר (תסתכל בבוקינג או באתר מלונות אחר במבחר בתי המלון והמחירים וכך תחליט איפה עדיף ללון). למחרת סעו לאטראט. השאלה מאטראט לאן? חזרה לפריז? אז אולי תהפכו את הטיול סעו מרואן לאטראט ואז סעו דרך לה-האבר להונפלרף דוביל ויש עוד מה לראות באזור.
יש שאלות? יש לי מדריך מישלן. אפשר לראות את מדריכי מישלן באינטרנט, שווה להציץ ולקבל רעיונות.

marinado

New member
בסדר , תודה רבה

אנחנו נוסעים בעוד שבועיים, ההרכב המשחתי הורים + הבת המתבגרת בשנות העשרים שלה.
אני תמיד נעזר בפורום הנהדר או באתר טריפאדוויזור .
אחפש גם במדריך מישלן.
הכיוון שנתת ,לשנןת את תוואי הדרך מעניין ואני אבדוק לפי מקומות עניין וקילומטרז.
אם נהיה למחרת ב- etretat יהיה לנו זמן אולי לבקר בחופי הנחיתה של מלחמת העולם או זה רחוק מדי ולכיוון דרומה , נכון?
שוב תודה,

דניאלה1311

Active member
מנהל
מצאתי כמה קישורים שיכולים לעזור
http://goeurope.about.com/od/normandytravelguide/fl/Normandy-Map-Top-Cities-and-D-Day-Beaches.htm

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1Oh2Ro8qvnhFLz8SorMFVZPbPrTA&hl=en_US&ll=0,0&z=10

לדעתי חופי הנחיתה הם חופים עם כמה בונקרים ממלחמת העולם. יש אנשים שזה מאד חשוב להם להיות במקום וזה מובן אם כי מספרם הולך ופוחת. אנחנו היינו שם כי היינו באזור אבל תתכנן לפי חשיבות סדר היום שלכם.

dror2311

New member
אם אתם בוחרים לנסוע דרך רואן (המלצה מצוינת)...

ממליץ בחום לעצור ב-Giverny, בביתו של קלוד מונה (Claude Monet Foundation), אחד המקומות המקסימים שיצא לי להיות בהם

אודרי11

New member
מזל שהזכרת לי...

ההצעה שלך לנסוע ל ROUEN ...מצויינת.

למעלה