קונקשן קצר בציריך

Jupiter30

New member
קונקשן קצר בציריך

קונקשן קצר של סוויס בציריך.. 50 דק'. מספיק זמן? כבר אי אפשר לשנות, טיסה כורטסה.

Swiss International Air Lines LX 919
(Operated by Helvetic Airways, 2L)
Departure 20:30 Dresden, (Dresden)
Arrival 21:50 Zurich, (Zurich Airport)
Duration 01:20 (Non stop)

Swiss International Air Lines LX 256
Departure 22:40 Zurich, (Zurich Airport)
Arrival 03:25 Tel Aviv Yafo, (Ben Gurion Intl) Terminal: 3
Duration 03:45 (Non stop)

YHS

New member
אם הטיסה כבר כורטסה ואי אפשר לשנות

אז בבן גוריון, אחרי ניתוק מהשרוול יש לומר תפילת הדרך לטיסה בנוסח האזרחי, בכוונה רבה ובכיוון המסלול בשימוש באותה העת.

רזאי

New member
נסה לשבת בקידמת המטוס,

ככל שאפשר. דבר עם הדיילת ושאל אותה אם קיימת דרך לצאת מהמטוס בזריזות, לפעמים מאפשרים את זה, אבל לא ניסיתי את סוויס בעניין.
בקש ממנה הוראות מדויקות לאן ללכת בשדה התעופה. לפעמים היא יכולה לדאוג לליווי ביציאה מהמטוס, או לפחות שתחסוך לך עצירה ליד לוחות אלקטרוניים ובלבול שיכול לעלות בכמה דקות טובות.
בגלל שיש לי נסיון ממש גרוע עם ביקורת הדרכונים בציריך, אני בעיקר ממליצה להזדרז מאוד, כדי שלא תצטרך לעמוד אחרי המוני אנשים שהגיעו איתך בטיסה ולא ממהרים כמוך. חוץ מזה, אם אתה מאמין בתפילות,תתפלל שלא נחת מטוס אחר כמה דקות לפני זה שאתה טסת בו...

היה לי ניסיון מוצלח עם סוויס במקרה כזה בדיוק
טיסה ממונטריאול לארץ דרך ציריך התעכבה מאוד בגלל תנאי מזג אוויר.
לקראת הנחיתה בציריך התבקשנו מפורשות לאפשר יציאה מוקדמת ומהירה של נוסעים שהיו אמורים לעלות על טיסות המשך ספציפיות. הנוסעים הללו אכן יצאו מהמטוס לפני כולם, בעוד שיתר הנוסעים נשארו לשבת (בלי אף תלונה או מרמור) עוד כמה דקות.
לכן ייתכן שהצוות באמת יוכל לעזור במקרה כזה.

קצר אבל אפשרי

בסוויס לקראת הנחיתה בציריך מקרינים על המסכים במטוס את השערים לטיסות ההמשך.
כמו שכתבו, לשבת מקדימה או להדחף לשם כשכולם קמים. בדרך כלל אנשים משתפים פעולה כשמבקשים יפה.
בחוץ ללכת ממש מהר.
בציריך הרבה פעמים צריך לעבור טרמינל עם הרכבת אבל זה עניין של דקות.

butwhy

New member
היה לי קונקשן כזה כמעט בדיוק

גם עם סוויס. טסתי לארץ מג'נבה דרך ציריך, והטיסה מג'נבה לציריך התעכבה כך שהקונקשן בציריך היה 40 דקות.
לפני שנחתנו, הדיילים עדכנו מאילו שערים יוצאות טיסות הקונקשן הרלוונטיות ואמרו לחלק מהנוסעים ללכת ישירות לשער. הנוסעים לישראל היו ביניהם. לחלק אחר מהנוסעים הם אמרו שלא יספיקו לטיסה שלהם (גם קונקשנים) ושיילכו לדלפקי החברה.
בגלל שהשער ממנו יוצאות הטיסות לישראל כ"כ רחוק יחסית, אני הגעתי בדיוק כשהבורדינג היה בשלביו האחרונים. מציעה ללכת ישירות לשער במהירות ובלי לעצור. ואכן ההגעה לשם כוללת רכבת.
בכל מקרה, מההתייחסות עוד במטוס הבנתי שסוויס באמת מנסה לדאוג לנוסעים.
אגב, המזוודה שלי לא הספיקה לאותה טיסה, ונשלחה אלי הביתה למחרת בבוקר.
בהצלחה!

למעלה