טיסה ארוכה עם פעוטה בת 2.9

טיסה ארוכה עם פעוטה בת 2.9

היי לכולם
אנחנו בקרוב טסים לארה"ב, הבת שלנו בת 2.9
לא ניקח את הכיסא של הרכב, האם כדאי לקנות בוסטר פשוט כזה רק בשביל להגביה לה את הישיבה? או שאין טעם?
ואם יש לכם טיפים לגבי איך להעביר בכיף את הטיסה זה יעזור.
טנקס!

placid1

New member
בוסטר לטיסה או לרכב בארהב?

אם זה לרכב, אני חושבת שהיא צעירה מדי לבוסטר, אלא אם היא מאד מאד גבוהה וגם אז, אם יעצור אתכם שוטר סביר שתהיו בבעיה. אם זה לטיסה, לא ברור לי בשביל מה, אבל אם בא לכם....
בת כמעט שלוש, היא בטח תראה קצת סרטים ותשחק במשחקים שיש במערכת הבידור שבמטוס, תאכל ותישן. לא הייתי בונה על האוכל של המטוס (אני תמיד הבאתי גם אוכל מהבית כמו מקלות גבנ״צ, פלפל אדום, עגבניות שרי, מלפפון, פירות שהם אוהבים ושאינם מעיכים ובייגלה או לחמניות). ממליצה גם להביא חוברות ציור או מדבקות חדשות שהיא לא מכירה כדי להעביר עוד קצת זמן ולתת לה לבחור לעצמה מה לשים בתוך מזוודה קטנטנה/ילקוט גב שהיא תהיה אחראית עליו ויהיה לידה בזמן הטיסה.
חשוב מאד לקחת לתוך המטוס סט בגדים להחלפה עבורה למקרה של הקאה או פספוס אחר.

תלוי בילדה ובטמפרמנט שלה, אבל בכל מקרה הטיסה מסתיימת בסופו של דבר :)

לאונידס

Active member
בוסטר עולה יחסית גרושים כך שמהבחינה הזו אין בעיה

צריך לבדוק את התווית לתאימות לתקן טיסה אחרת עלולים לא להרשות לכם להעלות אותו למטוס.
קחו בחשבן שהבוסטר עלול להיחשב כמטען יד, תלוי באיזו חברה אתם טסים.
טיפים למטוס תלויים בעיקר בשעות הטיסה (טיסת יום או לילה) אם יש חניית ביניים וכו' וכמובן הרגלים של הפעוטה הספציפית שלכם.
אם תפרטי יהיה קל יותר לעזור
&nbsp
&nbsp

פרטים על הטיסה

הטיסה היא טיסת בוקר מוקדמת, אבל מגיעים לשדה לפנות בוקר כך שאני מאמינה (ומקווה) שהבת שלי תישן כמה שעות טובות במהלך הטיסה.
מאשרים רק בוסטר שיש לו תווית שמתאימה לטיסות, לכן אני מעדיפה קודם להתייעץ ולראות אם שווה לקנות ואם זה אכן פרקטי. (מעדיפה לא להיסחב עם זה סתם אם אין צורך בזה)
יש חניית ביניים של שעתיים וחצי בשעות הבוקר המאוחרות.

האנפה

New member
מיותר

היא הרי לא תשב 10 שעות זקופה בכיסא שלה. חוץ מאשר בהמראה ובנחיתה, סביר להניח שאתם תרימו את הידיות שמפרידות בין המושבים והיא תסתובב במקום, תתמרח עליכם וכו'. בוסטר סתם יגביל אותה ולא יהיה נוח משום בחינה.

לאונידס

Active member
התווית היא לא התאמה לטיסות אלא לכך שהבוסטר תקני

מכיוון שאני מבין שהיא לא רגילה לבוסטר לא רואה טעם לרכוש אחד כזה במיוחד, התועלת לא לגמרי ברורה, אולי רק שיגביה אותה לגובה המגש בארוחות ואולי לטלויזיה (אם יש כזו).
אם היא תישן אני ממליץ לקחת אתכם משהו שהיא רגילה לישון איתו, שמיכה, חיית פרווה וכו'.
בגדים להחלפה כמובן.
קחו אתכם דברים שבד"כ מעסיקים אותה כמו צעצועים, צבעים לציור וכו'.
אפשר גם לטעון לסלולרים סרטונים שמעניינים אותה - ואוזניות שהיא יכולה להסתדר איתן, קחו אתכם את המטענים.

moco10

New member
איו שום טעם בבוסטר

בוסטר נועד כדי להגביה ילדים (גדולים יותר משלך) כך שחגורת בטיחות של רכב תתאים להם מעל הכתף.
במטוס, זה רק יכול לגרום לישיבה שלה להיות פחות נוחה.

michal@gal

Active member
מנהל
כדאי לקחת את כסא הרכב

אומנם קצת יותר מסורבל אבל יהיה.לה יותר נוח ואם היא נרדמת בנסיעות באוטו, היא תרדם בו גם בטיסה.

למעלה