התייעצות לגבי חברת השכרת רכב בארה"ב

° זואי °

New member
התייעצות לגבי חברת השכרת רכב בארה"ב

האם מישהו השכיר רכב דרך economycarrentals.com ויכול להמליץ עליהם?
אנחנו טסים לפילדלפיה בתחילת מאי ורוצים לשכור SUV ולכן חייבים להזמין מראש ולא יכולים לחכות שנגיע לשם. החברות הישראליות מאוד יקרות ויש חברות כמו dollar שצריך שאטל מהשדה ולא לוקחים ישירות מהשדה.

לא מבינה

אני בדקתי שכירת רכב בארה"ב דרך מספר חברות מחוץ לישראל ולשבוע התבקשתי לשלם כ 400 דולר כולל.
בהרץ ובאוויס כאן בארץ התבקשתי לשלם כ 200 דולר כולל.

לא הצלחתי לברר מדוע פערי המחירים הנוראיים האךה קיימים

° זואי °

New member
אצלנו נתנו לי בארץ באיזור ה 720$ לתקופה שנהיה שם

ובחברה הנ"ל ובחברת dollar נתנתו לי פחות מ 600$ עם הכל כלול, כולל ביטול השתתפות עצמית ובלי הגבלה על קילומטראג'.
&nbsp
(אנחנו מזמינים ג'יפ SUV)

לאונידס

Active member
צריך להבחין בין חברת ההשכרה והסוכן

האתר שרשמת הוא סוכן, לא חברת השכרה.
אני שוכר דרכם לאירופה המון ויחסית לסוכנים האחרים מבחינתי הם טובים (או פחות רעים).
לארה"ב לא שכרתי דרכם משום שבזמנו תנאי הביטוח לא היו מספיק ברורים לי, מאז עבר זמן ויכול להיות (אפילו סביר) שהרבה יותר ברור.
טיפ קטן - אם תרשמו כחברים במועדון הלקוחות שלהם תקבלו הנחה קטנה שתלך ותגדל ככל שתזמינו יותר

moco10

New member
שכרתי דרכם 3 פעמים בארה"ב לשביעות רצוני

זה תמיד היה זול בהרבה מהאלטרנטיבות וכלל את כל הביטוחים. לא השוויתי לשכירה מראש כי בכל המקרים זה היה מהיום למחר כשהייתי צריך רכב ליום או פחות.
כמו שלאונידאס כתב, זו לא חברת השכרה. זו חברה שעושה opaque marketing , בדומה Hotwire בתחום המלונות, אם אתה מכיר. הכוונה היא שאתה מקבל מחיר טוב אך לא יודע מאיזו חברה הרכב. לזכרוני אצלי זה תמיד יצא Alamo .
זה מאפשר לחברות ההשכרה להשכיר עודפים במחירים נמוכים שהם לא רוצים לפרסם ישירות כדי לא לדפוק את העסקים הרגילים שלהם.

לאונידס

Active member
אבל בניגוד ל Hotwire אין בעיה לבטל ולשנות

עד כמעט הרגע האחרון ולמעט הפרשי שערי חליפין - בחינם.
בנוסף קרה לי שהנפיקו לי שובר לחברת השכרה שלא רציתי לשכור ממנה, הרמתי טלפון ותמורת כמה יורו (ההפרש בין חברות) הם החליפו לי את ההזמנה לחברה אחרת.
לא שהם כזה זהב טהור אבל לעומת אחרים גם כשהיו תקלות הם טיפלו בסדר

למעלה