בליק BALIK סוכנות נסיעות-ביקורת

eit10

New member
בליק BALIK סוכנות נסיעות-ביקורת

לא אמינים עם שרות גרוע:
1. ניסיתי להזמין טיסה דרך האתר שלהם, היתה שם טיסה זולה להפליא מחיר ושעות שלא היו באף אתר השוואה מכובד אחר (חשוד!), אך אחרי הזנת כל הפרטים כולל כרטיס אשראי כנדרש, לא התקבל חיווי והוחזרתי לדף הבית.
2. התקשרתי לוודא שלא חוייבתי, השלוחה להזמנות קיימות לא פנויה דקות ארוכות, אך שלוחה להזמנות חדשות עונים במידי.
3. במענה נראה שהכירו את התופעה וענו שהזמנה לא נקלטה..
4. ניסיתי להביא לתשומת ליבם: שהאתר לא מאובטח (אין מילה או סימול מתאים), הדוברת של BLIK טענה שלא יודעת וסיננה "נודניק".
5. בררתי במקומות אחרים וכנראה שהטיסה שהוצעה לא מאושרת סופית במנהל התעופה

Boston Guy

New member
את\ה הזנת את מספר כרטיס האשראי לאתר לא מאובטח?

כלומר - אתה ידעת והבנת שהאתר לא מאובטח,
אתה חשדת שמשהו לא בסדר בסחורה שהם מציעים למכירה (טיסה חשודה שלא מצאת בשום מקום אחר) - ובכל זאת הזנת לשם את פרטי כרטיס האשראי שלך?

ולמרות שהיה לך את מספר הטלפון שלהם - התקשרת אליהם רק אחרי שהזנת את פרטי האשראי שלך?

להגיד על מה שעשית "לא חכם" יהיה לשון סגי נהור.

moco10

New member
האתר שלהם דווקא כן מאובטח, גם לפי חיווי הדפדפן

וגם הם מציגים אישור בתחתית הדף של Comodo (שהם גם החברה שעשתה וריפיקציה על הcertificate שלהם).

זה שאתר מאובטח, זה כמובן תנאי חשוב לפני שמכניסים מידע רגיש, אך יש לזכור שכל מה שזה אומר זה שמאזינים מהצד לא יכולים לראות את המידע, כי הוא מוצפן.
זה לא אומר שום דבר מעבר לכך.
זה לא אומר שבליק עצמם מתנהגים כיאות עם המידע - כלומר, לא שומרים בכלל את פרטי כרטיס האשראי.
זה כמובן גם לא אומר שום דבר על טיב השירות שלהם ....

Boston Guy

New member
נתחיל בכך שהכותב עיוות את שם משרד הנסיעות

גם בכותרת שלו וגם בגוף ההודעה הוא כותב את השם של חברת הנסיעות עם שגיאה - ומכיוון שאני לא מהשכונה, אני לא מכיר מי פעיל בישראל כיום.
אחרי שקראתי את הודעתך, חיפשתי קצת - ואכן יש אתר של חברת BLIK.
והאתר הזה אכן מאובטח על ידי סרטיפיקאט שנרכש מקומודו.
אבל... מישהו נורא ניסה לחסוך שם כסף, ולכן רכש את הסרטיפיקאט הכי זול והכי בסיסי בשוק. כנראה שביטחון המידע של לקוחותיו לא שווה לו יותר מ 20$ לשנה.
ולכן הוא הלך על סרטיפיקאט ESSENTIAL SSL - שלהלן ה"דיעה" של RSA עליו:
The connection to this site uses an obsolete protocol (TLS 1.0), an obsolete key exchange (RSA), and an obsolete cipher (AES_128_CBC with HMAC-SHA1).

אני לא כותב חוות דעת אלא עובדות

שלוש פעמים טסתי איתם (המטוסים של "בלו בירד", חברה גדולה= 2 מטוסים) ושלוש פעמים אכלתי קש כולל דחיית חזרה של יום והצאות נוספות של לינה ורכב.
תלונות אליהם עושה רושם שהן כנראה מתוייקות ב-"מג1" (מגרסה).

yossialef

New member
גם אני בדעה שהמשרד הזה......

מניסיון אישי כמובן.

הנה חוות דעת בטריפאדוויזר עליהם (שפירא מתברר שהם לפעמים צודקים
)
https://www.tripadvisor.co.il/ShowU...lianos_Kampos_Rethymnon_Prefecture_Crete.html

תקראו את התגובות של הקוראים בלינק הזה, גם שם הם "מככבים"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4259763,00.html

אגב... סוכנות בליק (BLIKׂ) הם חברת בת של קווי חופשה שהיא בבעלות חלקית של אל-על (למיטב ידעתי).

ט.ל.ח

למעלה