מחפש המלצות ל-Airbnb או מלון במרכז רומא

roger2014

New member
מחפש המלצות ל-Airbnb או מלון במרכז רומא

שלום רב,

בתאריכים 24.8 עד ה-29.8 אני אמור לשהות ברומא, יחד עם בת זוגתי.
אשמח להמלצות על Airbnb או מלון – מה שחשוב זה המיקום המנצח, “הפאר” לא חובה כלל.

אפשר גם להמליץ על אזור באופן כללי, ואני אחפש כבר על פי המפה את מקומות הלינה – זה יכול לעזור גם כן.

תודה רבה מראש!

אזורים: Piazza di Spagna, Pantheon, Piazza Navona

Fontana di Trevi Campo de Fiori ואפשר גם Monti, שיותר קרובה לפורום ולקולוסיאום וחלקה במרחק הליכה ממזרקת המשאלות, אבל זו שכונה גדולה כך שצריך לבחור היטב כי אפשר גם ללון במונטי באזורים מרוחקים יותר.

גם מיקום סביב פיאצה ברבריני אהוב עלי. חשוב ברומא למי שיש רגישות לרעש, לבדוק את הנושא הזה היטב, האם יש חלונות כפולים במלון, האם נמצא במיקום שקט.

חני בו

New member
Navona Queen B&B

זה המלון בו סגרתי שבוע ביולי, אחרי המלצה של חברה טובה שהיתה בו.
הבן שלי וחברתו היו ב Lungotevere Suite. מאד מאד נהנו, בעיקר הלכו אליו בגלל חדר הכושר.

טינטיןS

New member
פונטנה די טרוי

האזור המועדף עלינו. יש שם כמה וכמה מלונות, כולל כמה שהשם "טרוי" נמצא בתוכם, מ3 כוכבים ומעלה. ממליצה בחום

roger2014

New member
תודה על ההמלצה, האם המלון נמצא במרחק הליכה מאזורי התיירות?

טינטיןS

New member
בטבור של המרכז

הכל מרחק הליכה, גם אם לעיתים 20 דקות או יותר(למשל לותיקן), אבל בגדול
את רומא מודדים בעיקר ברגלים

roger2014

New member
תודה רבה, יש המלצה למלון ספציפי משם?

תודה רבה על העזרה האדיבה

טינטיןS

New member
כפי שכתבתי לך

יש באזור הרבההההה מלונות וסה"כ די דומים. השאלה - תקציב? אנחנו לנים באופן קבוע ב trevi palace luxury apartments ומאד אוהבים. אחותי ישנה בwhite hotel ומאד אהבה. אבל יש זולים יותר. יש מלון שנקרא trevi hotel או משהו כזה. 3 כוכבים ואמנם הכל שם קטן, אבל הוא נורא נחמד! רק לוודא שיש לכם מזגן!!

אני רק ממליצה לך לא ללון קרוב מדי למזרקה, האזור הזה דוחה

במסחריותו. מהמרכזיים הוא הפחות מועדף עלי.
הנה מלון שהומלץ לאחרונה בסיפור מסע מפורט מאוד שקראתי:
https://tinyurl.com/zo9nkju

מאוד מרכזי ליד הפנתיאון, עדיף על טרווי.

אני באמת חושבת שמיקום כזה עדיף על טרווי. אין לי שום דבר נגד

המזרקה, בוודאי לאחר ששופצה. וזה כן אתר שכדאי לראות. אבל כל החנויות סביב, זה נורא, אלה כמה סמטאות שאין שם כלום חוץ מחנויות מזכרות זולות. אז דווקא שם לא הייתי לנה. זה הלם בי ביום שביליתי ברומא לפני שנה (ביקור חמישי).

סביב המלון הזה שנתתי כאן בקישור כדוגמא, יש המון כנסיות מעניינות, הפנתיאון, אתה במרכז סביבה יותר יפה פיזית, ברור שגם מסחרית אבל עם יותר אופי ובקרבת מקום לכל כך הרבה מונומנטים, כך שיש לזה ערך גם מעבר למלון טוב או פחות טוב.

למעלה