הזמנת טיסות באינטנרנט לגרמניה- קצת חושש, מהם הדגשים?

אני רוצה להזמין , עכשיו באל-על זה יקר

ודרך האינטרנט, מה הדגשים?

אי חושש מכל מיני כוכביות וכו'

דניאלה1311

Active member
מנהל
אין חשש, צריך רק לקרוא בקפדנות את מה שנכתב
בדרך כלל, אם אתה נכנס לאתר של לופטהנזה או כל חברת תעופה אחרת אתה מקבל את המחיר כולל מיסים אבל לעיתים המחיר אינו כולל מזוודות או אוכל (בטיסות לאו-קוסט). אז בלי למהר, לבדוק הכל, תפתח לך כמה אתרים ביחד על המחשב ותשווה מחירים ותוספות וכך תראה מה הכי משתלם. אם לא תנסה לא תדע.

תודה . איך אפשר לדעת, אם המחיר כולל מזוודות, מיסים וכו'?

או למי בעצם משלמים?

מדובר על אתר מהימן.

דניאלה1311

Active member
מנהל
כתוב, הכל כתוב
אנשים תמיד ממהרים ולוחצים מהר על SEND או PAY NOW ולא מקדישים זמן לבדוק שאכן הכל כלול. מה שלא כלול בדרך כלל יום באף אחת מהחברות ולא משנה אם היא סדירה או לא, זה לבחור מושב שמור. חלק מהאנשים מוותר ומחכה לעשות צ'ק-אין 24 שעות לפני הטיסה ואז בוחר מקום וחלק מוכן לשלם, זה ענין אישי. כנ"ל לגבי אוכל.
לגבי מזוודות, אם לא כתוב כלום יש להניח שאין צורך לשלם על מזוודות, אם רשום אז כתוב שמי שרוצה להעלות מזוודה שישלם באינטרנט כי זה יוצא יותר זול מאשר בשדה לאחר מכן. שוב אני חוזרת, הכל כתוב, צריך רק לדעת לקרוא. אתה יודע לעשות צילום מסך? תפתח את האתר שבו ראית טיסות ,תצלם ותשלח לכאן ואני אסתכל יחד איתך.

יישר כוח צדיקה! אני יכול רק לקראת השעה 13-14 , או אחרי

יש לי משהו דחןף!

תודה על ההענות

YosMan1

New member
אחרי שבודקים באתרי השוואות המחירים תמיד כדאי גם לבדוק ישירות

באתר של החברה הנבחרת.
אם המחיר דומה באתר של חברת התעופה אז תמיד עדיף להזמין ישירות באתר של חברת התעופה.
לשים לב טוב טוב לדמי ביטול (יש חברות שדמי הביטול או השינוי הם 100% ממחיר הכרטיס)

moco10

New member
מדוע ?

איזה יתרון יש בכך?
אם אני קונה דרך אקספדיה כמו שאני נוהג לעשות אני גם מקבל נקודות אקספדיה. זה אומנם ייתרון שולי למדי, אבל אני מנסה להבין איזה יתרון יהיה בהצעתך.
בכל מקרה לאחר הקנייה אני יכול גם להיכנס לאתר חברת התעופה אם יש צורך, כמו במקרה של אפשרות בחירת מקומות כשזה בחינם.

YosMan1

New member
כי כל יד שמוסיפים בדרך זה עוד מקור אפשרי לבעיות ותקלות

אם מקבלים הנחה משמעותית בשביל זה, אולי כדאי.
אם זה אותו המחיר אז אני מעדיף לעשות הזמנה ישירות ולוותר על הנקודות של אקספדיה ודומיה.

moco10

New member
הכרטיס הוא של חברת התעופה.

בין אם אתה קונה אותו ישירות ממנה או מסוכנות, בסוף יש לך בדיוק את אותו הדבר.
חוץ ממחיר (שלרוב יהיה זהה בשני הערוצים) - נשארים הבדלים בפרמטרים שוליים כמו נוחות תהליך הקנייה או נקודות.
בעצם, יש עוד יתרון לקנייה דרך סוכנות. במקרה של בעיות, יש לך עוד גוף לפנות אליו מעבר לחברת התעופה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
צדיקה? בכינוי הזה עוד לא כינו אותי עד היום

אני חושבת שהשותף שלי לחיים לא יסכים לכינוי הזה, אבל אני מודה לך.
אל תלחיץ את עצמך, שלח כשתוכל. וכמו שכתב יוסי שים לב גם לתנאי ביטול או שינוי כרטיסי הטיסה.

הי דניאלה, חזרתי , אז ככה אכתוב את האילוצים שלי בתאריכים

ואת החיפוש שמצאתי

ואת ההסתבכות שלי , כלומר תשלום על המזוודות

הטיסה -

יציאה ----

תל אביב --- לברלין

26-03-2017 יום ראשון לפנות בוקר , בוקר - או מוצ"ש לילה, בשל אילוצי השבת

כי אני לא יכול לטוס בשבת.

חזרה

ברלין

יום חמישי - - 30-03-2017

עדיף כמה שיותר מאוחר בערב / לילה - או לפנות בוקר בין חמישי לשישי

א
כדי שאוכל להגיע בשישי לשבת בישראל, מבלי שאחלל שבת.

יש לציין כי נכנס אז שעון הקיץ לתוקפו.

ואז כניסת השבת היא סביב 18:30 שעון ישראל

מה שמצאתי הכי זול

חיפוש בטוורליסט

http://www.travelist.co.il/faces/xh...CountryCode=80&fldCityCode=1366&fldSiteCode=0

ולהלן הצילום מסך

אבל כשתפתחי את הפירוט של הטיסה, למרכיביה, לא ממש הבנתי , את החישובים , וכמה אני אמור לשלם על המזוודות

כי זה חלק עם פגסוס , וחלק עם חברה שניה

אני מתכוון לתשלום של 288 יורו - פגסוס לו קווסט

דניאלה1311

Active member
מנהל
הסתכלתי באתר שלהם
הייתי חייבת "כאילו" לעשות הזמנה ואז ראיתי שאתה יכול לקחת מטען יד במשקל 8 קילו, הגודל כתוב שם (זה משהו די קטנטן) שהוא בחינם. מזוודה עד 15 קילו תעלה לך 99 יורו לא ברור אם זה לשני הכיוונים או לכל כיוון. כמו כן לא כתוב מה מדיניות השינויים והביטולים אבל כן רשום שמעבר למה שתשלם עבור שינוי/ביטול תשלם עוד 20 יורו לחברת קיווי. בקיצור עם המטען הטיסה כבר עולה לך קרוב ל-400 דולר תשקול חברה סדירה שטסה ישיר לברלין בסכום הזה לדעתי עוד תמצא משהו.

תודה, לא הצלחתי להכנס ללינק , אנסה בבית, זה קצת יקר

יש משהו יותר זול,? מצד אחד יש יתרון שזה ישיר.

זה מסובך להגיע מטגל לעיר?

כנראה אהיה במלון ליד הגן חיות במערב, מרכז העיר.

אשמח אם תעזור לי, אני גם מנסה ולא מצליח

תמיד אמרו לי שזה זול יותר הטיסה לגרמניה-ברלין

דניאלה1311

Active member
מנהל
חפש בכל האתרים האפשריים וברגע שתמצא משהו תקנה
כלומר אחרי שבדקת מזוודה, ביטול וכל השאר. אני לא יכולה לחפש עבורך כי מה שאני מוצאת אתה לא תמצא עד שאתה תכנס לאתר המחירים לא יהיו זהים. חיפוש זה דבר אישי וצריך להקדיש לזה זמן . היה עדיף שתחפש ישירות בחברות התעופה כמו איר ברלין, לופטהנזה, וכל מי שעוד טס לגרמניה כמו
https://www.flygermania.com/en/

דניאלה1311

Active member
מנהל
לא, כי ברגע שאתה חוזר ומחפש באתר מסויים
המחירים עולים. אולי לא בכל האתרים, אולי לא תמיד, אבל כללית ממה שאני הבחנתי
וגם קראתי מה שאחרים כתבו, אתה נניח רואה מחיר נמוך, עוזב מחפש משהו אחר? חוזר והנה המחיר כבר עלה. לכן אל תסגור את האתר בו מצאת מחיר טוב, בדוק הכל ואם זה נראה לך (אל תשכח לבדוק שכתבת נכון את השם שלך בלועזית, תאריכי טיסה, מזוודה, ביטול , בקיצור בדיקה קפדנית) תקנה. דחוף? אתה רוצה לטוס עוד שבועיים, לא?

כן, מקסימום אבדוק , , ואם אסתבך אקנה ו אחפש בעבודה.

לצערי בגלל העבודה. החופשה הזו היא בעצם קבלת החלטות בתנאי אי ודאות....

כי למעשה לא היה ממש ברור , ,אם המחלקה שלי תיסגר... ורק לאחרונה ידענו את זה ...

אחרת, כמובן הייתי מחפש בתחילת ינואר פברואר , ומזמין מראש...

Nרב

New member
אתה יכול לטוס עם חברה אחת הלוך ועם אחרת חזור

חיפשתי עכשיו בskyscanner קיבלתי הלוך עם פגסוס וחזור עם איזיג'ט ב- 270 דולר, לא יודעת עם או בלי מזוודות.
https://www.skyscanner.co.il/

Outbound Sun, Mar 26, 2017 TLV 1 stop SXF

6:45 AM TLV Ben Gurion Intl
9:05 AM SAW Istanbul Sabiha
3h 25m Connect in airportLong wait
[Pegasus Airlines] Pegasus Airlines PC977
12:30 PM SAW Istanbul Sabiha 2:40 PM SXF Berlin Schoenefeld

Return Thu, Mar 30, 2017 SXF Non-stop TLV

אתה יכול לבדוק גם כמה עולה כל כיוון באלעל אפ ולהזמין רק כיוון אחד איתם וכיוון שני עם חברה זרה אם זה משתלם. תחפש עכשיו באתר אלעל אפ ותראה שיש כמה רמות מחיר, הם מפרטים היטב:
https://fly.elal.co.il/plnext/ELALspof/201702281239/static/html/client/fare_family_heb.html

למעלה