רשת IBIS בגרמניה -ברלין היא רק כוכב אחד?

תודה. כי המיקום נראה לי ממש טוב, באלכסנדר- פלץ

והמחיר גם סביר..

ראיתי שגם המלון , והחדרים בפנים נראים סבבה.

והשאלה למה רק 2*....??

Nרב

New member
ממה אתה חושש?

בשנה האחרונה הייתי ברשת הזאת בבתי מלון שלהם בבלגיה, אמסטרדם ופריז, והיה בסדר גמור. אין לצפות לפאר אלא לחדרים קטנים אך נוחים ונקיים במיקומים טובים בעיר.
בביקור הראשון ברשת הוצע לנו לעשות כרטיס "חבר" ב- 80 אירו - חד פעמי לשנה וחצי (ככה יצא משום מה) וזה נתן לנו הנחה (ושני קופונים למשקה לכל שהייה) מהשהייה הראשונה מה שהוכח כמאד משתלם כי מדובר ברשת יחסית זולה מראש.
החדרים בבלגיה (בעיר לובן) ובאמסטרדם היו קטנים כאמור, אין ארון אלא ארונית לתליית בגדים והבגדים נשארו במזוודות. בפריז היה לנו חדר משפחה - שני חדרים עם הול קטן ביניהן שיש לו דלת גדולה. חדר אחד היה נגיש לנכים (בעיקר למקלחת) והחדר השני שבו הבנות ישנו היה קטנצ'ק. לי זה לא מפריע כי אני מסתובבת ולא שוהה בחדר אלא להתרחץ ולישון.
בכל מקרה גם אנחנו הזמנו למלון ברשת בברלין גם לקיץ, אבל במיקום מרוחק יותר. אין לי שום חשש.

שזה כוכב אחד בלבד... ולא יותר, והחדרים נראים קטנים

כמה אנשים יכולים לשהות בחדר זוגי?

תודה. אני אתעמק במלונות בימים הקרובים. טיסה יותר דחוף.

בכל מקרה נראה. לי אכלה

חיפאית88

New member
הייתי בשני מלונות של הרשת

ובניהם היה סבבה.
לדעתי הם שומרים אותה רמה בכל המלונות שלהם.
&nbsp
&nbsp

אספרסו2

New member
אותה רמה זה אומר

הורדת ההוצאות השוטפות למינימום על מנת לאפשר לינה במחיר זול,לכוח האדם אין כוח
ומוטיבציה לעבודה יסודית ולכן מועסק אדם אחד עם סחבה אחת שעוברת בין השירותים למקלחת ולחדר שיראה למראית עין בסדר.מי שהיגיינה חשובה לו לא יתקרב לשם.

Boston Guy

New member
איביס אקונומי זה ULTRA LOW COST MOTEL

די ברור שאתה מחפש מלון זול - וההגדרה והמיתוג של הרשת הזו היא "אנחנו מלונות זולים". הם בערך דרגה אחת מעל הוסטל של תרמילאים - יתנו לך גג מעל הראש וחדר עם דלת ומיטה.
במקרה הזה זה לגיטימי לגמרי - YOU GET WHAT YOU PAY FOR.
אין טעם לבוא עם ציפיות למלון מפואר עם ארבעה כוכבים.

תודה... עוד אתעמק במלונות, כרגע אני בודק טיסה...

לגבי מלונות יש לי עוד זמן להחליט

אם כי נראה מרחוק , מקום סבבה,... וגם הבנתי שהמיקןם מעולה...

אני רוצה לברר לגבי טיסות...

כי שאלתי בפורום , תוכל לראות קודם... כיצד מבוצע תשלום על המזוודות...

למעלה