טירול- אוסטריה

חיפאית88

New member

חיפאית88

New member
טירול- אוסטריה

שלום לכולם, אנו מתכננים טיול משפחתי (זוג ופעוט בן שנתיים) לטירול-אוסטריה ונודה לעזרתכם בתכנון.

הבנתי שכדאי לטוס למינכן ומשם לשכור אוטו, אז קודם כל אשמח לדעת אם יש חברות תעופה נוספות מלבד הראשיות (אלעל ולופטהנזה) שטסות לשם? אולי מחברות הלואו- קוסט החדשות? אולי אפילו יש קווים חדשים ליעדים קרובים עוד יותר לטירול?
לצערי כבר שלוש שנים לא טסנו לחו"ל אז ממש לא בעניינים...

בנוסף לגבי לינה- האזור מאוד רחב ונשמח להמלצות לכפרים או עיירות ספציפיות ללינה, כמובן גם שמות וקישורים למלונות או צימרים יתקבלו בברכה. בגלל הילדון מעדיפים משהו עם גן שעשועים או פארק קרוב וסופר להצטיידות.

מעבר לזה כמובן נשמח לכל טיפ והמלצה (מקווה שלא נזכרנו מאוחר מידי להזמין לינה)!

תודה!

הספר "המשפחה המטיילת" יעזור לכם מאוד לארגן את הטיול
אנחנו היינו בקיץ האחרון שבועיים בטירול ובזלצבורגנלד, אבל אני לא חושבת שההמלצות שלי יהיו רלוונטיות לכם כי היינו עם שני ילדים גדולים יותר (11 ו-8). בכל הכפרים הגדולים בטירול יש סופר, כך שהנקודה הספציפית הזו אינה רלוונטית.
ממליצה לכם להזדרז בהזמנת הטיסות כדי שתוכלו כבר לחפש בבוקינג מקום לינה. אנחנו הזמנו מקומות לינה בינואר לאוגוסט והתפוסה כבר אז הייתה די גבוהה.
בקריאה נוספת, בעצם לא אמרת מתי אתם מתכננים לטוס אז בהחלט ייתכן שההנחה שלי שאתם טסים בקיץ היא לא רלוונטית.
מניסיוני האישי, הייתי נמנעת מטיסות המשך עם ילד קטן בן שנתיים, ובוחרת לטוס בטיסות ישירות, גם אם הן מעט יותר יקרות. לדעתי טיסות עם ילדים צעירים לא תמיד פשוטות או קלות, ולכן כדאי לבחור במסלול הקצר ביותר. אנחנו טסנו עם לופטנזה למינכן והיינו מרוצים מאוד, חוץ מארוחת הילדים שהצעיר קיבל בטיסה חזור, שהייתה בלתי אכילה בעליל - לא למבוגרים ובטח לא לילדים. הם אמנם הצליחו לפתור אונליין את הבעיה וארגנו לו ארוחת מבוגרים, אבל לא תמיד זה ניתן לביצוע. חוץ מזה באמת שלא היו לנו שום תלונות אליהם.

חיפאית88

New member
אכן מתכננים לקיץ

המחצית השניה של אוגוסט, יחד עם כולם...
לארגן מסלולים ולחפש אטרקציות יהיה לנו זמן כרגע מחפשת מידע על טיסות ולינה באמת כי אני מבינה שהזמן דוחק.
בטוח שניקח טיסה ישירה, פשוט רוצה לדעת אם יש עוד חברות שמפעילות את הקו מלבד אלעל ולופטהנזה.
&nbsp
אם אפשר לשאול, איפה לנתם?
&nbsp

באזור טירול לנו בעיירה שנקראת Seefeld in Tirol
עיירה די גדולה, חביבה מאוד, המון צימרים, סופר גדול, מדרחוב כיפי. ממוקמת טוב מבחינת מסלולי טיולים באזור.
כשדברתי על הספר התכוונתי לא רק לגבי תכנון הטיולים עצמם, אלא גם לגבי הבנה של איך האזור בנוי, איפה כדאי ללון, איך כדאי לטוס וכו.
אנחנו טסנו למינכן והגענו בשעות הערב המאוחרות, לקחנו רכב משדה התעופה ונסענו מרחק של 10 דקות לאחת העיירות בסביבה כדי לישון. אל העיירה עצמה הגענו רק בשעות אחר הצהריים המאוחרות למחרת, אחרי שעשינו טיולים בדרך.
עד כמה שאני יודעת, מי שטס ישיר למינכן זה אל על ולופטנזה. כל היתר טסים עם עצירות ביניים. אגב, אנחנו הגענו בטיסה ישירה אבל חזרנו עם עצירת ביניים בפרנקפורט (לא זוכרת בדיוק למה, נראה לי משהו שהיה קשור לשעות הטיסות או למחירים).

חיפאית88

New member
תודה!

בדקתי עכשיו טיסות ונראה לי שנעשה דומה, נגיע בערב ונישן קרוב לשדה התעופה וביום למחר ניסע לאזור טירול עם עצירות בדרך.
&nbsp
&nbsp

חיפאית88

New member
אפשר לשאול איפה ישנתם בלילה הראשון

כלאמר שם ספציפי או קישור?
אנחנו ננחת מאוחר בערב וגם רוצים לישון קרוב לשדה התעופה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני יודעת שאת רוצה המלצה ספציפית
אבל אם משום מה המלון שיציעו לך מלא מה שיכול להיות, הנה חיפוש בגוגל מאפשר לך מבחר נאה של קישורים לאתרים של בתי מלון ליד השדה. מה שחשוב לבדוק שאם אינכם לנים ממש בשדה אלא באחד הכפרים ליד, תדאגו שיהיה שאטל. הכפרים בסדר גמור בתי המלון שם בסדר גמור. יש יקרים ויש זולים. אם את רוצה מיטת תינוק תצטרכי לבדוק את זה ישירות עם המלונות שאת בודקת.

https://www.google.co.il/webhp?sour...v=2&ie=UTF-8#q=hotels+near+munich+airport&*

חיפאית88

New member
רציתי מקום ספציפי כדרך לתחילת חיפוש

מודה שאני עדיין לא ממש מכירה את האזור, כיוון שרוב הטיול לא יהיה באזור שדה התעופה של מינכן אלא בטירול אז מאוד נח לחפש לפי מקום שכבר ידוע עליו.
כנכנסים נגיד בבוקינג למלון הספציפי אז אפשר דרך זה להגיע למלונות נוספים בקרבת מקום בלי להתפזר יותר מידי.
&nbsp
מאמינה שניקח כבר אוטו בשדה התעופה אז שאטל דווקא פחות עקרוני כנראה.
&nbsp
בכל מקרה תודה!

גם בבוקינג את יכולה להכניס את שדה התעופה במינכן כנקודת
התחלה לחיפוש, ובמפות גוגל המצורפות תוכלי לראות עד כמה המקום קרוב לשדה התעופה.
חשוב כמובן לקרוא לעומק את ההמלצות על כל מקום.

חיפאית88

New member
ועוד שאלה לגבי טיסה עם הילדון

אם אני זוכרת נכון עד גיל שנתיים הוא יכול לטוס עלינו ובלי מושב, אם אנחנו רוצים לעשות כך אז בכלל לא למלא אותו כנוסע כשאני עושה חיפוש של טיסות?
כרגע אני בודקת בסקייסקנר וממלאת ילד בן שנה וזה נותן לי מחיר ל-3 נוסעים, השאלה אם זה לא משהו שחברת התעופה צריכה לשעת אותו מראש?

Nרב

New member
גם תינוק בין יומו חייב כרטיס, ומשלמים עליו מחיר סמלי.

כשאת מזמינה את הטיסה את חייבת להזין את פרטיו גם כן כנוסע.

חיפאית88

New member
עוד שאלת טיול עם קטנטנים

אנחנו נרצה למסור בגייט כיסא רכב וטיולון, צריך להצהיר על זה מראש? זה בתשלום נוסף?

Nרב

New member
לא ולא לשתי השאלות

את הכסא בד"כ מוסרים בצ'ק אין, כדאי להביא שקיות זבל גדולות כדי לעטוף אותו שלא ייפגע. הוא לא נכלל בפריטי הכבודה (בכמות המזוודות הנספרת)

חיפאית88

New member
הזמנו בלופטהנזה, נחפש את הנהלים שלהם, תודה

למרות שנראה לי מוזר שאי אפשר לשלוח את שניהם (לא מדברת על לעלות עם איתי למטוס), כיסא לרכב חייבים וגם עגלה או מנשא גב שזה בערך אותו גודל זה די נדרש בטיול.
&nbsp
אנחנו לא הראשונים שמטיילים עם ילד בגיל הזה ועם הצרכים האלו מניחה שנמצא פתרונות.

למעלה