סן פרנסיסקו..עזרה בבחירת מלון

green885

New member
סן פרנסיסקו..עזרה בבחירת מלון

לגבי לינה בסן פרנסיסקו..
אנחנו זוג,מחפשים מלון סביר לא יקר
האם עדיף שיהיה כולל ארוחת בוקר או לשבת בחוץ בבית קפה..?
באיזה איזור מומלץ לישון? (יוניון סקוור/‪פישרמנס וורף‬)
האם מישהו שמע על מוטל 8? מומלץ? מיקום ?
המלצות יתקבלו בברכה

דניאלה1311

Active member
מנהל

green885

New member
ראיתי שיש למלון הזה גם הסעות משדה התעופה וחזרה..איפה יש

מידע על כך?

דניאלה1311

Active member
מנהל
תצטרכי לצלצל אליהם או לכתוב להם
לפישרמנס וואף יש הסעות ולשם כך צריך לצלצל או לכתוב להם

http://www.super8sanfrancisco.com/

אם את דוקא רוצה ביוניון סקוויר, אז כמוני, תחפשי בגוגל את המלון הספציפי ותראי מה כתוב.

אני הייתי בסאן פרנסיסקו לפני חודש

בערך ובשביל ערים אני אוהבת לחפש מלון בהוטוויר בדרך כלל, וזה מה שעשינו בסאן פרנסיסקו. המלונות בערים במיוחד במיקומים טובים, יקרים וראיתי שעם הוטוייר אני מצליחה לקבל מחירים יותר טובים.
המלון שלנו היה ברובע האיטלקי שזה מרחק הליכה לפישרמן וורף ולרחוב לומברד והלכנו ברגל גם ליוניון סקווייר משם. אני חושבת שהמיקום היה מצוין, אם את פעם ראשונה בעיר ורוצה להגיע לכל אלה...(בפעם הבאה שלי בעיר אני לא הולכת להתקרב לפישרמן וורף, אז אני בטח אחפש מלון במקום אחר).
&nbsp
גם התאים לנו הרובע האיטלקי מבחינת אוכל כיוון שהיינו עם הילדים.
&nbsp
לגבי ארוחות בוקר - אני כמעט אף פעם לא לוקחת א. בוקר במלונות, מכיוון שאני רוצה לטעום את מה שיש במקום שאני מטיילת בו, אפילו אם אני עם הילדים שלי (שאז זו קצת יותר בעיה מהבחינה שילדים לא יכולים להחזיק אם הם רעבים...).
בספ יש מקומות נחמדים לא. בוקר. ברובע האיטלקי שהיינו בו היו מספר מקומות.

green885

New member
מישהו שמע על הוטל סופר 8? איך ? הבנתי שיש שניים כאלה בסן פרנ

בסן פרנסיסקו..
&nbsp
איך הוא? מיקום ?

green885

New member
התסכלתי כן..אבל חשבתי אולי מישהו היה פה כי ההמלצות מגוונות

לטוב ולרע...

דניאלה1311

Active member
מנהל
למה אתה מצפה ממלון 2 כוכבים?
תקרא חלק מההמלצות ותראה מה באמת מפריע לך. למשל: רעש בלתי נסבל ליד היוניון סקוור, למשל אין מזגן בקיץ (לא יקרה באמריקה).
אבל אם אלו תלונות קטנוניות או לא רלבנטיות לגביך, תתעלם ותחשוב על מחיר+מיקום לעומת אי נוחות כזו או אחרת.

אף פעם לא ישנתי בהוטל 8 - מאז שאני

גרה בארה"ב נמנעתי ממנו כיון שהוא אמור להיות ברמה פחות טובה ממה שאני מחפשת, אבל זה לא מניסיון אישי. אני בדרך כלל מנסה לישון במלונות ברמה של days inn, holidy inn, תבדקו המלצות בטריפאדוויזור ותסתכלו על תמונות.

אודרי11

New member
מוטל 8 ליד קוויבק סיטי בקנדה מלפני 8 שנים

היה חדש לגמרי, נקי ומבריק, עם צוות נחמד, וכל מה שתייר יכול לרצות, עמדת מחשב חופשית, מכונת כביסה ומייבש, וארוחת בוקר פשוטה אבל לגמרי לא רעה בשביל להתחיל את היום.
ה- days inn בקינגסטון היה זוועה, ועלה יותר כסף

אני חושבת שזה תלוי ב"סניף", יש רשתות שנחשבות טובות , וחלק מהמוטלים שלה על הפנים, וההיפך.

moco10

New member
ככלל, המלונות בסן פרנסיסקו מאוד יקרים, כמו ניו יורק

אם זה ליום-יומיים, אז בולעים את הגלולה.
אם מדובר לתקופה יותר ארוכה, היית שוקל מגורים מחוץ לעיר אך ליד תחנה של התחתית. זה יוסיף כחצי שעה נסיעה כל כיוון אך בהחלט משתלם.
המלון יכול להיות במקומות מעניינים בפני עצמם כמו ברקלי או אוקלנד במזרח המפרץ.
יכול להיות גם דרומית לעיר וקצת יותר קרוב אליה אך פחות מעניין בערב, באזור שדה התעופה, מילברה, סאן ברונו, סאות' סאן פרנסיסקו.

למעלה