אורלנדו לזוג עם פעוטה בת 2.5 - יוניברסל ודיסני

אורלנדו לזוג עם פעוטה בת 2.5 - יוניברסל ודיסני

היי,
מה כדאי לעשות באורלנדו עם פעוטה בת קצת יותר מ 2.5 ?
אני לא בטוחה כמה ימים כדאי להיות בפארקים של דיסני וכמה ימים כדאי להיות בפארקים של יוניברסל?

אני יודעת שהפארקים האלה שווים מאוד אבל השאלה מה מהם יותר רלוונטי לפעוטות?

אשמח להמלצות על אטרקציות שיתאימו, כמובן אפשרי גם אטרקציות כלליות מחוץ לפארקים עצמם.

תודה!

זה לא משנה

לבת שנתיים וחצי גם ארגז קרטון גדול הוא אטרקציה. תכלס, כמעט כל דבר הוא אטרקציה בגילאים הללו. עדיף להגיע לדיסנילנד עם ילדים גדולים יותר, שגם יזכרו את החוויה (היקרה). לפעוטות אפשר ללכת סתם לגן שעשועים.
ולכן - תחליטו לגבי דיסני ויוניברסל לפי מה שבא לכם, המבוגרים, לעשות. תוך מחשבה שבגללה לא תוכלו לעלות לכל המתקנים שאתם רוצים, או שאחד יעלה והשני יחכה איתה ואחר כך תתחלפו (בגלל מגבלות גיל וגובה במתקנים היותר מעניינים).

נכון אבל...

התכנון הוא כן ללכת גם לפארק שיהיה יותר בשבילנו המבוגרים.
אבל אני מחפשת עכשיו גם פארקים שיש שם מתקנים לגיל 2.5-3 , ויודעת שיש הרבה מקומות שאינם רלוונטיים כי הם מיועדים לילדים יותר גדולים.

כמו שאמרתי...

בשביל זה כל גן שעשועים ציבורי חינמי יספיק מעל ומעבר. יש בדיסני מתקנים שיתאימו לפעוטות (באתר שלהם אפשר לראות בדיוק את הפירוט המלא), אבל בגיל הזה לא ממש זוכרים הרבה מהחוויה או מבדילים הבדל עצום בינה לבין גן שעשועים סטנדרטי.

liat1271

New member
לדעתי בדיסני יהיו יותר אטרקציות שאפשר לעשות עם ילדים בגיל

שלה, בפארקים של יוניברסל הרוב זה רכבות הרים ויש איזור קטן שמתאים לילדים קטנים.
&nbsp

לאונידס

Active member
ממליץ שתבדקי מחירי כניסה לדיסני

מדובר בחוויה מאוד יקרה, מחיר הכרטיסים טיפסו בשנים האחרונות.
יש אטרקציות שיקסמו גם לקטנה, השאלה אם שווה לכם מבחינת עלויות וזמן טיול (מאוד יקר) לבנות טיול סביב שעשוע של פעוטה בת שנתיים וחצי.
בחירה שלכם אבל אני ממליץ לכם לשקול לעשות טיול שמעניין את המבוגרים תוך התחשבות בכך שיש אתכם פעוטה ולא לסובב את הטיול סביבה.
אז אם מעניין אתכם דיסני - לכו על זה. אם זה בשביל הילדונת - לטעמי מיותר תשקיעו את הזמן והכסף במשהו אחר.

Boston Guy

New member
מחיר כרטיס לאדם ליום מסתובב כרגע באזור ה 100$.

ומכיוון שאתה "כלוא" בתוך הפארק ונאלץ לשלם את המחירים המופקעים שלהם על אוכל, שתייה וכיוצ"ב - העלות האמיתית של יום בפארקים לזוג מבוגרים ותינוק היא לפחות 250$ ליום...

כמו שכתבו כאן אחרים - עם ילד בן שנתיים וחצי אי אפשר יהיה לעלות על יותר מ 90% מהמתקנים והאטרקציות שבפארקים הללו - ולא ממש משנה על איזה פארק מדובר.
כלומר - רוב הזמן בפארק כזה עם פעוט מתמצה ב "טיולים ברגל בשבילים של הפארק" וצפייה במתקנים מבחוץ, או אינטראקצייה עם ארועים ציבוריים (התהלוכות בפארק, הדמויות מהסרטים שמסתובבות בשבילים ומצטלמות עם הקהל וכיוצ"ב.
או שאדם אחד עולה על המתקן והשני נשאר למטה עם התינוק. ובהתחשב בתורים האין סופיים לכל מתקן - זה אומר שבת'כלס זה שנשאר עם התינוק מבלה שעות בהמתנה ובסיבובים עם העגלה או בריצה אחרי התינוק.

אני לא ממש יודע איך בונים את הטיול בפארקים כאלו "לפי מה שמעניין את המבוגרים". הרי הילד נמצא שם - מה תעשה איתו? מישהו חייב להיות איתו, ונוכחותו היא הפקטור הכי מגביל במערכת השיקולים. למעט האופצייה לקחת בייביסיטר לילד (מה שייקר כל יום בעוד כ 200$) וללכת לפארק בלעדיו... מה שלא נראה כאילו הוא מטרת המשורר כאן.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני מחזקת את דברי בוסטון GUY
אנחנו היינו עם ילדה בת 4. היינו 4 מבוגרים ושני ילדים. אני הייתי זו שנשארה עם הקטנה רוב הזמן. היא השתכשכה במים, ועשתה מה שילדות קטנות עושות, רצה מפה לשם ואני אחריה, שעות על גבי שעות כשהנכד השני טיפס ועלה וירד ועשו דברים ביחד והתחלפו (האמא והאבא בשמירה על הגדול) ובעלי שקיטר רוב הזמן. שלכם בת שנתיים וחצי, עוד יותר קטנה. להגיד שאני נהנתי? אני מתה על הנכדה שלי אבל הנאה זו בדיסנילנד לא היתה כמו שנאמר בבדיחה הידועה ההיא. אחד מכם ישמור והשני יעשה מה? לבד? אין טעם. המון כסף על שום דבר.

אודרי11

New member
מחזקת את דברי דניאלה והאחרים

כמי שהיתה שם...ומנסיון, התורים ארוכים, הפארקים ענקיים, לרוב המיתקנים היא לא תוכל לעלות, האוכל והשתייה יקרים.
לדעתי תדחו את אורלנדו כשהילדה תגדל בכמה שנים, אלא אם כן תקחו איזו סבתא איתכם.. שתהיה נחמדה כמו סבתא דניאלה

liat1271

New member
צרפתי לך קישור לכל האקטרציות של דיסני

רשום שם אם יש הגבלה של גובה
https://disneyworld.disney.go.com/attractions/
אם אתם רוצים ללכת לפארק בשביל עצמכם תלכו, זה כיף, אם זה רק לשעשע את הילדה, חבל על הכסף.
לגבי האוכל, היות ואנחנו אוכלים כשר, והילדים שלי בררנים באוכל, אנחנו לוקחים אוכל איתנו,עם צידנית קטנה, אנחנו שכרנו עגלה כפולה בפארק, בצד אחד הילד ישב בצד השני היתה הצדנית.

אנחנו בלי קשר נהיה באורלנדו ובודקים את האופציות שלנו

בהחלט גם אותנו מעניין דיסני...
אבל לא מתכוונים להשקיע שם המון זמן ולכן מבררים על אטרקציות נוספות מחוץ לפארקים.
&nbsp
תודה :)

לאונידס

Active member
לדעתי כדאי שתכנסו לאתר של דיסני ותתחילו ללמוד במה מדובר

דיסני ה"בסיסי" מורכב מ4 "ממלכות" המשתרעות על שטח גדול, מרחקי ההליכה מאוד גדולים, כל אחת הרבה יותר נרחבת מהלונהפרק בתל אביב (מתנצל על ההשוואה).
יש עוד פארקים של דיסני שאני לא מתייחס אליהם.
זה לא לקפוץ לשעתיים-שלוש לגן המשחקים השכונתי.
חניית רכב גם כן עולה כסף.
בקיצור נניח 4 ימים בדיסני יעלו לכם בתשלום ישיר רק לדיסני כ 4000 שקלים. תוסיפי לכך את מחיר הטיול עצמו - קחי את מחיר הטיול הכולל, תחלקי במספר הימים ותקבלי מחיר ליום טיול, עכשיו תכפילי במספר הימים בדיסני (נניח פי 4).
שווה לכם? סבבה, לכו על זה.
לא שווה לכם? תעשו משהו אחר.
האם שווה לכם? רק אתם יודעים.
&nbsp

אחרי התגובות שאני קוראת פה

אני מבינה שדיסני פחות רלוונטי אלינו, אולי רק יום אחד בשביל החוויה.
אנחנו קצת פחדנים, שנינו...
אז מתכננים לעלות רק על המתקנים הלא מפחידים... כל רכבות ההרים למיניהן מחוץ לטווח

לאונידס

Active member
בדיסני יש המון מתקנים לא מפחידים

כמובן שמדד הפחד אצל כל אחד שונה אבל יש המון מתקנים שנחשבים לא מפחידים.
אני חוזר על ההמלצה שלי שתציצי באתר של דיסני ותביני על מה מדובר, איך תבקרו ב 4 ממלכות רק ביום אחד? רק המעברים יקחו את היום הזה.אולי כדאי שתתרכזו בממלכה מסויימת? בrides מסויימים בממלכה הזו?
דווקא כשיש מעט זמן רצוי ללמוד את המקום

למעלה