עזרה לגבי תכנון טיול בניו יורק לזוג+ילדה בת 2.5

placid1

New member
לגיל של הבת, המקום האידאלי ליום גשם

או גם בלי גשם, Children's Museum of Manhattan באפר ווסט סייד. מקום מאד נעים והיא תהיה מאושרת. גם הסביבה נחמדה. אפשר לאכול צהריים בשייק שק שליד, או לקנות אוכל באחד הדלי׳ז שבאזור ולעשות פיקניק בפארק. לא רחוק מהמוזיאון יש גם גינת משחקים לילדים בתוך הפארק,

מעולה! אשמח לעוד רעיונות לפעילויות בימים גשומים במידה ויהיו

נשמע ממש נחמד, תודה על הטיפים!

הממ...

לגבי המוזיאונים- הייתי הולכת ל-natural history museum באפר ווסט סייד- הרבה יותר מתאים לילדים. בין כל המוזיאונים שכתבת- הייתי הולכת למטרופלין אבל בעיקר בשבילכם. למיטב זכרוני יש גם משהו שמתאים לילדים אבל לא סגורה על זה.
&nbsp
קחו אותה גם ל-children museum- שהוא יותר כמו משחקיה ענקית אבל היא ממש תהנה שם. זה גם באפר ווסט סייד.
&nbsp
ברנס אנד נובלס- זו חנות שיש בהרבה מקומות, בהחלט מומלץ לבקר שם- זו חוויה.
&nbsp
לגבי גן החיות- הבנתי מהורים בגן שאני עובדת בו שעדיף את גן החיות בברונקס. אני הייתי בזה שבסנטרל פארק והוא די סתמי.
&nbsp
סנטרל פארק- חובה ללכת לשם ופשוט להנות מהמרחבים.
&nbsp
עד לא מזמן היו פה חנויות של build a bear אבל לצערי סגרו- דווקא היא הייתה ממש נהנית מזה. אלה חנויות שמרכיבים את הדובי שלך בעצמך- בוחרים בגדים, מילוי וכו'.
&nbsp
ממליצה לבקר בטיימס סקוור- עדיף בשעות היום עם הילדה כי בלילה אפילו אני נבהלת מכל האנשים
להיכנס איתה לחנות של הרשיס ו- M&M כי אלה 2 חנויות יחודיות.
&nbsp
יש גם את מוזיאון השעווה לא רחוק מהטיימס סקוור- אני אישית פחות מתלהבת כאלה אבל בהתחלה כשבאנו לפה הלכנו והיה חביב. לדעתי מהיכרות עם הגיל היא די תשתעמם שם.
&nbsp

מ א1

New member
טיסות פנים

מומלצות מניסיון שלי jetblue (לא בלוג'ט...), southwest. ב southwest אין חיוב על מזוודות! (עד משקל 50 lb תבדקו תנאים באתר שלהם) שזה בונוס נחמד מאוד!. חברה אחת אני ממליצה להתרחק ממנה אפילו אם המחירים זולים: חב' spirit - היתה לנו איתם טיסה מהגיהנום מלאס ווגאס לפורט לאודרדייל - המחיר הזול (מאוד - יש לציין) לא עזר בכלל! שמחנו שירדנו לקרקע בריאים ושלמים. לגבי מקומות לבלות בניו יורק עם בת 2.5: יש את הקרוסלה בברוקלין ברידג' פארק - מקסים!, גן החיות בסנטרל פארק ויש שם גם הרבה אזורים עם מתקנים לילדים, חנויות הצעצועים הגדולות על השדרה החמישית...אני ממליצה לקרוא קצת על ניו יורק ולחפש מקומות בילוי מתאימים בעיקר עם אתם עם ילדונת בת 2.5.

אודרי11

New member
בגיל שנתיים וחצי..

צריך פעילות בחוץ...ויש פארקים בשפע, קצת ברווזים באגם, גן שעשועים, ואפילו טיול באוטובוס 2 קומות...ילדים מתים על זה.
אולי באחד המוזיאונים יש פעילות מתאימה לגיל הזה...זה יכול להיות מאד מהנה, אני מניחה שאפשר לבדוק בגוגל..נניח: פעילות לילדים במוזיאון במנהטן.

ובגדול..ילד או ילדה בגיל הזה, צריכים להוציא מרץ, לאכול בזמן, ולנוח באמצע היום...כל השאר הם עושים בשמחה עם ההורים שלהם.
תהנו

iris mom of two

New member
כן טיסות פנימיות לא ככוללים כבודה

חוץ מsouthwest. ג'ט בלו שינו את הפוליסה שלהם לפני חצי שנה.
&nbsp
אבל מדובר על $25 לתיק, זה לא תמיד שווה למצוא חברה פחותה רק כדי לחסוך מעט.
&nbsp
2. כל מקום שיעניין אתכם, כל עוד שתהיו רגישים לצרכים שלה. מקום לרוץ מדי פעם. אוכל בזמן ושינה בזמן. יש מגרשי משחקים מגניבים בניו יורק. אני אוהבת את אלו על הwest side highway, הנוף מגניב כך שלא משעמם להשגיח על ילדה במגרש משחקים.
&nbsp
3. איפה שתמצאו, כל עוד שזה מקום בטוח. אני מבטיחה לענות לכם לגבי המיקום. לא יודעת לגבי המלון. אני בודקת ב tripadvisor, אבל אני קוראת המון בקורות על כל מיקום על מנת להחליט. עצלנית מדי לעשות את זה בשביל מישהו אחר.

תודה על העצות

1. עד כמה SOUTHWEST בטיחותיים? ברור שהבטיחות בעדיפות ראשונה!

2. תודה על הטיפ, לא הכרתי את האזורה (ובכלל לא מכירה את העיר)

3. אני בודקת שם המון אבל לא בטוחה עד כמה זה אמין, כבר נכוויתי בעבר ולכן בודקת במקביל גם כאן. יש יותר מדי מקומות שכתוב להם שהמיקום טוב אבל אני רואה גם יעדים שאינם מאוד קרובים לאתרים המרכזיים ועדיין כתוב שהמיקום טוב, לכן זה קצת מבלבל. אני מניחה שזה לא מספיק שהמלון שקרוב לרכבת התחתית...
יתכן שאשאל כשאמצא כמה אופציות שאתלבט לגביהן מבחינת המלונות.
טנקס

לאונידס

Active member
1. ה FAA קבע ש SW בטיחותית

לא מאמין שיש למשהו מידע יותר אמין מאשר לרשות פדרלית אמריקאית.
3. לאופציה להנחה גדולה במחירי לינה (גם 30-40%) אפשר להשתמש ב hotwire,
אבל אני ממליץ רק למי שמוכן להשקיע לא מעט שעות ראשית בלימוד השיטה ואחרי כן ביישום כל הטיפים בחיפוש לינה מתאימה
לימוד טוב נמצא בפורום המתאים באתר הזה
http://www.betterbidding.com/
אני לא ממליץ למי שלא מוכן להשקיע את הזמן הזה.

למעלה